Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurcze z tymi moimi bolami musiałam wziąść sie do roborty w koncu tescie na "kontrole "przyjdą- koszmar jak cie wszystko boli przy kazdym ruchu 😁 - jeszcze tylko łazienka ale to jakuba dola ja sie nie wtykam 😁

kur-----a zaraz mnie szlak trafi - pamietacie ze mieszkamy z dziadkiem ktory pali jak lolomotywa??
przez 2 godz go nie bylo zdazyłam umyc i wypastowac podłogi i pożądnie wywietrzyc mieszkanie zapalic kadzidełka by przeszło ładnym zapachem i po ch....e to wsszystko jak po przyjsciu pierwsze co zrobił to zapalił papieroch i po min zamiast przyjemnego zapachy czystego domu to czuc pety - ja juz nie wyrabiam a taka bylam z siebie dumna ze mimo bolu udało mi sie tak duzo w tak krotkim czasie zrobic i ze nie bedzie smierdziec- ale odezwac sie nie moge co do tego tematu bo to on placi wszystkie rachunki i to jego dom 😞 😠 cos strasznego jak jakub czy tesciowa z nim nie pogada to po porodzie wracam z małym do moich rodzicow mam dosc 😠 😠 tego wszechobecnego smrodu nawet wstyt mi kogokolwiek zaprosic do domu 😞 😠 bo od wejscia jak by ktos dostał bejzbolem przez plecy POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka co do poscieli to kupilam z tej seri - w kazdym razie nie oplaci sie kupowac kompletow ktore oni proponuja tylko zestawic swoj wychodzi taniej 😁
http://www.allegro.pl/item1046439321_4_el_posciel_do_wozka_bawelna_100_satynowa_lux.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anycool poproś męża niech pogada z dziadkiem,może coś załatwi,np.jeśli macie balkon to może wynegocjuje palenie na balkonie bo zbliża się lato,więc może nie będzie z tym problemu,a że jest przyzwyczajony i nigdy nikomu to nie przeszkadzało,to może mu to nie przyszło do głowy,starsi myślą inaczej i może wystarczy go poinformować,że jednak to komuś przeszkadza i szkodzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a właśnie jeśli chodzi o to co wkładamy do wózka-bo mnie to zastanawia ostatnio-mam zamiar włożyć do tego nosidełka w wózku polarowe kocyki i małą poduszeczkę,a jeśli chodzi o przykrycie to takiej średniej grubości polarowy kocyk-bo będzie lato i powinno być ciepło...
bo nie wiem czy są jakieś materacyki i jeśli są to czy są one konieczne,czy wystarczą kocyki rozłożone w wózku??? bo przyznam się,że pochłonęły mnie zakupy wyprawki,a że wózek już kupiliśmy-uznałam sprawę za załatwioną,a nie pomyślałam o tym,że do tego wózka też coś trzeba włożyć,więc mam w placach te kocyki i poduszeczkę,bo też nie można dzidzi przegrzać...co o tym sądzicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia moi tescie oboje pala ale jak jestem u nich nie czuc ze ktokolwiek dotyka sie do fajek - tesc sam je robi i dodaje jakis tam aromaty i pierdoły , czasem nawet jest to przyjemny zapach a dziadek pali jakis kijowy tyton ktory smierdzi nieziemsko - pewnie ze mamy balkon ale on ma 80 lat i jak by chcial palic na balkonie to chyba by z niego nie wychodził - owszem ma u siebie okno otwarte i nawet jak sa drzwi zamkniete to wentylacja z łazienki jest tak silna ze pod drzwiami smrod i tak przechodzi na cały dom , a nie daj boze otworze okno w kuchi to zamiast zapachow potraw czuje fajki 😠 😠 mowie wam okrponosc -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ja mam powiedzieć skoro mój mąż pali? z początkupalił przy mnie,potem rzucił,a teraz się kryje,ale że jak zaszłam w ciążę i musiałam przestać palić-teraz wyczuje nawet na odległośc,że palił i mnie aż naciąga...nie dziadek,nie teść-ojciec mojego dziecka!!! i na nic,że mu się mówi,że szkodzi nie tylko sobie ale i dziecku które nie ma jak się obronić.odpowiada na to-łatwo się mówi,a ja wiem coś o tym-bo też paliłam i to długo i to jest w przypadku pojawienia się dziecka kwestia wmówienia sobie-nie palę bo nie będę truć własnego dziecka...ja rzuciłam bez plastrów,tabletek ani objadania się słodyczami-robiło mi się niedobrze,zaparłam się i powiedziałam nie i mimo,że czasem mam ochotę zapalić-zawsze włącza mi się czerwona lampka-dziecko za które odpowiadam... i myślę,że mąż też by rzucił gdyby się zaparł,że to dla dziecka,ale facet w ciaży nie jest i nie wczuje się tak w to,on dopiero czuje się tatą chyba dopiero jak zobaczy niemowlę...
a inne osoby? kwestia szacunku i zrozumienia albo jak ktoś jest od lat przyzwyczajony,że nie przeszkadzało to nikomu- jeśli sam na to nie wpadnie to może trzeba delikatnie zasugerować,bo wydaje mi się,że taki dziadek u anycool nie chce źle dla dziecka,tylko może go trzeba delikatnie "upomnieć"??? anycool może niech Jakub rzeczywiście spróbuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic zmykam zrobic mezowi imieninowe PTYSKI ...

a mam pytanie czy robiac w domu mocno zakrapiana impreze z alkoholem komus to przeszkadza w imprezowaniu fakt ze jestecie w ciąży ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie teściowa pali i od początku ciąży paliła normalnie przy mnie,a broń boże jakby mnie z fajką zobaczyła-jak się dowiedzieliśmy o ciąży to siedziałąm w kuchni i z nerwów zapaliłam ( paliłam dopóki nie wiedziałam więc co mi jedna fajka więcej zaszkodziła) to się wydarła na mnie a sama stała obok i dmuchała na mnie z fajki-bezsens...i tak przez jakiś czas,a teraz zauważyłam,że nauczyła się wychodzić na podwórko-może dotarło do niej,że dzidziuś tuż tuż i trzeba zmienić przyzwyczajenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chwalicie się brzuszkami to ja też sobie zrobiłam 🙂
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3544e91ddde77a21.html][IMG]http://images42.fotosik.pl/212/3544e91ddde77a21m.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ccaa3f7e5d8dda9f.html][IMG]http://images38.fotosik.pl/296/ccaa3f7e5d8dda9fm.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie 🙂 ona jest chyba charakterystyczna właśnie dla ciąży,bo wydaje mi się,że u osób otyłych ale nie będących w ciąży jej chyba nie widzialam tylko u kobiet w ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Palibulka nic się nie stresuj, zobaczysz Franeczka w dzień dziecka aaale fajnie 🙂
Anycool współczuję Dziadzio ma juz swoje lata, więc cięzko zmienić przyzwyczajenia, ja bym szału macicy chyba dostała! kupcie dziadkowi jakiś antynikotynowy odświeżacz albo do prądu taką wtyczkę zapachową.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...