Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

mi prawie piersi leżały na brzuchu a teraz mam brzuch kilka cm po piersiami 😁 a jak siedzę to mi brzuch spokojnie ciężko sobie leży na nogach 🤪 no różnica jest 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niby brzuch się obniża 2-4 tyg przed porodem,ale czytałam na różnych portalach,że to zależy i jednym się nawet około 6 tyg przed porodem obniża,drugim koło 2 a innym wcale,więc zobaczymy na wizycie co mi lekarz powie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam rodzić,to pewnie szyjka mi się znowu skróciła-jeśli tak będzie to to będzie mówiło samo za siebie,a jeśli mi się już wiecej nie skróciła to pewnie zbieg okoliczności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joł dziewuszki 🙂

Malutka właśnie po Twoim opisie opadnietego brzunia zauważyłam że i mój mi opadł bo piersi już na nim nie leżą..... może tak właśnie ma być w 34 tygodniu, bo ja miałam wizytę we wtorek i jest wszystko ok - może urodzę wcześniej ale bez dramatu 🙂

Mufcia - cholera nie wyjełam tego aparatu ☺️ ☺️ a Stary pojechał na działkę żeby przygotować wszystko na mój pobyt pewnie jak się ciepło zrobi to tam wybędę żeby nie siedzieć w chałupie 😉

Rano byłam na masażu bo znowu dostałam karnet, było miło ale powiem Wam ze leżenie takie na siłę 2h nie jest już w na tym etapie ciąży zbyt przyjemne i pewnie już po porodzie się tam pojawie 🙂

a no i z racji tego że babki od sprzątania brak wziełam sie za prasowanie no i powiem Wam że prasowałam tylko rzeczy Frankowe i sprawiło mi to niesamowitą przyjemność 🤪 🤪 🤪 (chyba mam coś z głową) poza tym obczaiłam dokładnie czego mam dużo czego mniej np body mam tyyyyle a zwykłych śpiochów prawie brak 😉 a teraz zaczynają sie wyprzedaże to jeszcze dokupie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia po tym weselu co byłam w sobotę przytyłam 2 kg , mam nadzieje, że i Dominik coś z tego skorzystał 😁
Okaa dzięki, że pytasz, ostatnio czuje się naprawde dobrze, a jak u Ciebie??? Mały nie dokucza zbytnio ?? 😉
Mufka , fakt zrobiło mi się przykro po tym tekście o utracie kobiecości, ale nie można się rozczulać tylko wziąć się w garść i twardo postawić na swoim 😁

Co do tego placka z przepisu buziaczkii , zrobiłam go z czereśniami, po prostu rewelacja!!! 🤪 Wcześniej robiłam podobne placki , ale wychodziły takie nijakie, a ten super. Dzisiaj zrobie jeszcze z truskawkami 😉

Zaraz wybieram się na szkołe rodzenia, niestety sama, bo mój mąż w pracy 😞 Szkoda, ale ważne, że był ze mna na zajęciach organizacyjnych i już wiem mniej więcej co i jak. A i jest w grupie kilka samotnych matek. 😉 Ja jestem wg terminów 4 w kolejce do porodu, w tym jedna rodzi za 2 tygodnie, nie wiem po co jej jeszcze ta szkoła? Mogła zapisać się wcześniej.
Miłego popołudnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Co do tych leżaczków. Sama już nie wiem, pomimo tego, że mam dużo rodzeństwa, jakoś się nie spodziewam, że dostaniemy cokolwiek dla Naszej Niuni. Więc chyba nie będę liczyła na ich kreatywność i sama kupię. Mój mąż mówi, poczekaj, ale ja myślę, że nie ma na co 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułeczka jestem jestem melduję się 🙂 ale nie jest za dobrze strasznie bolą mnie kości łonowe ciężko mi wstać a jak chodze to boli jak cholera , skurcze są dziś dość mocne, ale po no-spie przechodzą co nie zmienia faktu ,że nie czuję sie za fajnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki noworodek może od razu leżeć w takim leżaczku czy musi mieć proste i sztywne leżenie np.w łóżeczku czy wózku? bo jak musi leżeć płasko to na razie leżaczek może się okazać niepotrzebny...nie wiem. ja na razie taki leżaczek odkładam,bo i tak prawdopodobnie dzieci bardzo dużo śpią po porodzie,więc do takiego dłuższego spania na pewno lepiej jej będzie w łóżeczku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia jeśli masz ochotę i możliwości-pooglądaj leżaczki w sklepach,bo nie jestem pewna,ale chyba w sklepie widziałam leżaczki koło 150zł.co prawda nie wiszące tylko takie na ziemi delikatnie bujane,ale może w sklepie trafisz na jakąś okazję 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydaje,a poza tym,jak gdzieś pojedziesz z małą w odwiedziny,to wziąć taki mały leżaczek to raczej nie problem jeśli się pojedzie samochodem,a może okazać się przydatny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi wogóle nie mają gustu,a wiadomo,że potem jak kupią coś a nie będzie to zbyt fajne to i tak trzeba używać-żeby nie było im przykro,tym bardziej jak sie mieszka razem 😠 wiec trochę mnie te prezenty przerażają i takie babcine-niedawno dostałam komplet starych garnków (zużytych!!!) do gotowania małej jedzenia-przeciez na razie nie będę jej gotować,a bez obrazy,bo wiadomo-chcieli dobrze,ale to według mnie nadaje się na złom 🥴 śmieszne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...