Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja czasami to się czuję aż za młodo, bo mam taki wygląd gówniary 😁 😁 pytają się mnie o dowód jak kupuje jakiś alkohol itp., w pracy czasami mnie nie traktują poważnie ludzie, ktoś się mnie kiedyś spytał do której klasy gimnazjum chodzę 😁 a już szczytem było, jak mnie taksowały wzrokiem babki gdy szłam sobie ulicą na luzacko ubrana, włosy w kucyk i z brzuchem, jakbym była nastolatką w ciąży... heh..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja w tamtym roku robiłam praktyki w gimnazjum i siedziałam z tyłu klasy, weszła wychowawczyni coś z klasą załatwić i mnie przywitała jako nową uczennicę, bo akurat tego dnia miała jakaś nowa przyjść 😜 a to była 2 klasa gim, czyli 15latki 🙃 ale mi wtedy humor i samoocenę poprawiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja zawsze wyglądałam na mniej i jakoś się do tego przyzwyczaiłam i jak ktoś teraz do mnie mówi per "pani" to ciągle się dziwię 😁
chociaż jakbym się wymalowała, szpile na nogi itd to może bym na swój wiek wyglądała, a że ja wolę na sportowo, do tego kucyk to tak neutralnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O Matko Dziewczyny!! Byłam teraz na ktg, wyszły mi mocne skurcze. 🤪 Położna mi powiedziała, żebym wróciła do domu , umyła porządnie podłogę, wzięła długą ciepłą kąpiel i wtedy może spotkamy się dzisiaj na porodówce 🤪 🤪 🤪 Ale się boję, kłade się do łóżka i nawet palcem nie kiwne 🤢 To jeszcze nie może być dzisiaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara a tak po za tym to czego My się spodziewamy, no skoro jesteśmy w ciąży, to wiadomo, że prędzej czy później będziemy miały poród. ŻYCIE I tak nie uciekniemy przed tym. Nawet jak nie będziesz szorowała podłogi to i tak urodzisz 😁 😁 😁
Nie nakręcaj się tylko spokojnie sobie czekaj. Ale do 23 to troszkę daleko 😁 ☺️ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara u mnie na długo przed porodem były skurcze na ktg i w moim przypadku o niczym nie świadczyły,ale każda ciąża jest inna i nikt nie da Ci gwarancji,że urodzisz już albo jeszcze nie...ja moje skurcze też odczuwałam nie jak skurcze a bol brzucha,słabo a z czasem coraz mocniej. ale pamiętaj,że niektóre dziewczyny rodzą z wysokim brzuszkiem i czopem bo nie każdej musi odpaść przed porodem ani nie każda musi mieć opadnięty brzuszek,więc nie ma co się tym sugerować.
na Twoim miejscu wzięłabym porządny prysznic,ogolila się i po prostu zrelaksowała,żeby w razie czego być gotową ale i wypoczętą. upewnij się,że torba jest spakowana i niczego nie brakuje,przygotuj dokumenty i spraw sobie jakąś przyjemność 🙂 jeśli to ma być teraz,to będziesz spokojna,że wszystko masz,jeśli jeszcze nie teraz-będziesz w pełni przygotowana jakby Cię znienacka zaskoczyło 🙂
i postaraj się nie myśleć o tym,a na poród nie trzeba być gotowym,ja chyba też nie byłam,poradziłam sobie bez szkoł6y rodzenia ani położnej-bo moja podchodziła tylko sprawdzić zapis ktg i przyszła dopiero na parte... dałam radę prawie sama... Ty też dasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam termin na czwartek to prawie jak jeden dzień mnie dzieli od tego, a brzuch mam wysoko, czop mi nie odszedł i nadal nie czuję, bym miała rodzić, więc wiem, że przenoszę kilka dni, Mamy z mężem tylko nadzieję, że w tym tygodniu Malutka będzie już w łóżeczku sobie kimała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malutka mam pytanko trocha intymnie ale jak sie juz pochwalilas nam to wroce do tego-
czy ty juz nie krwawisz skoro kochalas sie z mezem bo ja nadal przeciekam i juz mnie szalk trafia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobra Dziewczynki , nie ma co, idę się położyć. Bo mam dość wrażeń na dzisiaj. Dominik się wierci na maksa, jak by się chciał z powrotem pośladkami ułożyć 😁 Jakby co to będziemy w kontakcie, chociaż zapewne napiszę do Was jutro jak zawsze przy porannej kawce 😉 Buziaki i miłego wieczorku 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ładną akcję zrobiłyście Sarze 🙂 trzymjmy kciuki i ją wspierajmy, a Dominik sam zdecyduje kiedy wyjdzie 🙂
qrcze ja to bym chętnie przyśpieszyła poród, wszyscy radzą tą forme przyjemną, ale ja miałam tego paciorkowca leczonego i nie chce na nowo się zarazić a mąż go może mieć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sara stringi aut 😠 😠 na poczatku najleprze jednorazowki i najgorzej 1 tydz 😠u mnie to juz nie jest krwawienie raczej czerwonawe - rozowawe uplawy nie ma tego duzo ale wkurza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...