Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczyny...Już myslałam ,że dziś moje maleństwo będę miała przy sobie...Wczoraj miałam wymioty biegunkę ...po tym nastąpiły skurcze tak co 15 minut ...no i znowu na tym się skończyło..Ściągnęłam męża ze służby...przyjechał i nic a pracuje w Gdańsku godzinę drogi od nas ...Nasz synek już robi sobie żarty..ale cóż ma za kim 😁, już nie mogę się doczekać ale mój ginekolog mówi ,że to już blisko..:blush 😁ał mi zwolnienie do 31 sierpnia - 😮 -zdziwiłam się , że na tak długo...U mnie upały ponad 30 st spadam na działeczkę pobrać trochę energii ..Pozdrawiam no i gratulacje dla nowych mamusiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tylko na chwilkę 🥴
z małą się też docieramy jeszcze i czasem jest mega ciężko,ale ten uśmiech 🙃 🙃
anochi co za sny 🤪 a tak poza tym,zapytaj męża czy chodzi do niego na prawko Renata,ma to samo nazwisko co ja,bo to najbliższa kuzynka Łukasza,tak jakoś zeszło na temat prawka i mówi,że chodzi do bb do delty 😁
biedna Ika i Mateuszek,ale dobrze,że powoli wszystko przechodzi 🙂
sara kochana,jak to dobrze wiedzieć,że u Was wszystko ok i że maluszek wcale nie jest "malutki" 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj nie wytrzymałam i pojechalam po laktator tylko z tego względu,że mała ściąga niby ze mnie na tyle,że jak bolą piersi to jak poje to nie bolą albo bolą mniej,ale często jest tak,że śpi dłużej lub po prostu nie chce a ból sięga mi już do węzłów chłonnych a cycki wiszą do połowy brzucha,więc postanowiłam je trochę odciążyć 🙂 jak to wzięłam do ręki to się tego bałam,ale nie ma tak źle 😁 przynajmniej ból będzie mniejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do mojej sytuacji z mężem,to jakoś tak wyszło,że 3 dni cichych dni,a na koniec trzeciego dnia tak się jakoś romantycznie zrobiło,że do teraz jak sobie o tym pomyślę to mnie dreszcze przechodzą 🙃 🙃 🙃
bałam się strasznie bo pocałunki pocałunkami,ale potem pieszczoty-bałam się jego reakcji,a szczerze,to ja sama byłam zaskoczona,zero bólu, a jaka wrażliwość w tych miejscach 🙃 🙃 no i potem był nasz "pierwszy raz" i chyba był najlepszy w moim życiu 🙃 🙃 🙃 było delikatnie,długo,potem jak już wiedzieliśmy,że nie boli itd,to była zmiana na różne pozycje i bardziej dziko i jak zapytał mnie czy mi dobrze i czy napewno i powiedziałam,że tak, to usłyszałam,że jemu cudownie...pierwszy raz użył słowa cudownie 🙂 🙂 🙂 a tak się bałam,że będzie tam w środku wszystko luźne i że się zrazi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje maleństwo śpi sobie słodko rozwalone na pleckach w wózku przed domem na golasa tylko w pampersie przykryta tylko flanelową koszulką i wygląda na zadowoloną 🙂
aaa dziewczyny,jeśli mogę coś doradzić to - PILNUJCIE miejsca pod pachami maleństwa!!! my przy każdej kąpieli ją szorujemy i myjemy i dzisiaj ją rozebrałam a w wózku jak rozwaliła ręce nad głowę to aż się przeraziłam- odparzenie,złuszczony naskórek z którego zrobiła się jakby jakaś biała wydzielina 😞, wiec chusteczka,wyczyściłam i posmarowałam linomagiem i wietrzy teraz łapki... kurczę myje się to a i tak się zrobiło coś takiego,no ale w sumie jak ma body nawet z krótkim rękawkiem to i tak pod pachami przykryte i nie ma przewiewu tam a na takich upałach to masakra 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewuchy macie też tak że znajomi trochę dziwnie wypytują o to czy już malec jest na świecie??
bo ja to się wściekam.. 😠
Jedna znajoma potrafi na gadu odezwać się co tydzień i zaczynać każdą rozmowę od tego samego tekstu który działa na mnie jak czerwona płachta na byka..a mianowicie..Kiedy rodzisz.. 😮 😮 😮 chociaż termin zna..a kiedy rodzę to skąd ja to mogę wiedzieć..
Kolejna dziś się odezwała z zapytaniem..Jeszcze nie urodziłaś?? 😮 😮 😮 do terminu mam jeszcze tydzień więc o co chodzi.. 😮
tak mnie denerwują takie teksty..bo dzidzia sama wie kiedy chce wyjść..a zapewne jak wyjdzie to będą wiedziały o tym i one..wiec po co te głupie teksty...wrrr 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze u mnie tez ciemno sie zrobiło i zaczyna grzmieć 😠 co za wredna pogoda 😠
a ja dzisiaj zaczynam się bać porodu 🤪 trochę mnie pokuło i boję się jak ja to zniose tyle godzin i o wiele bardziej mocniej ☺️ z jednej strony marze już o małej a z drugiej dzisiaj panikuję 🤢 eh, a tak byłam pozytywnie nastawiona 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki 🙂
Malutka szczerze się ciesze, że u Ciebie wszystko ku dobremu zmierza 🙂 wspierajcie się i bądźcie dla siebie!
Okaa ja mam to samo, i nawet dzisiaj usłyszałam "boże kiedy ty urodzisz ile można czekać 🤨" hahaha a co ja mam powiedzieć?? 🤢 ludzie mają nasrane, rzeczywiście urodzę ze względu na to, bo ktoś czeka i sie niecierpliwi, reszta jest nieważna... 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa dokładnie, brak normalnych kontaktów tylko na zasadzie czy juz urodziłam 😜
Wiojojka ja też staram się być pozytywnie nastawiona, ale jakoś mnie dzisiaj naszło 😞 kiedyś byłam prawie pewna, że jak przyjdzie czas to będe spokojna i zrównowazona, ciekawe co z tego wyjdzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka super, że sobie tak świetnie radzisz z Dzidzią 🙂 Ja się ciągle o to boję , i już po nocach nie śpię, bo ciągle myslę czy dam radę i bedę dobrą mamą 🤔
Mufka, ja też dostałam zwolnienie tylko do planowanej daty porodu i później macierzyński. Jak się później dowiedziałam w pracy, to wszystko zależy od lekarza jak wystawi to ostatnie L4 🤨 moja gin niestety należy do tych ciężkich we współpracy z kobietą 🤔
Anochi ja mam sny w bardzo podobnym stylu do Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...