Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jak dobrze miec starsze siostry 🙂
dzisiaj dostałam tyle rzeczy od siostry, pranko, prasowanko znów mnie czeka, sama przyjemność 🙂
dostałam laktator, koszule do karmienia, staniki do karmienia, poszewki na kołderki, wszystko fajowe! i napewno sie przyda, a co najważniejsze, siora zrobiła mi listę tego co mam zabrac do szpitala dla siebie i dla dzidzi, będe rodziła w tym samym szpitalu, więc wiedziała dokładnie co mi tam napisać. i okazuje się, że dla dzidziusia potrzebuje tylko pampersy, chusteczki nawilżane, krem do pupy,ze trzy pieluchy tetrowe, 3 komplety ubranek- kaftaniki, pajacyki, co ważne nie body wkladane przez główkę bo w szpitalu sa niepraktyczne, ewentualnie smoczek i to wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
anochi pojechałam,przyjechałam i żyje 😁 😁 😁 spoko było,ale trzeba było wrócić i dać mężowi autko do pracy,a teraz zajadam się frytkami i zaraz idę do łóżka,bo mi się jakoś spać chce.
ostatnio w ogóle jakaś senna się zrobiłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj rano jak wstałam to miałam dosłownie jakby kwadratowy brzuszek i z jednej strony taką górkę podłużną i dużą-chyba plecy to były i taki twardy był brzuszek i śmieszny zniekształcony i tak chyba z 10minut miałam,potem popuściła i za chwilkę znowu tak samo a potem poszła sobie nynać i już potem normalnie się ruszała bez takich wyciśnięć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Część dziewczyny 🙂

Wiojojka- mnie też tak dziwnie pobolewa brzuch, ale przy okazji synuś fika dużo fikołków- wtedy też mój brzusio dziwnie wygląda-może się układa do porodu 🙂 codziennie jam mąż wraca z pracy to się pytam czy nie opadł - a on twierdzi ,że mnie jakaś paranoja dopadła, że wszystko jest na miejscu tylko troszkę urósł 🙂 w piątek idę do lekarza mam nadzieje, żę wszystko potwierdzi 🙂
Jeśli mocno Cię to nie pokoi to dla świętego spokoju możesz podjechać do szpitala lub swojego lekarza... 🙂

U Anycoolbez zmian nadal w szpitalu, nie wie kiedy wyjdzie...szansa była, że dzisiaj ale ponownie pojawiły się skurcze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
Wiojojka bierz no - spę i poleż w łóżku, powinno ustąpić 🙂
Kornelia zdjęcie po prostu REWELACJA, śliczna Zuzanka 🙂
Mufcia super, że skonczyłam pisac prace, bo obrona to już pikuś 😉

Ja byłam wczoraj u swojej lekarki, niestety niezadowolona bo przez miesiąc przybrałam tylko 40 dkg , a w sumie od poczatku ciąży 7 kg, ( byłam pewna, że mam już więcej na koncie , coś mi waga szwankuje :huh 🙂 No i ten Dominiś mój malutki. Pod koniec czerwca idę do niej na usg, żeby zbadac czy przybiera na wadze. A we wtorek ide na usg serduszka, bo brałam antybiotyki i lekarka mówiła, żeby dla pewności sprawdzić czy wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wzięłam no spę, jak nie pomoze idę na izbę przyjęć do szpitala 😞
Sara napewno wszystko bedzie dobrze 😘 jak jesteś szczuplutka to nie urodzisz olbrzymka 🙂,
ja piorę, piorę i piorę. miałam próbkę proszku lovela o ile się nie myle Kasia38 pisała że jak prała w tym proszku to jej tak ładnie ubranka pachcniały, a moje nie pachną... może w za wysokiej temperaturze piorę, bo 80 stopni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc dziewczyny widzę ,że wieści od Lucynki macie to nie będę pisała tego samego .


Ja teraz dość dużo odpoczywam , biorę no-spę bo brzuszek pobolewa i troszke sie stawia ale staram sie nie panikować , jak na razie po lekach jest ok , ale niepokój w sercu jest ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja też piorę w Loveli i w temp 40st z dodatkiem płynu coccolino,ale ubranka mi pachną tylko jak są mokre,a po prasowaniu już nie 🥴 ale chodzi nie o zapach tylko o to czy proszek będzie pasował na skórę dziecka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka jedno z głowy masz 🙂
sara nie martw się,bo będzie dobrze,a ważne,że synek jest zdrowy 🙂
wiojojka też mam takie bóle i przeważnie mi pomaga leżenie i odpoczywanie,więc może odpocznij trochę,a jak nie pomoże,to jednak skonsultuj z lekarzem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny. Wiecie ja czytalam ze niby ciuszki powinno sie prac tydzien-dwa tygodnie przez terminem... Ja jak narazie nie biore sie za to, czekam az bedzie troszke chlodniej na dworze bo w domu mam strasznie goraco a gdybym wlaczyla zelazko to doslownie sauna 😁
Patrzcie co znalazlam 😁 http://www.allegro.pl/item1074916794_smoczek_dla_ksiezniczki_swarovski_crystal.html Smoczek w krysztalkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...