Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

kurde temu mezowi Ani przydal by sie pozadny kom w dupe co za palant piep....y maminsynek z mlekiem pod nosem ... ach nie mam slow
jak by co to moj nr 510661474 piszcie o kazdej porze dnia i nocy ja i tak nie sypiam wiec nie ma obaw ze mnie obudzicie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

dajemy rade le syndrom ciaglego zmeczenia jest, nie to ze wcale nie spie ale ja bylam strasznym spiochem a teraz kiszka no nic jeszcze z 2 miesiace i maly moze bedzie przesypial nocki 🥴 jak narazie podsypiam jak on spi 😮

typowe cw wzmacniajace brzuszek i streching na reszte ok 30 min ale z przerwami zalezy jak mi sie chce a miesnie krocza i brzuszka napinam izometrycznie za kazdym razem jak karmie malego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musicie nauczyc sie sluchac malenstwa , to nie jest latwe ale mozna , nam sie ciut udalo ale cale zycie bedziemy sie go uczyc , a czasem bezsilnosc jest tak silna ze tylko ryczec ale zaraz pojawia je usmiech na malej buziuni i wszystko znika jest jak male sloneczko jak iskierka ktora usmiechem i smieszna minka rozwiazuje wszystkie problemy , mowie wam niesamowite uczucie taki plaster miodu na serce .... tylko do schrupania ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiojojka , no to teraz już w końcu cos musi ruszyć, może Ty przerwiesz złą passę i znowu posypią się porody 😉
Ja wysprzątałam calusieńki dom, pomyłam podłogi, zrobiłam pranie w rękach schylona nad miską, na koniec wziełam ciepłą kąpiel. Teraz idę zrobić obiad, chociaż ledwo się ruszam, przez całe 9 miesięcy nie byłam taka aktywna 🤨
A maiałam pytac macie, albo miałyście takie dziwne uczucie w kroczu, jakby zaraz miało coś z niego wypaśc ??Sorki za szczególy :p Ja mam tak od dwóch dni 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oczywiscie ze lepiej zrobic 🙂 heh wiesz jak juz rodzisz to o bolu sie tak nie mysli, fakt dziwne uczucie jak cos zaczyna 'wychodzic' z Ciebie ale nie jest tak strasznie, 10minut na sali i juz urodzisz 🙂 a jak malenstwo wyjdzie to juz zapominasz o bolu 😉 niestety mi dziecko tylko pokazali na chwilke i zabrali ja poniewaz miala problemy z oddychaniem i dopiero po 4 godzinach stan sie ustabilizowal, naszczescie jest wszystko wporzadku jedynie to ma znamie na nozce, pamietke po porodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...