Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej,

3mamy mocno kciuki za Oke...ale się brzuszki rozpakowują..pięknie 😉 Kornelia i Anochi to już kwestia być może godzin 🙂

Na miły początek dnia mój synuś Janek (męczy go trądzik niemowlęcy 😞)
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/ff1ec9e7/_dsc6939_1.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/ff1ec9e7.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe, jedna chwyci nie wiadomo kiedy a druga sie bedzie meczyla.
Ale nie wystepuja u ciebie zadne skorcze? czy mialas moze jakies wczesniej?
U mnie wsumie pojawily sie tylko raz, ale strasznie w dole czuje swoja coreczke jak kucam czy cos to strasznie boli mnie krocze 😞 juz nie mowiac o codziennym kluciu szyjki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AKTYWNIE SPĘDZONE POPOŁUDNIE......................... 🙂 MĘCZĄCE ZAJĘCIE TAKIE SPANIE TO JA SIĘ PODDAJE 🙂




a tu pokarze ciociom w końcu jak wygladam kiedy nie śpię 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny, długo mnie nie było, mam nadzieje, że nie pominełam żadnej z dziewczyn, bo jeszcze nie zdążyłam nadrobić zaległości. Byłam dzisiaj w szpitalu na badaniu, wychodzą skurcze , jak do porodu, moja gin się ucieszyła i mówi mi, że zosatwia mnie w szpitalu, bo to już, ale wzięła mnie jeszcze do badania, a tam....głucha cisza. Zero rozwarcia, szyjka nie skrócona i puściła mnie do domu, bo powiedziała, że w takim razie to jeszcze może potrwać.Znowu pomyłam podłogi i wysprzatałam cały dom, jestem padnięta, bo ciśnienie też mam po byku 80/50 😞 Nic mi się nie chce. Mam już dość, okaże się że urodze we wrześniu 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...