Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hejka
Anycool: yeeeeaaahh! ale jazda!

Sabcia: już prawie ułożyłam, Remek mi je kupił w poniedziałek i zostało mi jakieś 30% z 1000 kawałków, super zabawa ale niestety cieżko wysiedzieć lub wystać przy nich wiec co chwile musze sie odrywać żeby się położyć. Ja mam jeszcze kilka gierek na kompie i je też ogaraniam wiec jakoś mi czas leci ale powiem Wam ze czuje się trochę jak w wiezieniu, boje się wychodzić w ten upał, wvczoraj miałam dobry dzień i łaziłam po sklepach ale pod blok podjechała po mnie teściowa klimatyzowanym samochodem potem do klimki w centrum handlowym wiec nie odczułam upału. Wkurza mnie to że nie mogę wyjść - chyba pójdę za radą Buziaczki i będe siędzieć dziś w basenie - pół dnia.

Miłego dzionka brzunie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w sumie chałupka posprzątana - według moich możliwości, bo za okna się brać nie będę 😜 też bym poukładała puzzle, ale nie mam zbytnio miejsca gdzie by konstrukcja powstawała, no i chyba jednak szybko plecki bolą 🙂 wow, ale ze mnie maruda 🙂
zaraz zjem pierogi z jagodami, a później wskoczę do wanny - kupiłam sobie sól fizjologiczną algami - taka mała namiastka morza 😉
chyba w ciąży to najbardziej żal mi tych wszystkich ograniczeń, w zimie ryczałam jak bóbr, ze na narty nie mogę, a teraz to jakby mi ktoś zaproponował popływanie na jachcie to byłabym pierwsza, żal, że nie pojadę nigdzie nad wodę i po prostu wakacje w czterech ścianach 😞 a mąż tylko ironizuje, że sama miałam wybór, albo wakacje albo dziecko 😠 zawsze wtedy kopniaka dostaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ogólnie może któraś z Was byłaby zainteresowana takim typem rozrywki, to daje linka na stronkę Allegro, gdzie mają za nie duże pieniądze, DUŻY wybór.
http://www.allegro.pl/item1093977438_puzzle_1000_castorland_90_wzorow_puzzle_gratis.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Julcia ciągle fika. Myślę, że te upały dają się jej we znaki. A na słońcu nawet jak tylko idę to zaczyna mi się stawiać,aż ciężko się oddycha, dlatego siedzę w domku ☺️
Z wiatrakiem skierowanym na siebie i jakoś czas leci 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie wiem ile miałam, ale ciekawe dlaczego mi mówią, że mam mały brzuszek, skoro Anochi ma o 10 cm mniejszy, to dopiero malutki.
Boję się, że będę miała sytuację jak moja mama jak była ze mną w ciąży. Poszła do szpitala, że rodzi a babka do niej niech Pani nie panikuje w 5 miesiącu się nie rodzi, a jak zajrzały między nogi to moją główkę było już widać.
Oby mnie nie wysyła do domu jak pojadę rodzić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedyś wzrost mi przeszkadzał, ale teraz spoko, męża tez mam raczej z niewysokich, więc spoko, ale mam paru znajomych podchodzących pod 190 cm i szybko się męczę z nimi rozmawiając 🙂 takie 160-165cm by mnie idealnie zadowoliło 🙂
napuszczam sobie niebieskiej wody do wanny i idę się pluskać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no aż się zmierzyłam hehe i też mam 100 🙂 tyle że przy wzroście 172. jak byłam kupić stanik do karmienia 2 tyg. temu, to pani do mnie mówi, żebym lepiej przyszła w 8 mies. bo jeszcze mogą mi się piersi powiekszyć... więc i mnie mogą odesłać z porodówki 🙂

a mój mały od kilku dni wyjątkowo sie kręci. moja mama w koncu mogła poczuć i zobaczyć jak faluje mi brzuch i była przeszczęśliwa, bo wcześniej jak przykładała ręke to cisza i spokój 🙂 może w koncu fiknął główką do dołu 🙂 oby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mamy podobne wymiary, więc pewnie normalne jak na 8 miesiąc. Innym się widocznie tylko wydaje, że przed porodem to poza brzuchem już nic nie powinno być widać, bo albo juz nie pamiętają, albo nie byli w ciązy 🙂 z resztą dużo zależy też od ubrań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Dziewczęta !!!
Właśnie wróciłam z wekeendu nad morzem. Było super ale stopy mam tak strasznie spuchnięte 😞 myślałam, że nad morzem nie ma Mam z brzuszkiem a tu niespodzianka 🙂 było ich sporo i fajnie było się do siebie uśmiechać 🙂
W czwartek byłam na badaniach i dostałam skierowanie na ostatnie badania a 6-go sierpnia idę na KTG i USG i wtedy lekarz zadecyduje czy zostaję do porodu czy też wracam do domku.
Kurczę jak ten czas szybko leci i to już tak niedługo 🙂
Pozdrawiam WAS serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...