Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam ponownie 🙂
A ja cale szczescie nie bylam jeszcze chora odkad mam kruszynke w sobie 🙂
I bardzo dobrze.
Bo chyba bym umierala 😉
P.s ja wole jak jest tak ponuro 😉Znaczy w czasie ciazy wole 😉
Bo te upaly to zyc mi nie dawaly 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane moje 😉

Ja dziś planowałam dzień w piżamie ale właśnie rozmawiałam z moją kumpelką - tą co w ciaży też jest i bidula jest w takiej depresji że jade jej na ratunek - ach znowu lece komuś na pomoc a obiecywałam sobie że już koniec! nic widać taka ze mnie głupia gęś!

anochi mi na gardło też pomogło gorące mleko z miodem - może i Tobie bidulko pomoże 🙂

a jeszcze Wam miałam napisać a propo leżaczków że rozmawiałam z mamą rocznego Alka i mówi że nie wyobraża sobie życia bez tego leżaczka, mówi że jest to naprawdę wielka wygoda i doskonała zabawa dla dzidzi - polecała fisher price. Dodatkowo czytałam że mamy uważają że leżaczek musi być - też o nim nie myślałam ale zmieniłam zdanie i nabędę niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchy.. 🙂
Znowu wcięło mojego posta 😮
U nas upalny dzień..strasznie ciepło..a bardziej duszno..nie da się oddychać..i dosłownie leci po d.. 🤔 taka pogoda nie wpływa na mnie korzystnie.. 🤨
Sara dziękuję u Nas wszystko dobrze.. 🙂 Nawet bóli coś ostatnio nie było..Ale znowu walczymy z bakteriami w moczu.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
byłam dzisiaj u lekarza rodzinnego podbić kartę ciąży bo jeszcze tego nie zrobiłam i teraz mam chyba wszystko załatwione 🙂
podobno u nas jutro ma być ładna pogoda-zobaczymy 🙂
ciągle jem i jem 😁 i już czuję,że będzie zaparcie,ale co ja mogę na taki głód??? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witamy witamy!!!
i ładniutką pogode z poznania wysyłamy 😁
musze wam sie pochwalic ze wczoraj przysło łoze dla Maksika juz stoi złożone i prawie zascielone czekajac na małego ksiecia 😁
i to tyle z pozytywow 😞

na szczescie mam Maksia 😁

[color=purple]gratulacje dla licencjalistki [/size[/color]] ja nazywam to OMC MGR (o malo co magister)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zywo jest ładniejsze http://www.allegro.pl/item1092262202_mamtu_kojec_luna_tofe_2x_dno_przewijak_moskitiera.html
fizycznie czuje sie swietnie , wieczorem mam małe skorcze ale to juz nie to, biore leki ktore mnie strasznie wyciszaja nawet mezowi nie potrafiłam zrobic awantury a nalezalo sie wywolac 3 wojne po tym co zrobil...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Anycool, myślałam, że nam się pochwalisz jak ono wygląda rozstawione u Ciebie 🙂
No A co to za akcje Twój mężulek odstawia wciąż? Mamy się zebrać - wszystkie sierpniowe mamuśki i pojechać tam mu nakopać do dupki? 😉 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ładnie by to wyglądało swoją drogą 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...