Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Palibulka pewnie leć do domku, trzeba troche odpocząc po pracy 🙂

Oli1978 nie zostaje nic innego jak z Nim o tym szczerze porozmawiać. Powiedz, że jest Ci przykro, że nie chodzi z Tobą na wizyty. Mi nachodzą na myśl dwa powody 1. przez te 11 lat stał się bardziej leniwy 🙂, albo 2. drugie dziecko już nie jest dla faceta tak wielkim przeżyciem emocjonalnym jak to pierwsze. Co nie oznacza, że Mu nie zależy, po prostu wiesz jacy są faceci, dla nich wszystko jest proste, a skoro już przeżyliście pierwszą ciąże i poród, to wie jak to wszystko wygląda 🙂 Moja kuzynka ma identycznie ,przy pierwszej ciąży mąż szalał, chodził z Nią nawet na pobranie krwi :P a teraz ma drugie dziecko i Jego zapał gdzieś się ulotnił..... przecież On już to wszystko zna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurka wodna nie bylo mnie zaledwie godz. a tu tyle sie zmienilo:laugh:
oli jeszcze jak sie nie przywitalam wiec witam na najfajniejszym forum brzuszka:P :P
a mamy juz jedna mamuske ktora bedzie miala dzidzie po dddllluuggiiieeejjj przerwie tylko nie pamietam ktora to byla 😎

Palibulka super ze znasz wielkopolske (a jaki rejon) ale chyba bardziej wschodnia czesc oni maja tam specyficzny akcent:P ja w sumie nie jestem rodowita poznanianka jak wyszlam za maz przeprowadzilam sie tu na szczescie tam gdzie mieszkaja moi rodzice akcentu nie ma 🙂
a ja przez kilka lat jezdzilam w twoje rejony 😉 (siedlce) tam to dopier maja dziwny akcent:P :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool No ja wczorajsze talerze pomyłam oraz dzisiejsze od razu 🙂 hehehehe

oli1978 Witanko u Nas!!!!! i głowa do góry.

My się dzisiaj pokłuciliśmy też o bzdure wymianka zdań była niezła 😲 ale jak się wydrłam to mi ulżyło. Poźniej przeprosiny- Jak ja je uwielbiam 🙂 i pojechalismy na zakupki do Lidla, kupował co chciałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki
sara85 - dzieki ze pytasz juz ciut lepiej spalam dzis z golym dupskiem moze tez to pomoglo ,wiecie co moj mezulek chyba telepatycznie przewidzial ze potrzebuje soku z zurawiny - sam kupil wyobrazacie sobie - kochany miziak

buziaczka ja nie moglam patrzec na sterte i tez pomylam, najgorsze jest to ze jak zaczne sprzatac to trudno mnie zatrzymac wiec momo ze pieklam i gotowalam sprzatnelam lazienke:P

przeprosiny chyba kazda z nas lubi ... :laugh: :P 😆

moja mamuska czesto mowi ze od czasu do czasu trzeba sobie pluca przewietrzyc a pozniej z mezem na zakupy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo dziewczyny, nie było mnie przez jakiś czas, a tu tyle niusów. Naspacerowałam się tak, że moje nogi teraz pulsują, ale pooddychałam za Was wszystkie wiosną 😎 mojemu mężulkowi też się nie chciało po pracy iść, ale go namówiłam 🙂 Ostatnio także przewietrzyliśmy płuca ostro, potem były słodkie przeprosiny i teraz jest naprawdę miodowo 😁1

oli1978 witaj i nos do góry, teraz to Ty jesteś najważniejsza z dzidziusiem w brzuszku. Pogadaj z mężem, niech zobaczy co Cię smuci. A smucenie się jest niezdrowe dla dzidziusia, więc niech mąż się wstydzi 😉

Aniołek18 mieszkasz na Sycylii .... zazdroszczę szczerze!!! Widok na morze, cały dzień słonko.ojojojoj, cudo!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale tu się szybko zmienia zaledwie kilka godzina a ja nie nadążam za wami 🙂


Anycool
to ja po 18 latach bede znowu młodą mamusią 🙂 więc nasza nowa koleżanka nie będzie tu taka sama 🙂Jak tam Twoj pęcherz? jest poprawa


Oli1978 witam w klubie mamuś po długiej przerwie , głowa do góry kochana , jeśli uważasz , że mąż cieszy się za mało koniecznie tak od serca i spokojnie z nim porozmawiaj nie sądzę żeby nie zmienił podejścia , być może po prostu boi sie zapeszyć.


dziewczyny błagam was nie piszcie tyle o jedzeniu ja ciągle jestem na ssaniu jak się naczytam o tych wszystkich pychotkach 🙂 i rosnę w szerz chyba trochę za bardzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia wlasnie o ciebie chodzilo jak moglam zapomniec ☺️ ☺️ a z pecherzem zaczyna byc lepiej , lepiej niz wczoraj - dzieki za troske:laugh: :P

a my jedan nie bylismy na spacerku - niezapowiedziani goscie , chyba cos przeczuwalam ze ktos sie pojawi ze zrobilam te ptysie , zjedli wszystkie nawet nie wiem kiedy 😉 😠 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kobietki ja przez weekend zaglądnę do was częściej moja połowa znowu wyjeżdża z klientami 😞 dobrze że teraz mam was inaczej zwariowałabym w domu sama starszy syn pojawia sie i znika jako ta mara senna ciągle u dziewczyny albo diabli wiedzą gdzie a ja sama jak ten kołek w płocie 😞


Spokojnej nocy 🙂 i może kopniaka od środka co poniektórym ? a może stosunkowo udanej nocy innym? Do jutra 🙂


Witam kolejną 3-jkową mamusię jakiś klub może założymy ?komitet 3-jkowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak milusio ze mnie przywitalyscie 🙂 🙂 🙂 🙂 co do tego trzeciego to niezle hehe ale pewnie jak przyjdzie kobietki co do czego to moze byc tak ze zadna z nas nie urodzi tego dnia 😉 moj 1 termin byl na 5 sierpnia i "przeskoczylam " o 2 dni do przodu inny przyklad moja kolezanka rodzila 3 tyg temu 2 tyg. po terminie wiec.... 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonko porozmawiaj ze swoim lekarzem jak ja miałam to samo po pierwsze duzo pij zeby sie nie odwodnic i skontaktuj sie ze swoim lekarzem moze pozwoli Ci brac jakies srodki 🙂 oczywiscie takie ktore nie zaszkodza maluszkowi mi lekarz powiedział ze moge ssac cocculine to lek na lokomocje i powiem ci ze naprawde pomaga jak juz czuje ze mnie zaczyna szybko biore tabletke i cyckam sobie i jeszcze nie zawiodła 🙂lek jest bezpieczny dla ciezarnych nie ma jakichkolwiek przeciwskazan ale lepiej zapytac lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...