Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejka!!!
u mnie jakos wszyscyu wroza chlopaka ale nie moga tez przelknac imienia mi i mezulkowi odpowiada.:laugh: :laugh: a i moj mezus zaplanowal przyszlosc dla synusia:P :laugh: ale o corci nic nie mowi 🤨 nasze mamy wolaly by by to byla dziewczyna :P moja mama maq 2 wnukow wiec przydala by sie wnuczka 😆 :laugh: :P nie ukrywam ze tez wolala bym dziewczynke ale co ma byc to bedzie byle bylo zdrowe, mialo ciemna karnacje tatusia i moje duze oczy 😁 :P :laugh: ☺️ NAJWAZNIEJSZE BY BYLO ZDROWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiem czy też tak macie, ale jakoś z mężem nastawieni jesteśmy na chłopca, cały czas mówimy "on, go, jemu" Jakby język polski wymuszał, że chłopiec, bo mówi się dzidziuś, malec i wiele form w rodzaju męskim. A jak będzie dziewczynka to będzie szok 🤪 , ale i wielka radość 🙂
Podobno moja mama w ciąży będąc ze mną, a później z moją siostrą myślała, że będą chłopcy, a tu taka niespodzianka :P więc nigdy nie wiadomo co będzie, ale teraz mamy okienko na świat (USG) i już niedługo się dowiemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witam witam!! spiochy jedne!

No poprosiłam go zeby poszukał dobrze czy to chlopczyk czy dziewczynka ale wogole maleństwo nie chcialo wpółpracować.. nawet naciskał mi na brzuch i mówił -że troche podokuczamy i widziałam jak głową obraca i się wierzga 🙂 hehehe fajowski widok 🙂 na 30% dziewczynka 🙂 ale kazał się tym nie sugerować. Zdjęcie mi wydrukował i naptrzec się nie mogę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie cała rodzina bez wyjątku nastawiona na dziewczynke - oprócz mojego męża który uparcie twierdzi, że to bedzie chłopiec. Ja na samym poczatku myslałam, że to bedzie dziewczynka, a teraz z biegiem czasu czuje, że to chyba jednak chłopiec... Co tam, wazne żeby było zdrowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool To ten przepis na ciasto do pizzy 🙂

Ciasto na pizze PIZZA HUT

70dag drożdży (lub 1 op suchych)
łyżka cukru
pół łyżeczki soli
pół szklanki mleka
pół szklanki wody (ciepłej)
2 łyżki oleju lub oliwy hiszpańskiej
4 szklanki mąki
olej lub oliwa do formy

W MISCE WYMIESZAĆ DROŻDŻE, CUKIER, SÓL. DODAĆ WODĘ I MLEKO. WSZYSTKO DOBRZE WYMIESZAĆ I ODSTAWIĆ NA 2 MIN. DODAĆ OLEJ LUB OLIWĘ I WYMIESZAĆ. NASTĘPNIE DODAĆ PRZESIANĄ MĄKĘ I ZAGNIEŚĆ COASTO. UGNIATAĆ OK 10 MIN.

Z TEGO PRZEPISU WYCHODZI MI NA DWIE BRYTWANKI. WIEĆ WSZYSCY POJEDZĄ SOBIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej, mi też większość osób mówi, że będę miała chłopaka - tak na wygląd. Moja Mama ma nawet przeczucie, że to może być On a nie Ona, ale zobaczymy. Grunt to dzieciątko zdrowe 🙂

co do nagrań, to myśmy nagrywali sobie na komórkę i na aparat fotograficzny widok z monitora do usg, ale mój lekarz - to nasz znajomy, więc nie wiem czy inny by tak pozwolił. Ale słyszałam od szwagierki, że jest możliwość nagrywania usg bezpośrednio na płytkę, trzeba się tylko spytać lekarza czy u niego się da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ SIERPNIÓWECZKI 🙂

BUZIACZKAA PISZĘ TEN POST DO CIEBIE I DO WSZYSTKICH DZIEWCZYN KTÓRE ZNAJĄ DORUNIĘ ALE MOŻE JUŻ WIECIE OTÓŻ DZIŚ DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE JEJ CÓRECZKA LEŻY POPARZONA W SZPITALU I CZEKA NA PRZESZCZEP SKÓRY 😞 NO I DORUNIA SPODZIEWA SIĘ ZNÓW DZIDZI 🤪 JEST NA PAŹDZIERNIKOWYM WĄTKU ALE ZMIENIŁA NIK NA EMSI 🙂

ŻYCZĘ DUŻO ZDRÓWKA DLA WAS I WASZYCH BRZUSZKOWYCH MALEŃSTW 🙂 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O JASNA CH... a ja wlasnie dzis o niej myslalam ... ze cos sie dlugo nie odzywa teraz wiadomo 😞 😞 😞 ale kolejna ciaza nie za szybko kurcze organizm nie nadazy sie leczyc ☺️ 🤨

buziaczka dziki za przepis

a my filmiki nagrywamy na komorke zapytalismy lekarki i nie mial nic przeciwko - juz mamy 3 takie filmiki:laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Slub planowalismy na 19 czerwiec wszystko bylo pozalatwiane...no ale sie okazalo ze bedzie dzidzia 🙂i slub musimy przełozyc jak juz dzidzia bedzie na szczescie udało nam sie to pozałatwiac 🙂dzidzia najwazniejsza 😁 a przeprowadzam sie tam dopiero za 2 mies bo musze byc narazie pod stala opieka lekarza(moze mi pozwoli sie przeniesc 🙂) bede miszkać w Czarnkowie to jednak kawalek od Poznania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Jestem tutaj nowa, piszę bo szukam kogoś kto może doświadczyl tego samego co ja.
Obecnie jestem w 15 tygodniu w 8 tygodniu okazało się że mam krwiaka około 4 cm, położłam się do łużka i tak leżałam i nadal leże 😞 . W zeszły piątek byłam na wizycie u mojego lekaża i ku mojemu zadowoleniu okazało się że krwiaka nie ma i że moge wstać z łużka 🙂. Niestety długo to nie trwało od trzech dni mam kujące bóle w pochwie oraz zauważyłam takie jakby czerwwone niteczki ale strasznie małe w śluzie.
Zadzwoniłam do mojego lekarza i znowu kazał mi się położyc i czekac co sie bedzie dziac.
Załamałamm sie bo z tego to juz chyba nic nie bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia to gratulacje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

karolucha witamy witamy -- nie fajnie ze musisz lezec w wyrku ale pamietaj dzidzia najwazniejsza 😉 dbaj kochaniutka o siebie jak mus to mus a z dzidzia bedzie ok 😁 :P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia, ale duże zmiany prze Toba!!! Dziecko, przeprowadzka, ślub, kurczę, całkowita zmiana dotychczasowego życia 🙂
No, ale zmiany jak najbardziej pozytywne 🙂 🙂 🙂

Karolucha no cóż można powiedzieć, trzeba słuchać lekarza, na pewno wytrwasz, a za to dzidzia bedzie zdrowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolucha Nie martw się!! bo dzidzius też wtedy nie jest spokojny. Najważniejsze pozytywne naastawienie (zawsze to powtarzam)

Jeść jeść jeść - tosta chyba mi sie chce 🙂a ostatnio jem kanapki tylko z dżeme i serem białym 🙂 chyba jednak dziewczynka bedzie bo za slodkim jestem a wczesniej tylko miesożerna byłam 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolucha nie martw się na zapas, wypoczywaj jak lekarz zalecił
Ja mam ostatnio ochotę na krówki, jeju nie mogę się powstrzymać, żeby nie zjeść tych cukierków. Po trzech jest mi juz za słodko w buzi, ale i tak nie mogę się oprzeć:P
Ja nawet zanim zaszłam w ciąże zawsze myślałam że będę miała synka, ale teraz już nie wiem sama..., też ciągle z mężem kiedy mówimy o Dzidzi, mówimy On,Jego, z Nim, jakoś to samo nam z ust wychodzi. jesli bedzie dziewczynka tez bedziemy szaleć z radości! Grunt by było zdrowe
Wy tu tak ciągle o jedzeniu piszecie, o pichceniu, a ja niestety nie mam kiedy gotowac, co bardzo lubię 😞 wracam późno z pracy i brak mi już ochoty i czasu na gotowanie, czy pieczenie ciast. Czekam tylko jak pójdę na chorobowe-ciążowe i wtedy będę robiła pyszności:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki z brzuszkowego forum piszę tutaj w imieniu naszej koleżanki Doruni700 którą los tak strasznie doświadcza. Byłam razem z koleżankami grudniówkami świadkiem 2 tragedii jakie przeszła straciła dwójkę swoich wymarzonych i upragnionych dzieciaczków ale jak by tego było mało w sobotę jej 4,5 letnia córeczka Martusia uległa wypadkowi została poparzona.
Ma poparzone rączki brzuszek i uda niestety nie obędzie się bez przeszczepu skóry jeszcze jak by tego było mało w ranki wdały się jakieś bakterie i lekarze pobrali wymaz do badania jutro będzie wszystko wiadomo co dalej. Dorunia po przeszczepie skóry Martusi będzie potrzebowała różnych opatrunków maści które pomogą jej córeczce wrócić do zdrowia dlatego też chciała bym zapytać czy mogły byście dziewczynie jakoś pomóc my z grudniówkami już jej tą pomoc zaoferowałyśmy zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby jej córeczka jak najszybciej wróciła do zdrowia i żeby Dorunia mogła dalej cieszyć się swoimi kochanymi dzieciaczkami. Jeżeli jesteście w stanie pomóc to piszcie tutaj na forum.

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&id=232957&catid=7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogie koleżanki z brzuszkowego forum piszę tutaj w imieniu naszej koleżanki Doruni700 którą los tak strasznie doświadcza. Byłam razem z koleżankami grudniówkami świadkiem 2 tragedii jakie przeszła straciła dwójkę swoich wymarzonych i upragnionych dzieciaczków ale jak by tego było mało w sobotę jej 4,5 letnia córeczka Martusia uległa wypadkowi została poparzona.
Ma poparzone rączki brzuszek i uda niestety nie obędzie się bez przeszczepu skóry jeszcze jak by tego było mało w ranki wdały się jakieś bakterie i lekarze pobrali wymaz do badania jutro będzie wszystko wiadomo co dalej. Dorunia po przeszczepie skóry Martusi będzie potrzebowała różnych opatrunków maści które pomogą jej córeczce wrócić do zdrowia dlatego też chciała bym zapytać czy mogły byście dziewczynie jakoś pomóc my z grudniówkami już jej tą pomoc zaoferowałyśmy zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby jej córeczka jak najszybciej wróciła do zdrowia i żeby Dorunia mogła dalej cieszyć się swoimi kochanymi dzieciaczkami. Jeżeli jesteście w stanie pomóc to piszcie tutaj na forum.

http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_fireboard&Itemid=99&func=view&id=232957&catid=7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...