Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dzieńdoberek w kolejny upalny poranek 🙂
Ika, niezła ta położna 😁 😁 😁 nasza też mówiła, żeby ćwiczyć mięśnie kegla i najlepiej zrobić sobie te okłady z kawy, bo inaczej to się tam "taka dziura robi, że by wiadro włożył" - to było jej hasełko 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

🙂
okaa dziękuje,u mnie jakoś leci. wczoraj pozbierałam już dość duże rzodkiewki i mamy,przedwczoraj uratowałam i wykarmiłam gołębia,ale jak nabrał siły to odleciał a mój mały kotek na strychu ma się dobrze,więc chyba same sukcesy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zapomniałam Wam napisać co nam na ostatnim spotkaniu położna mówiła o pieluszkach... mianowicie mówiła o pampersach - że np. w USA już od wielu wielu lat używano tylko pampersów i w efekcie teraz jest ogromny procent niepłodności u mężczyzn, co jest spowodowane właśnie przegrzaniem w takich pieluszkach jednorazowych. Mówiła, że maksymalna temperatura dla jąder to 35 stopni, no a w pieluszkach z reguły jest więcej i są one notorycznie przegrzewane, co skutkuje potem bezpłodnością. Mówiła, że w związku z tym odchodzi się na zachodzie od pampersów, podobno nawet w Czechach już się zabezpieczają - warunkiem otrzymania zasiłku macierzyńskiego jest stosowanie przede wszystkim pieluszek tetrowych lub wielorazowych....
nic, kończę na razie, bo luby mój mnie wyciąga na zakupy. do zobACZENIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie tego wiadra jakoś nie mogę wyobrazić 😁 różne historie słyszałam o szalonych dziewczynach,które zamiast faceta wolały np słoik i lądowały na pogotowiu,ale wiadro to przechodzi wszystko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
za oknem mam przedszkole, dzieciaki od godziny biegają i się bawią, skąd one w tą pogodę mają tyle siły???????? jak moja taka będzie ruchliwa, to razem z mężem nie damy jej siły 😉 mam znajomych co mają synka, 6-7 lat i on w weekendy musi ciągle coś z nim zrobić, rower, basen, bieganie, spacery, bo młody wyrywny i bardzo aktywny 🙂 a jak go nie "zmęczą" to młody po nocy szaleje i zero spokoju w domu 😉 jak widać z dzieciakami to ciągle problem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi ja podobno byłam strasznie rozbieganym i niegrzecznym dzieckiem i aż się boje,że moja to po mnie odziedziczy bo nie wytrzymam 😁 jadę po południu na moją grządkę (jakoś się muszę tam przemycić bo dalej zakazy na osuwisko) poplewić i zrobić porządki i przygotować parę rzeczy a grilla bo jutro mama robi imieniny,więc jej pomogę,a na jutro mamy załatwione w gminie przepustki 🙂ale chyba pojadę tam sama więc może zostanę tam dzisiaj na noc i jutro do południa znowu pogrzebię w ziemi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi, ja to bym chciała żeby moje było takie ruchliwe i ciekawe świata, bo ja też nie potrafię na dupce usiedzieć 🙂 a jak mój mały bedzie przesiadywał przed kompem dniami i nocami i siłą będę musiała go wyciągać na powietrze albo namaiwiać do jakiejkolwiek aktywności ruchowej to mnie szlag trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam z króciutkiego spaceru, o matko jaki upał 😞
Ika racja, tez nie chce leniwego dziecka, a od kompa będę przeganiać jak tylko można, tylko podziwiaj ruchliwość dzieciaków, w taki upał ledwo chodzę, a one biegają i się nie męczą, a potem biegaj tak za swoim 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki ale duszno bylam dzis tylko na poczcie i o mało po drodze nie zemdlałam mimo ze mam do niej jakies 200m na szczescie byla tam klima i doszlam do siebie 😎 na szczescie maly dokazuje sobie w brzuszku w dzien a w nocy daje mi spać 😁 😁

buziaki brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heeej
zawiozlam pracę, jest ok, ale musze jechac jeszcze raz, bo pani w dziekanacie wredna pizdolina nie przyjmuje prac dzisiaj, tylko we wtorek 😠 co za babsko, siedzi dupskiem na krzesełku i mysli że jak pracuje w dziekanacie to wszystko jej wolno, 😠 🤢 no ale pewnie musi byc taka mało sympatyczna bo studenci by jej na głowę weszli, a wiadomo ze każdy chcę wszystko jak najlepiej załatwić dla siebie, no ale bez przesady, nie trzeba przy tym byc aż tak wyniosłym.
siedze sobie na balkoniku, wiaterek mi zawiewa aaale miło 🙂, Anycool dzieki za namiary na staniki, takie tanioszki 🙂wezme kilka, bo pewnie szybko będą się zuzywac jak będzie nas zalewać. Szkołę rodzenia zaczynam pod koniec czerwca, dzwoniłam do połoznej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka, oj tak, dziekanat to terytorium wściekłych pań, których głównym wrogiem jest student 😁 😁 😁 trzeba mieć z nimi dobre układy, to można jakoś przejść bez bólu...

ja dziś byłam na mieście z mężolem na zakupach i oprócz tragicznego upału - 34 stopnie w cieniu. łapała mnie co i rusz alergia... śmiałam się, że sobie podwiążę chusteczkę na stałe do nosa. no łokropność, nos do wywalu po prostu. A Łusia się mi dziś tak niewiele rusza, że się trochę martwię... moze ten upał tak na nią działa...

ale właśnie kurier przywiózł wielką pakę z zakupionymi w motherhood.pl rzeczami dla małej. Są śliczne.... ach 🙂

Sara biedactwo, czemu Cię zostawili w szpitalu???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trzeba zapatrzeć się w biustonosze i różne inne rzeczy 🙂
a my dzisiaj kupiliśmy rożek, dwa kocyki i mąż wypatrzył superowa pościel, aż kobieta w sklepie się z niego śmiała, poszedł z nią się pytać o pościele i wrócił z komplecikiem 🙂 coś w tym rodzaju http://blanca-baby.home.pl/Komplet_poscieli_niemowlecej_6_czesciowa_OCHRANIACZ_dopolowy_lozeczka-559.html ale różowo-żółte w hipopotamki 🙂 a zarzekał się, że na razie nie kupujemy 😉
pierwszy raz wybrał się ze mną do sklepu, bardzo mi na tym zależało, by pokazać mu co gdzie i jak, bo może po narodzinach będzie coś potrzebne to będzie wiedział gdzie jechać, śmialiśmy się bo w sklepie była para, kobieta nieźle faceta strofowała co i jak trzeba kupić, a on kompletnie niezorientowany i średnio zainteresowany, a ona "no mówię ci, trzeba kupić najpierw meble, potem to i tamto, no słuchaj! musimy zrobić to i tamto" a facet tylko stał i słuchał nagany 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sorki za ten krótki post z rana, ale byłam jakaś zła, zmęczona i ogólnie znudzona, bo lezałam przez te wszystkie dni sama na sali i wynudziłam się przeokropnie. Nasłuchałam się za to nieźle krzyków z porodówki, ale mi żal było tych dziewczyn 😞 Az strach pomyśleć, że to wszystko przed nami.
Do szpitala od razu skierowała mnie moja gin, bo jej się nie podobał wynik skurczów macicy, i te moje bóle podbrzusza, potrzymali mnie kilka dni i wypuścili , chociaż brzuch dalej pobolewa.
Dominiś jest malutki, robili mi usg i wyszło tak jakby wg pomiarów na 27 tydzień 😞 Waży 1150 gram. Jeden z lekarzy pocieszył mnie, że jestem drobnej budowy i pewnie dlatego dzidziuś jest mały. Za to dzisiaj przyszedł z rana na obchód inny lekarz i doprowadził mnie do szału stweirdzeniem, że sama sobie szukam problemów, że on w ogóle nie wie co ja tu robie? Mówię debilowi, że skierowała mnie moja dr, a on na to , że przydałaby mi się powrót do pracy, bo na L4 przewróciło mi się w głowie. Bezczelny typ. Ordynator miał jakoś inne zdanie na ten temat, że trzymał mnie od pon do piątku, a tu przyjdzie taka fafka rafka i mysli, że mu wszystko wolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o qrcze, co za gbur, taki w ogóle nie powinien być lekarzem, a tym bardziej pracować na oddziale położniczym! nie dziwię się, że byłaś zła, dobrze może, że Cię przytrzymali i skoro boli to może taka "uroda"? 😞 trzymaj się, odpoczywaj i jak najmniej stresuj, dla dobra małego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...