Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej kobitki!!! jaki dzis sliczny prawie wiosenny dzionek chyba pojde na spacerek ale najpierw talerze w zlewie czekaja 😠 buziaczka mamy co wspolnego - to jest moja zmora w ciazy nie mam najmniejszej ochoty ich zmywac 😠 przed ciaza bylo to nie do pomyslenia zeby mi cos zalegalo do nastepnego dnia 😎

Palibulka - rozmiar fotek malutki ok 48kb wiec musza wiesc sama nie wiem nawet mezusia pytalam i nici...

co do bolu glowy to Palibulka ma racje to przechodzi al boli nas od podwyzszonego cisnienia pamietajcie ze nasze serduszka pracuje teraz za 2 i cisnienie jest wyzsze wie code tego nas glowki bola 😠 :P


co do spania w nocy to ja ostatnio tez nie moge spac dopiero nad ranem nadrabiam spie do 11;00 a snia mi sie straszne glupoty 😠 :P kurcze czasem nie mam pojecia skad to wszystko bierze sie w mojej glowie:P 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny, witam w piękny przedwiosenny poranek 🙂
Ech...niestety słyszałam, że zima jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

Ja dzisiaj jestem sobie u rodziców i korzystam z rozpieszczania 🙂
Co do bólu głowy to zaczął się wczoraj wieczorem, teraz zresztą też nie jest za dobrze 🤔

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelia87: i właśnie tu się objawia zbawienne działanie kawusi 😉

anycool: to ja juz nie wiem 🙂 jak mi coś wpadnie do głowy to dam znać 😉

a co do snów to anycool zgadzam się z Tobą w 100% śnią się straszne głupoty dziś miałam sen że coś złego działo sie z Maleństwem 😞 ale ogólnie to śni mi się po kilka snów nocnie, są bardzo realne czasem głupie i męczące czasem calkiem przyjemne - ciekawe o co z tym chodzi. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sen o lataniu...... to najpiękniejszy sen jaki kiedykolwiek miałam, niestety tylko dwa razy. Mój mąż kiedyś potrafił kontrolować swoje sny, ciekawe... może udałoby się wkodować sobie taki sen o lataniu do głowy...?

Kornelia, co do bólów głowy, to mnie też bardzo często męczą, mam na to taki sposób - położyć się w łóżku, zrobić sobie masaż czoła amolem, najlepiej tak mocno ponaciskać, kilka razy ten amol nakładać - najlepiej jak zrobi Ci to druga osoba, ale samemu też się da. Mi pomaga naciskanie nad brwiami i masaż skroni najbardziej. Na to położyć okład z zimnego mokrego ręczniczka - najlepiej schłodzonego dodatkowo przez chwilę w zamrażarce. Na początku trochę piecze, ale naprawdę pomaga na ból głowy!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku jak ja marze o śnie o lataniu, mojemu ukochanemu często się śni że lata i nawet zdradził mi że trzeba wtedy machać rękoma i nogami tak jakby się pływało żabką to wtedy podobno najfajniej się lata 😉

Mufka: brawo za odwagę!! wow to jest wyzwanie! koniecznie daj znać jak wyszedł 🙂 a tak swoją drogą ja mam na nazwisko Palichleb więc nie wiem czy powinnam się zabierać za pieczenie chleba :laugh: :laugh: 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka: a nie mam pojęcia, kiedyś mój tata robił jakieś drzewo i troszkę nas było - być może i w górach mam korzenie 🙂(a super by było bo je uwielbiam)

Co do nicka to takie mam przezwisko - kiedyś ktoś zrobił sobie żart i palnął coś o Palibułce i tak zostało 🙂 ale przynajmniej nie mam problemu z nickami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka ja natomiast swoj nick mam od imienia wystarczy nick przeczytac od tylu i macie moje imie tylko zamiast "oo" wstawic "u" a nazwisko po męzu mam niezbyt czesto spotykane za to panieńskie to jak nowakow i kowalskich na nak mozecie zobaczyć

a co do fotek to staram sie umiescic u nas na forum tak jak wy to robisci moze ktoras w przyplywie natchnienia rozpisze sie i napisze krok po kroku jak to robi jak malemu dziecku duzymi literami:P :laugh: bo ja juz nie mam pomyslu ... a wlasnie fotki macie w formacie JPEG??? czy innym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaczkaa: dzięki ☺️ Twoje też rewelka!!

Anycool: no to muszę Ci powiedzieć że nieźle to sobie wykombinowałas z tym imieniem!czad!

ja Ci mogę rozpisać ale wieczorkiem bo w domku mam komputer w polskiej wersji jezykowej a w pracy wszystko po angielsku wiec mi się myla opcje programu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze uda sie jeszcze raz

[img size=261]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/moje_3_usg_12.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee udalo sie ale dlaczego wczesniej nie chcialo chyba moj komputerwk wystraszyl sie ze go wyrzuce przez okno nawet bledy sie nie pokazuja jak wczesniej


a to fotka mojej dziedzi w 12 tyg ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kornelia fotka amatorska jak by inaczej po prostu lubie robic zdjecia , mam sporo takich fotek :laugh: teraz zbieram na nowy sprzet ale musze sie pospieszyc zamin dzidzia sie urodzi :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...