Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

anochi i mufka (mufka,jeśli wchodzi w grę wyjazd do Kóz ale one są zaraz koło BB więc może zrobisz sobie wycieczkę 🙂)
no więc cenowo ten sklep jest taki-za materacyk do łóżeczka kokos gryka dałam 80zł.za wózek niecałe 700zł. anochi zastanawiałaś się kiedyś nad jumperem-w tym sklepie kosztuje on 1160zł. nie wiem jak stoi w innych sklepach... kupiłam w tym sklepie bardzo dużo rzeczy...za jednorazowy koszt od 500zł w górę dostaje się kartę rabatową na początek na 3%...ja dostałam ją przy zakupie wózka..,.niby to nie dużo,ale dzisiaj przy zakupach jedno prześcieradełko frotkowe miałam już jakby gratis,więc warto...polecam Wam ten sklep 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mój wiercipiętek sie mi chyba odwrócił do porodu,bo czasem coś mnie smyrnie delikatnie niziutko,a przeważnie nóżki czuję u góry i troszkę po bokach-taki podłóżne ,więc nie główka...no i się uspokoiła coś ostatnio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja córeczka na siłę się rozpycha, raz z jednej strony, raz z drugiej. Całe ciałko jej wtedy się odznacza na moim brzuszku, ale ogólnie to dość boląca sprawa. Wczoraj ledwo nogami przebierałam, tak mnie rozciągała. Aż się nawet zaśmiałam ze słowami :"wredna ta Nasza Córeczka" 😁 "Nie ma litości dla mamusi".
Ale cieszę się, że ją czuję, bo wiem, że wszystko jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka a jak Ty sama do domu z tym materacykiem doszłaś??
Przecież to troszkę nieporęczna sprawa...
Ale fajnie, że masz już tyle przygotowane, nam wielu rzeczy brakuje, ale to dlatego, że ciągle myślę o różnych wariantach, np. jakiej firmy zakupić butelki, sterylizator, podgrzewacz. Na samym początku myśleliśmy o Avent, al niestety po opiniach innych mam doszliśmy do wniosku, że to chyba przereklamowana firma. Myślę o Campol babies, mam z tego dosyć dużo, np. wszystkie przybory kosmetyczne (gruszka, nożyczki do paznokci, itd.), smoczki, zabawki, grzechotki, myjki do butelek. Ogólnie miałam przyjemność pracować z tym towarem i ludzie dość chwalili, ceny są przystępne, no nie wiem, myślę wciąż. Kolejna sprawa, która mnie nurtuje jakiej firmy kupić pieluszki, każda mama ma inne zdanie na ten temat, dlatego ciężki orzech do zgryzienia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia podjechałam sobie autem pod same drzwi sklepu więc z materacykiem nie było problemu tym bardziej,że to nie jest takie cieżkie,a w dodatku była bardzo uprzejma sprzedawczyni... ja kupiłam komplet butelek firmy jane-4 butelki,szczorka do czyszczenia,smoczek i zapinka do smoczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!
malutka niezle zaszalałaś 🤪
my czekamy tylko na zakup wozka i łózeczka a tak po za tym to chyba wszystko by było no i jakes tam drobiazgi ktore w kazdej chwili mozna dokupic ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ładna pogoda, my już po spacerku, ale Wy pewnie jeszcze drałujecie po Świecie, tak pusto tu. A ja czekam na obiadek, bo mąż robi i już jestem taka głodna, zapachy wspaniałe...mniam, mój mąż to specjalista w spagetii. Niebo w gębie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.patiimaks.pl polecam ten sklep ceny sa ok i towaru odk koloru do wyboru , mozna zakupy zrobic przez internet i odebrac w sklepie wszystko razem ... 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis znow nie robie obiadu 😁 tylko dla mnie to mi sie nie chce , ale za to wczorja byla chinszczyzna mniam... sabcia super ze ci mezus gotuje 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z pogrzebu i podjęłam dzisiaj decyzję o moich wakacjach od wszystkiego-mąż dalej pali i robi ze mnie idiotkę przy wszystkich,a tak długo nie palił a na pogrzebie babci tylko cały czas słyszałam "chodź już bo nie będę tu przecież stał jak ciul" a że jest mega dyskretny-ludzie patrzeli na mnie jak na jakąś debilkę,więc wolałam iść żeby mi więcej wstydu nie robił...nawet nie zdążyłam złożyć kondolencji 😞 poza tym odnosi się do mnie jak nie wiadomo do kogo i już nie wytrzymam dalej takiego traktowania... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki, jestem nieprzytomna po nieprzespanej nocce, zajrzałam tylko do was i zaraz idę sobie kimnąć na godzinkę chociaż, W szkole wszystko zaliczone ufff, za tydzień muszę mieć gotową moja pracę na obronę,
Niestety ta dziewczyna która umarła zachorowała na pokleszczowe zapalenie mózgu,,, leżała kilka dni w śpiączce, z której niestety już się nie wybudziła . Karolek został z tatą,ma wspaniałych dziadków i ciocie, siostry Magdy.to straszne, Bo Karolek nawet nie będzie pamiętał swojej mamy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczytałam,że te moje bóle w kroczu może to być rozejście spojenia łonowego 🥴 bo mam dokładnie takie same objawy 🥴 no i zapytam lekarza o to,bo pisze na takim jednym forum ginekologicznym,że przez takie coś mogą robić cesarkę 😞 więc niech mi porobią wszystkie badania bo jak nie to mogę mieć problemy przy porodzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle się naczytałam o tym rozejściu spojenia,że zastanawiam, się czy czekać do środy na wizytę czy jechać wcześniej-w końcu maluszek najważniejszy 😞 a jeśli mnie położą??ja już prawie chodzić nie mogę,a jak chce ubrać skarpetkę na stojąco to cały ciężar opieram na jednej ręce bo nie daje rady inaczej...z tego co czytałam-to u mnie już bardziej zaawansowane objawy i może uda się zapobiec jakoś cesarce jak mi założą jakiś pas albo coś 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC WSZYTSKIM. MALUTKA JA NA TWOIM MIEJSCU POSZŁABYM DO LEKARZA JEŚLI LECZYSZ SIĘ PRYWATNIE LUB DO SZPITALA W KTÓRYM CHCESZ RODZIC. JA TYDZIEN TEMU TEZ BYŁAM AKURAT W WEEKEND BO MYŚLAŁAM ŻE JAKIEŚ WODY MI ODCHODZĄ A PO KONTROLI NA ODDZIALE POŁOŻNICZYM OKAZAŁO SIĘ ŻE WSZYSTKO OK ZE TO NIBY TAKIE WODNISTE UPŁAWY. TYM PASEM TEŻ MNIE OBWIĄZALI I SPRAWDZALI TĘTNO I RUCHY DZIECKA I SPOKOJNA WÓCIŁAM DO DOMU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...