Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmm, ciekawe czego ja się dowiem jutro na ktg...
ale zgagulec mnie dręczy 😞
Sara a to mój numer 698 246 163,
wiesz co, teraz się stresujesz ze to może byc JUŻ, ale jak będzie po, to będziesz Bogu dziękować ze masz to za sobą,z każdą z nas tak będzie 😉 tak czy siak trzymamy kciuki! 18.08 to fajna data 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 fajne tematy...u mnie goi się szybko i już niewiele boli no ale brudy wylatują. Ogólnie czuję się już super 🙂 doła raczej nie łapię 🙂 czasem jakiś nerw-jak dzisiaj bo się do nas zjechali teście+ rodzice na raz i jakos duzo huku było 🤨 Kamilek wykazuje juz ciut wiecej aktywności w ciągu dnia ale nadal potrafi kilka godzin z rzędu spać ale czasami budzi się co pół godzinki...róznie bywa 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂 ale panika nastała z tym wiekiem rzeczywiście 😁 😁 😁 Bułeczka, to my takie dwie matrony jesteśmy starsze 😁 😁 😁 tak na prawdę przecież to nie ma żadnego znaczenia, przynajmniej dla mnie 🙂

Sara.., szok, że masz takie skurcze, w sumie też bym już chciała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my z Marcinem jesteśmy od 6 lat, zanim zdecydowalismy sie na ślub i dziecko wydawaliśmy kasę na to, na co tylko mieliśmy ochotę, jeździliśmy na imprezy, aż w końcu zgodnie uznaliśmy że pora na następny etap w naszym życiu i jest jak jest, jest dobrze. Co wcale nie oznacza ze zamierzam zostać matką polką, a Marcin Ojcem na medal, Bedziemy sie strac byc dobrymi rodzicami nie zapominając o sobie i o tym, że lubimy tez sobie sprawiać przyjemności i dobrze się zabawić. Taki jest nasz plan! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak obiecałam melduję się z rana 😉 Niestety do 4.00 nie zmrużyłam oka, przez ból brzucha. Nie nazwałabym tego skurczami, bo to było raczej ciągłe pobolewanie. Nie wiem czy to moje nastawienie, czy faktycznie coś się święci, ale na wszelki wypadek od rana wzięłam się za sprawy, które odkładałam do tej pory, a chce je jeszcze załatwić przed porodem. Następne ktg w piątek, ciekawe czy do tego czasu coś ruszy.
Wiojojka zapisałam sobie Twój nr, jak coś to dam Wam znać 🙂
miłego dzionka, 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa jeśli wierzysz sennikom to według mojego:
pająki - symbolizują często potrzeby seksualne i inne namiętności, jest to również związane z lękiem i poczuciem winy. a Pająk krzyżak interpretowany jest jako symbol szczęścia,
po mojemu to lęk i obawa przed tym co za chwilę ma się wydarzyc w twoim życiu, a więc urodzenie dziecka i wszystko co jest z tym związane, jest winne temu ze snia ci sie pająki -jesli wierzyć temu co jest napisane w senniku, więc nic nie dygaj sny w końcu sie skończą, bo ten stres jest naturalny w naszej sytuacji.
😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...