Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jak chcesz to napisz mi na nk numer telefonu i daj znać co i jak 🙂 wyprawkę też sama spakuję, bo później w pośpiechu to na pewno wiele rzeczy się zapomni
a ja sobie pojechałam na tydzień do rodziców, właśnie wcinam truskawki, a moja mała dostała już prezent od babci- mięciutki ręczniczek z kapturkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jakie proszki kupujecie do prania ciuszków? zwykłe czy hipoalergiczne? ja wczoraj kupiłam na próbę lovele i płyn do płukania tkanin coccolino...przede mną pranie ciuszków,pieluszek tetrowych,ręczników,kocyków i pościeli-ogólnie to ani jednej rzeczy dla dzidziusia jeszcze nie prałam bo czekałam na proszek,a teraz czekam na pogodę żeby wysuszyć na słońcu a nie na grzejnikach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mała kicia sobie rośnie i jak na razie jest wszystko ok z nią 🙂 🙂 🙂

a Klaudia znowu daje mi popalić-zrobiła sobie małą przerwę w intensywnych ruchach,a teraz to nadrabia tak,że dzisiaj miałam wrażenie jakby mi miało skórę na brzuchu rozerwać i bolało jak nie nigdy wcześniej...no niech sobie poużywa jeszcze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj widziałam w castoramie dziewczynę podobną do Ciebie na tym zdjęciu 😁 😁
za 1,8kg loveli dałam chyba równe 20zł... wzięłam małą taką paczkę,bo na to co mam teraz do prania mi wystarczy i jeszcze pewnie zostanie a nie wiadomo jak skóra dziecka zareaguje na to,więc jakby co to trzeba będzie zmienić...ale ten proszek raczej ma dobre opinie jeśli chodzi o wrażliwą skórę...na jednej stronie czytałam wpis,że ubranka po nim nie pachną jakoś szczególnie,ale podobno im bardziej intensywny zapach-tym większe ryzyko uczulenia albo wrażliwości...a ten proszek poleciła mi też babka mojego taty,więc go sobie kupiłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wczoraj w carefourze jak byliśmy na zakupach i szliśmy do kasy to mąż się ustawił w normalnej kolejce a ja poszłam na kasę pierwszeństwa obok i stała sobie para przede mną-dziewczyna chuda jak patyk,więc pewnie ani w ciąży nie była ani tym bardziej inwalidy z nimi też nie było,a przed nimi w kasie jakiś facet (też zdrowy) miał jakiś problem z towarem...wołam męża na głos żeby przyszedł do tej kasy pierwszeństwa,a on,że tam stoi no to ja na głos do niego- "a nie widzisz oznakowania tej kasy,bo dlaczego niby mam stać w normalnej kolejce?" no i ta dziewczyna chuda udawała,że nie słyszy,a chłopakowi zrobiło się głupio i wyciągnął dziewczynę do normalnej kasy...a facet przy kasie??? udawał,że nie widzi mojego brzucha,a że mnie ta miednica bolała to nie oszczędziłam sobie komentarza na głos,że ten pan też nie powinien tutaj płacić tym bardziej że przez niego ja się męczę w kolejce w której mam prawo do pierwszeństwa...sprzedawczyni powiedziała z litością "już momencik" a facet udawał twardego...ale chyba jednak było mu przynajmniej trochę wstyd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe cwaniara z Ciebie 🙂 ale dobrze trzeba walczyć o swoje, nawet w normalnej kolejce mogliby Ciebie przepuścić, mnie na razie nikt nie zauważył
na weselu była jeszcze jedna ciężarna i ja chciałam koniecznie zrobić zdjęcie pary młodej, ustawili mi się itd a w kadr weszła mi matka tej ciężarnej, to ja za jej plecami chciałam szybko przeskoczyć, bo wiedziałam, żę młodzi czekają i wpadłam na tą ciężarną a ta "ale proszę uważać! ja za 11 dni rodzę!" jakby ja nie była w ciąży i zrobiłam to specjalnie, podobno na poprawinach coś o mnie gadała, ale ciotka nie chciała mi powiedzieć co 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi mogłaś jej powiedzieć,że ty rodzisz za 10 dni i pewnie by się jej głupio zrobiło-bo jedne kobiety mają duży brzuch przed porodem a jedne taki,jak ja miałam dajmy na to w 7 miesiącu,więc jeśli Cię nie znała i nie wiedziała w którym jesteś miesiącu,to mogłaś jej pocisnąć ściemę,a jej pewnie zrobiło by jej się wstyd...
odnoszę wrażenie że ludzie patrzą mi na brzuch jak gdzieś jestem...bo jak ktoś się na mnie patrzy-widzę oczy skierowane na mój brzuch 😁 😁 takie to dziwne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj jak lekarka zobaczyła (znowu była inna) to powiedziała mi tak- widzę,że już niedługo poród,bo brzuszek już taki duży 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no w sumie mogłam, bo wiele osób myślało, ze mam podobny termin do niej, nie wiem czy kwestia ubioru czy co i dziwnie tez na mnie się patrzyli, bo z mężem parę razy na parkiecie poszaleliśmy 😉 a ona w większości siedziała za stołem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciasto upieczone, tylko biszkopt nie wyrósł mi tak jak na zdjęciu z opakowania 😜, ale nigdy taki nie wychodzi,
ja piorę ubranka w proszku, w którym piorę ubrania swoje i męża, nie używałam specjalnego dla noworodków, ale jeśli się okaże że dzisiaj dostanie wysypki będę prała jeszcze raz w proszku dla dzidziusiów,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez idziemy do łózeczka bo cała nocka nie przespana - plecki mnie bolą a na dodatek skorcze mnie łapia chyba mi sie szyjka macicy skraca - nie przyjemna sprawa 😞
ja dzis posegregowałam ciuszki i poukładałam na miejsce jeszcze wszystkiego nie wyprała ale jak pogoda sie poprawi to biore sie do roboty...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki 🙂

ja już po spotkaniu z koleżanką z firmy przeprowadzkowej, jutro mam dostać wycenę - aż sie boję 😞
ja o dziwo mam dziś full energii - i całe szczęście bo ta chandra już mnie wykańczała. Franio nieźle dokazuje, biega po mnie jak po bieżni 🙂Rudzio dostał mięska wiec już mnie kocha nad życie 😉
Mufka: ale super że już koniec roboty, w końcu sobie pobumelujesz 🙂 Ika Ty też kochana już nie ścigaj sie z tym czasem bo jeszcze go prześcigniesz i co? 😜
Malutka: Brawo tak trzeba walczyć z ludźmi patałachami którzy udają ze nie widzą - w Warszawie w kolejce nikt mi nie ustępuje, miejsca w metrze owszem ale kolejki - zapomnij 😞 w sumie to przykre 😞
Kupiłam truskawki po 7 zł ale średnio słodkie - zjem sobie z makaronem i serem białym jak za starych dobrych czasów w podstawówce na stołówce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...