Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Myślę, że w dzisiejszych czasach nikt nie ma łatwego życia. Każdy zabiegany i liczy każdy grosz.
I nie wydaje mi się, żeby było tak tylko w Polsce.
Ale życie jest za krótkie by się tyle dołować, trzeba cieszyć się z tego co mamy.
A MY MAMY WIELE - NOWE ŻYCIE POD SERDUSZKAMI
Głowa do góry 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja jadłam z mężem przed pracą ziemniaczki ze szczypiorkiem,sałatkę i jajko sadzone,a mąż od wczoraj zażyczył sobie znowu kurczaka,bo zostało jedno udko 😁
a na drugi obiad (już głodna jestem) to kupiłam makaron i zrobię sobie spagetti,bo zapycha a jest dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w pracy właśnie wpierniczyłam resztki łazanek 🙂 bo dzis znów dopiero o 20 bedę w domu, wiec nowy obiad dopiero jutro 🙂

a jeśli chodzi o 13, to i ja i mój mąż urodziliśmy się 13, tylko w różnych miesiącach tego samego roku, ślub braliśmy po 13 latach znajomości 13 marca- zamierzona data ( z czego przesympatyczny urzędnik, który udzielał nam ślubu nieźle polewał), a nasz mały ma termin na 12-14 sierpnia, więc liczymy że przyjdzie na świat również 13 ( w pt z resztą, bo tak wypada w sierpniu) 😉 i jak mu się uda, to po mamusi i po tatusiu odziedziczy życiowego farta hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie, ze się dziewczyny rozpisałyście 🙂
wróciłam w końcu z Krakowa i właśnie zjadłam wczorajsze łazanki 🙂 uwielbiam młoda kapustkę 🙂 qrcze jeżdżę do tego Krakowa z zamiarem dostania zaliczenia, ale ciągle kobiecie czegoś brakuje i coś muszę uzupełnić 😞 wkurzające, a co do mgr to kompletnie nie mam weny by pisać, a fajnie by było obronić się przed porodem, ale chyba nie zdążę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja sie ciesze ze jak na razie studia mam za soba i nie musze sie uczyc 😁 ale za rok chciala bym wrocic na studia moze na jakąs podyplomowke ale jak na razie pasuje a wy kobitki uczyc sie pilne .... wiem co przezywacie moj mąż tez ma obrone magisterki ale za rok i nie moze sie zebrac jak na razie do pisania pracy .... czasem mu współczuje ma tyle nauki - własnie siedzi i zakuwa dermatologie 500stron druku czcionka 10 koszmar 😎 niby łatwy temat ale ofromna ilosc szczegolikow no nic niech sie uczy i wy tez zebrac sie w kupe i pobronic sie przed porodem na szczescie tego co zostanie w glowach nikt nie zabiera - a no może jeden taki niemiec Alzheimer (chyba dobrze napisałam) sie nazywa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika ale super wam sie ułózylo z tymi 13 - fuksiarze 😁 😁
wojojka pokombinuj pogadaj z Marcinem moze uda sie cos wykombinowac ... a mozna wiedziec jaka dzialanosc prowadzisz? moze cos obie wykombinujemy....

wie ktoras gdzie sie buziaczka i kornelia podziały???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulka plecy i pupe wiem jak sobie zrobic ale nad brzuszkiem sie zastanawiam myslałam ze brzuszek ci zrobili i jestem ciekawa czy tak samo ci zrobli jak mysle jak ja sobie zrobiłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Witam wszystkie Mamuśki..Chciałam się pochwalić, że wczoraj podczas wizyty moglam ponownie po kilku tygodniach zobaczyć swoje maleństwo!! 😆 Doktorek próbował Go obejrzeć w 4D ale mały buźki nie chciał pokazać tylko nakrywał się rączkami, wystawił rączkę-ślicznie było widać w 4D i kciuk na OK 😁 i tyle. Został tylko zmierzony i lekarz obejrzał wszystkie narządy. Wszystko jest OK 😁 a waży 950 gram - prawie 1 kg!!!! 🙂 Była na tym USG moja córcia (11 lat ) i jest pełna wrażeń 😉 Pozdrawiam i Miłego dnia Kobietki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam
Wiojojka, masz na dziś jakieś zachcianki ciasteczkowe? 😁
Oli, gratuluję zdrowego maleństwa 🙂

Słuchajcie, czy Wam też wypadają włosy? Bo mi naprawdę dużo wypada i wkurza mnie to 😠 no i nie wiem jak temu przeciwdziałać....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzucholki,

W Poznaniu pogoda taka sobie 😞 od leżenia można dostać niezłego doła - nie dość że martwisz się o dzidzie to jeszcze wszystko zaczyna boleć 😞 powoli ogarnia mnie panika i już nie wiem czy tak może pobolewać czy nie...

Anycool jakiś czas temu pytałaś się mnie gdzie chcę rodzić a Ty już się zdecydowałaś na szpital? Jak tak dalej pójdzie to zostanę czerwcóweczką...

pozdrawiam gorąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karulinko trzymaj się mocno dziewczyno! dasz radę!!

W Warszawie mokro, pochmurno, wstrętnie,obrzydliwie...fuj fuj fuj!

Mufka: mi poziom wypadania włosów się nie zmienił ale gdzieś czytałam że to klasyk. 😞

Wiojojka: co do wieczorów panienskich to ja zazwyczaj byłam na takich klasykach typu tańczący pan i banda rozwrzeszczanych dziewczyn obrzucających pannę młodą gadżetami w stylu gwizdek w kształcie ptaka itp 😉 a no i oczywiście przy tym mega pijaństwo 😉. Słyszałam też o takich ofertach spa, dziewczyny zbierają się w spa dostają szampana, truskawy i masaże - w sumie nawet nie drogie. Myślę że jak sobie wygooglujesz to możesz trafić na jakiś fajny pomysł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...