Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Okaa, poszperaj jeszcze w walizce, może znajdzie się tam gdzieś na dnie hiszpański luz i dobry humor 🙂 😁 i wyślij go jeszcze do Anycool, bo wyraźnie ją coś trapi...
Anycool, co się dzieje???
Kasia mów, gdzie bylaś przez te 82 strony.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na mnie też patrzą, ale jestem z tego dumna, że mam brzuszek i mogę się chwalić tym, że za niedługo będę mamusią. Dziś miałam bluzeczkę z dzidziusiem i napisem "Będę mamą" to dopiero przyciąga uwagę innych. Ale brzuszek też mam już spory, ale czego się tu spodziewać, Nasze dzieciaczki rosną...
Pozdrawiam gorąco z pochmurnej Bydgoszczy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mufeczka 🙂 a byłam sobie u mojego synusia tego starszego i przy okazji odwiedziłam znajomą a mąż w tym czasie malował mieszkanko , wróciłam już na gotowe 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki,
Kasiu38 w końcu jesteś!, Anycool uśmiech proszę i przekaż mężowi że ma cie nie wkurwiać!!! 😉
Dzięki kochane, egzaminy nie tyle zdane co ściągnięte 😜 teraz mam tydzień na dokończenie mojej pracy licencjackiej, w przyszły poniedziałek muszę oddać całość... nie wiem jak to zrobię 😞 będę dziobać dniami i nocami!
Byłam dzisiaj w Ikei kupiliśmy pościel, kołderkę i lampkę dla Wojtuśka 🙂
Kobiet w ciąży jakaś plaga! Masa! i jedna taka Pani była co na rączkach trzymała takie maciupkie dzieciąteczko, ale naprawdę maciupeńkie i figurę miała jak modelka, patrzyłam na nią z zazdrością... bo ja na pewno od razu po porodzie nie bede wyglądala tak jak ona 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka podaję przepis 3 paczki makaronu z zupek chińskich , jeden brokuł , majonez , sól , pieprz i czosnek do smaku

makaron zalać gorącą wodą , dodać drobno posiekane brokuły i zostawić aż do wsiąknięcia wody i wystudzenia , dodac całą resztę do smaku powinno być troszke ostre i SMACZNEGO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂

Kasiiiiiiiiiiii jupiiiiiiiiiiiiiii 🙂 😘 😘 😘 😘

Mufka ja też tak mam że ludzie mnie pytaja czy już rodzę a ja że nie że za 2 miesiące - to im sie głupio robi hihihhihih 🙂

anycool: a Ty co? co sie tam dzieje w tym Poznaniu co?

Wiojojka: zdane to zdane dla mnie najważniejsze żeby lekarze nie ściągali a reszta to wieeeeesz 😉 ja też nie raz podratowałam moje wypociny ściągaweczką a jak obroniłam pracę magisterską na 5 i okazało się że na dyplomie mam 5 to dumnie wszystkim sie chwaliłam 😁 😜 😜 😜

ja dziś cały dzionek na dworku spedziłam, z kumpelką pospacerowałam, pojadłam polodziłam 😜 a na końcu byłyśmy w kinie na filmie " Bracia" POLECAM! Rewelacja! A Wstrętne Rude Zwierze jest na mnie tak o obrażone że mnie nie było cały dzien ze zrzuca mi wszystko z blatów i nie chce ze mną gadać 😉 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, sałatka brzmi smakowicie 🙂 pewnie spróbuję kiedyś.
Bułko, ale to twoje Zwierze Rude jest obraźliwe, a fe... 😉 😁 ale fajnie, też chciałabym mieć kota.

A tak w ogóle dziewczyny, toooooooo: jutro idę ostatni dzionek do pracy. Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii. Właśnie przed chwilą smsowałam z moim ginem czy mi da zwolnienie od 1 czerwca i da 🙂 hurrrra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasi no nie wiadomo - zrobiłam badania które wykluczyły cholestazę - a uczulenie zeszła dwa dni później, podejrzewam że to na nabiał ale cholera wie 😉

Mufka - weź mi nic nie mów, moj luby coś tam znalazł ale on jest tak niezorganizowany że ja nie wiem co to będzie...najlepiej jakby ktoś za niego wybrał i zapłacił tak jak ja zdecydowałam o przeprowadzce i jutro przychodzi moja znajoma z firmy przeprowadzkowej i oczywiście ja wszystko muszę z nią załatwić wiec normalnie ten facet to jest jakiś koszmar 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜

jejuuuuuuuuuu płacze ze śmiechu z kabaretu na polsacie!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaa czad!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szkraby ja tylko na chwilke i powiem wam szkoda gadac 😞 - jak mnie najdzie ktoregos dnia to napisze a teraz zmykam i wielkie dzieki za troske kochane jestescie w kazdym badz razie jestesmy zdrowi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mój chłop, jak mu ostatnio przedstawiłam stan rzeczy, czyli jak mało czasu nam zostało do narodzin, a ile jest do zrobienia to wziął się naprawdę ostro do roboty, muszę go pochwalić!!!! Samochód znalazł, łóżko fajne nam kupił na allegro (bo narazie mamy tak ogromne łoże, że nam by się łóżeczko dla dzidzi nie zmieściło), zaczął robić tą kołyskę i rozrysował już plan regału na książki (od przeprowadzki cały czas nam leżą pod ścianą). Wysprzątaliśmy już stary kredens na strychu, który chcemy sobie wpakować do mieszkanka (bo jakieś tam zastawy trzymamy w pudłach cały czas od wesela) itd... czyli... dzieje się 🙂 wicie gniazdka na całego. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wracając do tematu wielkości brzuszków, to sądzę, że generalnie ludzie mają chyba jakieś wyobrażenie, że duży brzuszek ma się tylko w 9 miesiącu... heh...

a mnie od paru dni alergia też łapie, co jakiś czas mam napad kichania na całego, z pieczeniem gardła i łzami z oczu kapiącymi. masssakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no alergia to niezbyt przyjemna rzecz, jakieś 2 lata temu z nosa przeszła mi na oczy - po prostu puchły mi białka oczu, ale do tego wystarczyły krople do oczy i paskudztwo mijało. Teraz mi wróciła znów ta kichawka.... 😞 ale nic to, jakoś dam radę. Mam tylko wielką nadzieję, że Łucja nie odziedziczy tej paskudy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...