Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Witam. Nie było mnie 1 dzień a tu 60 stron.. 😲 Czy ktoś po Rusałce ma dzidzię?-bo nie wiem czy uda mi się "nadrobić" 😉 U mnie nadal spanie, kupka, amciu, spanie, kupka, amciu,kupka.. 🙂 czyli norma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ SIERPNIÓWECZKI 🙂

MAM PYTANKO DO WAS 🙂 CZY WY ZAKŁADACIE SPECJALNE WĄTKI DLA MAMUSIEK KTÓRE URODZIŁY??? PYTAM SIĘ BO NIE WIDZIAŁAM JESZCZE ŻADNEGO WĄTKU DO WAS I NIE WIEM KTÓRE URODZIŁY KTÓRE NIE 🙂 JAK NIE MACIE OCHOTY STWARZAĆ WĄTKÓW TO OK JA TYLKO TAK PYTAM 🙂

TYM CO URODZIŁY SERDECZNIE GRATULUJE A TYM CO SĄ JESZCZE W DWUPAKU ŻYCZĘ SZYBKICH I JAK NAJMNIEJ BOLESNYCH PORODÓW 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PAMIĘTACIE ZAŁOŻYCIELKĘ WASZEGO FORUM DORUNIE700 🙂 O MAŁO FAKTYCZNIE NIE URODZIŁA W SIERPNIU CHOĆ TERAZ TERMIN MA NA PAŹDZIERNIK I POJAWIA SIĘ POD INNYM NICKIEM EMSI 🙂
DOSTAŁA SKURCZE DOŚĆ REGULARNE BYŁY ALE NA SZCZĘŚCIE LEKARZOM UDAŁO SIE POWSTRZYMAĆ AKCJĘ 🙂 TERAZ MUSI LEŻEĆ I NIC NIE ROBIĆ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DORUNIA MIAŁA DWA PORONIENIA JEDNO DZIECIĄTKO MIAŁO BYĆ NA GRUDZIEŃ 2009 LECZ NIESTETY STRACIŁA MALUSZKA A DRUGIE WŁAŚNIE NA SIERPIEŃ 2010 I TEŻ NIE BYŁO JEJ DANE 😞 A TERAZ MA PRZEBOJE Z TYM MALUSZKIEM 😞 DORUNIA MA JUŻ 3 DZIECI 2 DZIEWCZYNKI I 1 CHŁOPCA 🙂 OSTATNIO ROZMAWIAŁAM Z NIĄ I MÓWIŁA MI ŻE SYNA TEZ URODZIŁA DOŚĆ WCZEŚNIE BO W 33 TC 🙂 TE DWÓJKĘ CO STRACIŁA TO TEŻ BYŁY PŁCI MĘSKIEJ WIĘC WNIOSKUJĘ ŻE JEJ ORGANIZM MA PROBLEMY Z UTRZYMANIEM PŁODÓW PŁCI MĘSKIEJ 😞
W SUMIE TERAZ JAK BY URODZIŁA TO JUŻ BY MALUSZEK PRZEŻYŁ 🙂 ALE LEPIEJ KA UTRZYMA GO JAK NAJDŁUŻEJ W BRZUSZKU 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki i mamusie.. 🙂
Ja po wizycie u położnej..i szczerze to trochę podłamana jestem..bo nie dość że nie bada mnie i nic nie wiem..(sama rutyna - cisnienie i bicie serduszka) to jeszcze następną wizytę umówiła mi na 26sierpnia(już po terminie)i jak do tego czasu nic się nie wydarzy to dopiero umówi mi wizytę do szpitala(chyba coś w formie ktg) i jak po tamtej wizycie dalej nic to dopiero wyznaczą mi wizytę na wywołanie..czyli gdzieś na wrzesień.. 😞 paranojaaa.. 😞
Wjojojka a jak ten twój czop wyglądał jeśli można wiedzieć..??
pytam bo ja mam dziwną wydzielinę czy jak to nazwać..i pojawiły się niteczki krwi..ale bardzooo mało..a ten śluz czy coś jest taki bardziej wodnisty..
Sara ja też czuję jakby miało mi za chwilę coś wylecieć albo pęknąć.. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny, szybkich porodów...i zdrowych silnych pociech 😜 🙂
Mam trochę ciuszków po mojej córce. Jeśli by coś Wam wpadło w oko...to piszcie na maila [email protected]
Cena ciuszków do negocjacji. W każdym razie ceny oscylują na poziomie 2 zł -8 zł. Za wyjątkiem chusty, płaszczyka, kombinezonu.
Link do Szafy Madziusi - Szafa Madziuchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja w domku dalej, nic się nie dzieje, tylko ten czop i jakąś godzinkę temu śluz gęsty, wzięłam prysznic, pipkę ogoliłam i dalej czekamy, skurcze jak na okres ale nic żeby regularnie, ruchy dziecka czuje wyraźnie, brzusio sie napina co jakiś czas. hmmmmmmmmmmmmm, ale jestem nad wyraz spokojna, aż sama w to nie wierzę, moze dlatego że skurczy jeszcze nie mam konkretnych. ale coraz bardziej zaczynam się cieszyć 🙂
Okaa ten mój czop to taka gęsta, zbita, galaretka, blado żółta taka, wielkości pomidorka koktajlowego hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...