Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Malutka, smutne to co napisłaś o Twojej mamie. Faktycznie nie masz lekkiego życia 😞 Na szczęście już niedługo będziesz miała swoją córcie i n pewno bedziesz dla niej świetna matką 🙂

Mufka, niestety co do smoczków sama jeszcze nie mam pojęcia, w czwartek przychodzi do mnie kuzynka z roczną córeczką i mam zamiar popytać co i jak 🙂

Sabcia widzisz jak to jest, ja natomiast wolałam miec cesarke, bo bardzo boję się bólu. Cieszyłam się , że Dominik jest ułożony pośladkowo, ale pare dni temu obrócił się główką w dół :/ Także głowa do góry, przynajmniej oszczedzisz sobie bólu 🙂

anochi nie przejmuj się kg po porodzie bedziemy miały taki zapiernicz, że nawet nie zauwazymy jak kilogramy same spadna. A co do innych to się nie sugeruj, moja mama przytyła w ciąży 8 kg , a ja już ją dawno przegoniłam 😉

Okaa co tam u Ciebie??? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara a dziękuję wszystko w porządku..chociaż wczoraj zaniepokoił mnie spory ból brzucha..
teraz myślę co tu sobie zrobić do jedzonka..a pewna osoba zaraziła mnie i zrobiła smaka placuszkami więc zaraz się zabieram za robienie ich 😁
Kochane i głowa do góry nie ma co się porodem przejmować wiadomo że każda ma tam swoją wizję ale niestety nie zawsze tak jest..ważne że dzieciątka będą z nami..Sabcia się nie przejmuj trochę jeszcze zostało i może się jeszcze wszystko zmienić.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka ja wyczytałam kiedyś że na moją wagę z przed ciąży prawidłowo jak przytyję od 12 do 16kg..a te 16szybko się zbliża hehe..także trochę się obawiam..ale pewnie po wszystkim będę się przejmować..
Nic kochane lecę robić placuchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam się nie przejmowałabym aż tak, ale mąż tez stwierdził, że dużo i cała ciąże prawie na mnie krzyczy jak zjem coś słodkiego itd (a sam to co chwile coś podjada i piwkiem popija 😜), zero wsparcia 😜 tylko same restrykcje 😜 moja mama stwierdziła, że teraz to jeszcze mi się może przytyć, bo będę mniej się ruszać 🙂 uwielbiam szczerość mamuśki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki kochane za życzonka 🙂
Musze wymyslic coś fajnego na wieczór 🙂 ihihi ☺️

Malutka rzeczywiscie Twoje zycie do najłatwiejszych nie należy... ale nie załamuj się i pamietaj ze jest wiele osób w gorszych sytuacjach niż Ty 😘
Będziesz miała dzidziusia i jemu daj całe serce a na reszte poprostu SRAJ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny ja przytyłam tylko 7kg i to mnie martwi 😞 na szczęście mój synuś jest całkiem spory dwa tygodnie temu ważył 17700 gram w piątek zobaczymy jak sprawy się mają teraz 🙂 moja mama w ciąży z najmłodszą siostrą przybrała tylko 9kg więc może to u nas rodzinne 🙂

u mnie wydatków jeszcze całkiem sporo.. 🙂

Buziaczka-wszystkiego najlepszego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie tak będę myślała, że się obróci, będę Ją o to prosiła z całego Serca. I powiem Wam szczerze, że tak mnie to przestraszyło., że chcę rodzić bez żadnego znieczulenia od początku do końca. Tak jak bez żadnych tabletek przeciwbólowych przechodzę ciążę.
A co do kg to ja mam już 14 do przodu, al nie jest tak źle, bo rozłożyło się tak, że znajomi mówią, że nic nie przytyłam, ufff....

Pozdrawiam
Buźka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TAK POZTAEM TO MAM WIZYTE W CZWARTEK... MAM TE DWA DNI NA POLEPRZENIE MOICH WYNIKÓW KRWI.... TA ANEMIA 😞 WZIEŁAM KAMIONKE, POKROIŁAM BURAKI W PLASTERKI, ZALAŁAM LETNIĄ PRZEGOTOWANĄ WODĄ, 2 ZĄBKI CZOSNKU, SKURKE Z CHLEBA I PRZYKRYŁAM. MAM PIC TĄ WODE...TYLKO NIE WIEM ILE TRZEBA CZASU ZEBY SIE TO PODKISIŁO 😮 🤪 😮
HORTEXA SOK Z BURAKÓW KUPIŁAM I LITRE ZARAZ WYPIJE 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...