Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja dopiero teraz zaczełam szukac kiedy Kamila jest w kalendarzu i szybko bo juz 16 września..ptzy okazji zobaczylam ze 11 sierpnia urodził sie Władysław Anders, Hanka Ordonównka i Hulk Hogan 😁 ten siwy siłacz śmieszny-nie przepadam 😉 ale Anders miał lepsze dokonania 😁..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki..
U mnie nic ciekawego, wczoraj wyszorowałam wszystkie podłogi pochodziłam po schodach i nic...Dziś się tak świetnie czułam, że pojechałam na porter abend - tłuczenie butelek na szczęście młodej parze i dopiero wróciłam..Mąż ma jutro i pojutrze wolne więc namawia nasze maleństwo na wyjście - może mu się uda 😎, bo ja jakoś próbuję i nic.. Ciekawe co u tych brzuszków w szpitalach , czy są już po ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SABCIA GRATULACJE
WIOJOJKA GRATULACJE 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Sabcia urodziła przez cesrkę, bo małej spadało tetno, podobna mała cudeńko 🙂 wazy 3750 g i ma 57 cm, duża dziewczynka 🙂
Wiojojka odpoczywa i tez jest szczęśliwa, mały ma 3670g i 54cm długości 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi dalej lecą wody..jeszcze nie urodziłam a zużyłam już pół paczki podpasek poporodowych.. 🤔
położna była sprawdziła tętno dziecka i stwierdziła że wszystko w porządku..jadę dziś na 16do szpitala na wizytę u ginekologa i się dowiem co dalej.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...