Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Heyka. Weszłam na chwilkę i myślałam, że już któraś urodziła a tu cisza. Coś zastój się zrobił w porodach. Na sam koniec zostały leniwe dzieciaczki, co na świat im nie śpieszno.
Ja na jutro mam termin, ale nic się chyba, nie zapowiada, i rano idę na wizyt do gin, może wtedy coś się okaże, bo przy poniedziałkowym badaniu mnie bolało, tak jak też pisała Wiojojka, więc zobaczymy co się wydarzy jutro. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej. Ja dzisiaj wszystko przemyslałam i stwierdziłam, że może warto jednak faktycznie trochę przyspieszyć ten poród. Tak , więc wysprzatałam cały dom, pomyłam podlogi i zrobiłam sobie ten cały masaż sutków, a na koniec gorąca kąpiel. I jedyne co teraz czuje to okropne zmęczenie 😞 Chyba nic z tego nie będzie 🤨 Idę spać 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia jak tak dalej pójdzie to i może być kilka porodów w jeden dzień albo poród dzień po dniu 😜 oprócz Buziaczki to wszystkie dziewczyny urodziły przed terminem i nie musiały tak czekać, chociaż wiem ze też czekały i wyszukiwały objawów, ale jakieś miały, a ja kompletnie nic, tylko czasem brzuch twardnieje, a mała szaleje jak na karuzeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi musimy być cierpliwe. Pamiętam jak Buziaczka pisała, że czuję się już źle i My jeszcze nie wiemy co to znaczy, bo Ona miała 40 TC, a my po 37,38 TC. Ale teraz z pewnością My wszystkie wiemy jak Ona się czuła, a teraz My wyczekujemy Naszego Wielkiego Dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobitki, ja to się czuję naprawdę jak słonica, która nie wiadomo kiedy urodzi...
dziś już myłam okna, robiłam masaż sutków, skakałam na tej wielkiej piłce, byliśmy na dalekim spacerze z psami i nic jedno wielkie nic, byłam wieczorem u gina, okazało się, że mam rozwarcie na opuszek, czyli prawie żadne, stwierdził, że nie ma sensu robić prowokacji porodu. no małej się po prostu nie chce wyłazić 🙂 a ja mam iść w sobotę rano do szpitala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry Dziewczyny 🙂
Ech, po tym wczorajszym sprzątaniu to jakby mi nawet ustąpiły jakiekolwiek objawy 😮 Noc przespana spokojnie, bo brzuch nie bolał w ogóle, zero skurczy itd. Przez tą głupią położna nastawiłam się jak nie wiem, a teraz czekam i nic 🤨 Jedyne co mam po wczorjaszym sprzątaniu to zakwasy, bo dawno się tak nie gimnastykowałam 😁 Jade zaraz na zakupy i jeszcze raz umyję podłogę, a mam tego sporo do mycia, bo dwa piętra czyli ok 100m2 😁 Mi też nie dogodzisz, jeszcze przedwczoraj nie chciałam porodu, a teraz nie mogę się go doczekać 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witanko 🙂
melduję się jak zwykle w dwupaku 😉 rano trockę bolał mnie jajnik, ale jak wstałam to przestał, macie czasem takie dziwne uczucie - coś jakby burczenie w brzuchu, jelitach, ale że nie ma miejsca to mi to się robi wzdłuż kręgosłupa 🤪 śmieszne to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki.. 🙂
aaa ja już poodkurzałam umyłam podłogę i toaletę.. 🙂
teraz leniuchuję..obiadek ze wczoraj mam i o 15 wizyta u położnej a później może jakieś zakupki.. 😆
mnie dziś kolejny dzień boli pipulinda.. 🤔
teraz każdy kolejny dzień dla wszystkich wyczekujących to chyba wieczność..hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To czekanie jest naprawde wkurzające 🤔 A jeszcze przedwczoraj byłam całkiem spokojna i wyluzowana, a teraz się denerwuje i chce już 😁 Ciekawi mnie czy u mnie są jakieś postępy, bo badanie będe miała dopiero w poniedziałek. Domiś się tak pręży, że moge zobaczyć, a raczej poczuć jaki już jest duży 😁 I namawiam Go na wyjście, ale Jemu chyba dobrze w brzuszku 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wy to macie jeszcze fajnie bo co badanie to wiecie jaka waga dziecka..albo na ktg wysyłają was wiecie czy są jakieś skurcze..albo robią badanie i wiecie czy jakieś rozwarcie się robi..i przede wszystkim podają wam date zgłoszenia się do szpitala jak nic nie ruszy.. a ja to nie wiem nic.. 🤔 u mnie tylko ciśnienie i bicie serduszka..po dotyka brzuch powie że wszystko ładnie i koniec wizyty..a o dacie zgłoszenia się też mogę pomarzyć..będę moją ciążę nosić jak słonica.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anochi jakie fajne zdjęcie 🙂
No nic, ja idę na zakupy, wstapie po drodze do mamy, (zawsze to 4 piętro i trochę schodów 😁) a później wracam i po raz drugi sprzątne dom 🙃 Chociaż od wczoraj raczej nic się nie nabrudziło 😁 Aha i jeszcze zrobię pranie (ręczne ) 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...