Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GRATULACJE DLA KORNELKI I ZUZANKI !!!!! Nareszcie się doczekała 🙂
PALIBULKO 🙂 oj masz rację płacz dziecka jest nie do zniesienia i nie da się go zlekceważyć 😞 zwracam honor 😞
Serce boli jak diabli gdy płacze na szczęście dziś było już o wiele lepiej bo wczoraj wypiłam herbatkę z koperku i pomogło 🙂 Zdrzemnęliśmy się razem z Jerzykiem popołudniu 🙂
Dzięki za pomoc i słowa otuchy 🙂
Dzięki że są na tym świecie takie życzliwe osóbki jak WY wielkie DZIĘKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Oli powiem szczerze że za mlekiem nie przepadam i nigdy go nie lubiłam. Jem jedynie codziennie jogurt może to od tego ? Gazowanego nie piję już od początku ciąży więc to napewno nie to. Nie jadam nic smażonego ani tłustego, żadnych słodyczy więc nie wiem co mogłoby być przyczyną?
Na szczęście taki był tylko jeden wieczór więc oby ich jak najmniej 🙂
Miłej nocki i spokojnej oby Szkraby nie dokuczały zbyt 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie ,
Ja nadal chodzę i jedyny ból to ból żołądka i zgaga ..wczoraj pięc razy zaliczyłam schody i też nic ..Chyba zapiszę się do wrześniówek ..zaczynam się wkurzać . Moja kolezanka miała termin na dziś i właśnie dostałam info , że dzis o 5.05 urodziła moją imienniczkę- mam nadzieję , ze ja tuż tuż
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂 Od wczoraj, po 16 dniach pobytu w szpitalu, jesteśmy w końcu w domku 🙂)) Wczoraj wieczorem próbowałam sie odezwać ale wywalało mnie ze strony.

Gratulacje dla wszystkich świeżo upieczonych mam, a przede wszystkim zdrówka dla Waszych pociech!!!
Niestety chyba nie będę w stanie nadrobić zaległości forumowych, więc poprosze o skrót informacji z 2 tyg. 🙂 kto kiedy i jak urodził 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć
Amala, Loli i Ilona u mnie też nadal nic. Jedynie boli mnie krzyż. O ile wczorajszej nocy bardzo bolał mnie brzuch, tak dzisiejeszej nocy kompletnie nic, nawet mnie nie zakuło. Mam doła, kompletnie nic mi się nie chce robić, mam wszystkiego dosyć i wszystko mnie denerwuje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Saro glowa do gory.
Kurcze wiem ze sie juz meczysz kazdego dnia, u mnie jest podobnie chodz jeszcze nawet swojego terminu nie przekroczylam.
Wczoraj w nocy zakulo mnie kilka razy i cisza, mala sie natomiast masakrycznie wiercila.
Ale sama bylam w szoku ze nic mnie nie bolalo.
Na wieczor tylko zgaga i nic po za tym ehhhh..
No jakos wkoncu musisz wytrzymac, mi lekarka powiedziala ze do 17 wrzesnia mam czas 🤪 wjec dopiero 17 ide na wywolywanie jak sie nic nie zacznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej sierpnióweczki
szybko dawajcie foty swoich maluszków!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 gratulacje dlaswiezo upieczonych rodziców 🙂 to wspaniały moment jak wraca sie ze szpitala do domku juz z maleństwem wiem cos o tym...
Sara85 nie martw sie kochana ja nie przenosiam ciązy urododziłam w terminie ale wiem jak sie musisz czuc ja juz 2 tyg przed chciałam zeby mała sie juz urodziła.....nie martw sie ze bedziesz miała wywoływany bo wcale taknie musi byc.... to ze dzis czy jutro nic sie nie dzieje to nie znaczy ze pojutrze tez nie to przyjdzie tak niespodziewanie ale takie jest zycie własnie ze jednych wezmie w terminie a innych troszke pozniej. widocznie twojemu dzidziusiowi dobrze w brzuszku, zapewne urodzi sie baaardzo silny i zdrowy i zapewniam Cie ze wynagrodzi Ci to czekanie 😘 wydaje mi sie ze nie dotrwasz to tego wywołania to przezciez az 2 tyg.... znajoma miała skierowanie na wywołanie 10 dni po terminie dokładnie w poniedziałek rano miała sie zgłosic a w niedziele wieczorem dostałaskurczy i urodziła 😁 😁 😁 maluszek zrobi Ci niespodzianke zobaczysz 🙂 głowa do góry kochana wiem jak sie czujesz , teraz ciagle stres złosc na wszystko to normalne pod koniec ciąży ale głowa dogóry wytrzymaj jeszcze troszke i bedziesz tuliła kruszynke swoją...... tak czy siak URODZISZ nie wazne jak i kiedy ale najwazniejsze ze to juz tak niewiele by zobaczyc swoje upragnione dzieciątko:*
i wcale sie tymnie kieruj ze wywołanie bardziej boli bo kazdy organizm inaczej reaguje....
ps. czy sara to Twoje imie? jak tak to sliczne , nazwałam tak swoją córeczkę 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MYŚLAŁAM ŻE POWIE ŻE COŚ SIĘ ROZKRECA A ON NIC. ALE OGÓLNIE OD WCZORAJ WSZYSTKO BARDZO MNIE DENEWUJE I DRAŻNI MOŻE ZACZNIE SIĘ TA WOJNA BO TAK DO MNIE POŁOŻNA DZIŚ POWIEDZIAŁA ŻE ONI CZEKAJĄ Z MOJEJ STORY A RZCZEJ MALUSZKA NA WOJNE 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MYŚLAŁAM ŻE POWIE ŻE COŚ SIĘ ROZKRECA A ON NIC. ALE OGÓLNIE OD WCZORAJ WSZYSTKO BARDZO MNIE DENEWUJE I DRAŻNI MOŻE ZACZNIE SIĘ TA WOJNA BO TAK DO MNIE POŁOŻNA DZIŚ POWIEDZIAŁA ŻE ONI CZEKAJĄ Z MOJEJ STORY A RZCZEJ MALUSZKA NA WOJNE 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojtus spi, ja leze w łożeczku,staram sie nie myślec o tych ciągnących szwach, mleka już teraz mam tyle że hoho, i Wojtek i Marcin się najedzą. czekam aż mi się ta ilość jakoś unormuje.
Marcin podjął się roli naszego opiekuna na maksa, oboje tacy wyciszeni jesteśmy, chyba oboje przerażeni jak damy radę, proszę go żeby mnie przytulał bo potrzebuję tego bardzo.
a mój poród,,, cóż, na dzień dzisiejszy jestem przekonana ze nie chce mieć więcej dzieci.
Marcin był przy mnie i bardzo mi pomagał swoją obecnością. połozna mówiła mi jak mam oddychac a ja zasiałam panikę ze nie dam rady, ze nie wiem o co jej chodzi, Marcin mi pomógł i oddychał razem ze mną 🙂, mówił mi kiedy wdech kiedy wydech, ma u mnie za to medal!
oczywiscie gratuluje wszystkim mamusiom 🙂 i trzymam kciuki za te które jeszcze czekają. Moment kiedy widzi sie po raz pierwszy swoje dziecko niesamowity.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kochane co domleka toja piłam pierwsze dwa miesiace i głupia na tonie wpdłam ze od tego sara budzi sie w srodku nocy z bolami brzuszka...biedna sie tak meczyła a ja sie zastanawiałam o co chodzi....... jestem taka zła sama na siebie . jak odstawiłam mleko krowie to wszystko mineło i do dzis tego cholerstwa nie pije a bardzo lubiłam piłam je litrami..takze uwazajcie na mleko i to bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...