Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Brzuszki i nieBrzuszki,

Wiojojka, Mufcia i Okaa- 3mam za Was mocno kciuki 🙂

Bułka- śliczny ten Twój Franio - taki spokój od Ciebie bije 🙂 pięknie 🙂

Kasia- brakowało nam Twoich ciepłych słów- pozdrowionka dla Maksika 🙂

Ja śpieszę się pochwalić,że moje Maleństwo w czwartek skończyło miesiąc 🙂 byliśmy wczoraj u lekarza bo ma straszna wysypkę, na szczęście to tylko 🤢 trądzik niemowlęcy, a mój Jasiu waży już 4000g 🤪czyli przybrał 1200g i jest tylko na piersi 😉

Miłego dnia...bo zapowiada się ,że będzie piękny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzień doberek 🙂
śliczne niebo za oknem, cieplutka pogoda a ja nadal w dwupaku, ale jest postęp, w nocy delikatnie brzunio zaczął bolęć 🙃 ale chwilowo 😞 qrcze głupia baba czeka na bóle 😜
Bułeczko super ten Twój Franek 🙂
Kasia witaj ponownie 🙂
trzymam mocno kciuki za wszystkie dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chociaż jedna istota na tym forum 😉
Kornelia a mam takie pytanie, twój termin porodu podajesz na podstawie miesiączki czy usg?
bo ja w sumie według miesiączki to tydzień temu mi minął, wg usg to dzisiaj, i zaczynam już schizować 😜 ale co tam, będzie co ma być, kiedyś mała musi wyskoczyć 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka. Anochi a to nie powinnaś zgłosić się do szpitala. bo ja po tygodniu po terminie jak nic się nie będzie działo, to do szpitala idę na patologię, albo na wywoływanie to się okaże. Ale mam wielką nadzieję, że Mała nie weźmie rodziców na takie przetrzymanie i szybciej wyjdzie, choć i tak już mi termin minął.
Zazdroszczę dziewczynom, które dziś poszły do szpitala ☺️ Ale i ja się doczekam swojej Niunii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny !!!
Widzę że coś się zaczyna u Was dziać na pewno się cieszycie 🙂
Mój maluszek też pięknie pachniał zaraz po porodzie ale nie wiem do czego to porównać TAKA SŁODYCZ 🙂
A co do słuchania położnych to owszem trzeba jej słuchać jej podpowiedzi pomagają. Chyba że się trafi na jakąś zołzę czego żadnej z Was nie życzę.
Przestawiłam już maluszka na życie dzienne i w nocy wstaję tylko o 24:00 , 3:00 , 6:00 🙂
Wczoraj pierwsza drzemka na balkonie i chyba wybierzemy się na spacer 🙂
Miłego dnia i trzymam kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakby co to w poniedziałek mam kontaktować się z lekarzem i będzie mnie badać, a do szpitala dopiero 28 sierpnia, czyli dwa tygodnie po dacie od miesiączki - bo dopiero powyżej tej daty to będzie patologia, poród w 42 tygodniu jest traktowany jako normalny i nie widzę przyczyny by mi szybciej go wywoływali i nie mam ochoty na wywoływanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejoo kobtkii 🙂
zgłaszam się..że jestem w domu a mój bąbel dalej w brzuchu.. 😁
to coś co zemnie wycieka to nie są wody płodowe..sączy się coś ale to niby normalne na tym etapie..krew..skrzepy..itd również..ponieważ przygotowuje się macica do porodu.. 😜 także to nie mój czas.. 🙃 a powiem wam że trochę mnie postarszyło jak wlazłam do tego szpitala i zobaczyłam to wszystko 😁 bo ja nigdy nie byłam w szpitalu..aaa 🤪
robili mi badania..kobietka jakimiś kleszczami zaglądała mi do środka..i tylko teraz boli mnie cała psioszka i krwawie.. 🤔
aa dziękuje że o mnie myślałyście.. 😘
no i 3mamy kciukiii oby któraś dziś dzieciaczka przy sobie miała.. 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...