Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
O ja cieeeeee......
Chyba mnie bierze.....
Poczułam jak coś mi poleciało zrobiło mi się mokro i poszłam do łazienki i na wkładce zobaczyłam krew 🤪 Zawołałam męża i strach w oczach Nam stanął... może do wieczora się zacznie, jak tak to pojedziemy i w ten weekend będziemy mieć Naszą Kruszynkę przy sobie już....
Ale się boję... Kurde nie wiedziałam, że tak zareaguje...
Idę do łazienki się ogolę w razie czego... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od miesiąca mam rozwarcie na 1 cm czyli tak na prawdę żadne, ale od 2 tygodni nie byłam u lekarza, więc nie wiem co i jak, jedynie wiem, że szyjka miękka, brzuch się stawia, ale żadnych bóli podbrzusza, śluzu itd, jak nic się dziać nie będzie to dzwonię w pon do lekarza i będę się umawiać na wizytę, a jak nic się dziać nie będzie to w sobotę szpital 🤪
a Dorotka żwawo mnie kopie i się rozciąga i nic sobie nie ma z tego, że rodzice ją błagają o wyjście 😜 chociaż nie wiem czy nie będzie zmiany imienia 😜 ostatecznie mąż zdecyduje, składania się ku Alicji, no zobaczymy co z tego wyjdzie 😜
na ktg nie chodzę więc nie wiem co i jak się dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesć bidulki 🙂 Postanowiłam Was "odwiedzic" i zobaczyć co słychać...czekam aż mój Synek się wyśpi bo pora na kąpiel 🙂
Czytam że Sabcia Mufka i Wjojojka się męczą 😞 Niestety każda z nas musi przejść tę drogę z naszymi bobasami by mieć je przy sobie 🥴..Żeby łatwo urodziły i szybko nabierały sił!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...