Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny! dzisiaj nie miałam czasu zaglądnąć tu wcześniej 😉 , a już doczekać się nie mogłam. Witam wszystkie nowe Mamuśki sierpniowe na forum 🙂
mnie od trzech dni nachodzą bóle brzucha, takie jakby przed okresem, ale są do wytrzymania 🙂 odwiedziły mnie dzisiaj koleżanki i głaskały, dotykały mojego brzuszka. Wyobrażałyśmy sobie jak to będzie kiedy Dzidziuś się już urodzi!
Żałuję, że nie mogę odwiedzać forum w ciągu dnia, tyle się tu dzieje 🤪
dziewczyny współczuje Wam tych bólów i nudności. mnie na szczęście (odpukać) nie męczą tak mocno te dolegliwości.
Anycoolrobisz naprawdę piękne zdjęcia, aż chce się być na tych zdjęciach 🙂
dobranoc dziewuszki, tak bym chciała poczuć moją Dzidzię, ja też Palibulka zamartwiam się powoli, czemu nie czuję mojej Dzidzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry, widze, że ja tylko wstaje tak wcześnie, za to padam ok 12.00 na drzemke :P
Dzisiaj mam pracowity dzień, mam mnóstwo spraw do załatwienia,także do wieczorka i miłego dnia.

Aha, wczoraj doznałam szoku jak zobaczyłam w lustrze swoje piersi, są całe w żyłkach 😞 Czy Wy też tak macie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki , i te które jeszcze smacznie śpią i te ranne ptaszki 🙂


Sara85 bądź spokojna te żyłki będą jeszcze większe w miarę rozrostu piersi to normalne 🙂

ILONA Współczuję tych nudności , ja też tak miałem do 14 tygodnia potem jak ręką odjął przeszło samo 🙂 teraz w pełni cieszę się moim błogim stanem , nawet apetyt mi się normuje co mnie cieszy 🙂 na te nudności po pierwsze przed wstaniem z łóżka zjedz przynajmniej jednego sucharka i nie wstawaj za gwałtownie , poza tym podjadaj MIGDAŁY
zobaczysz jaką ulgę Ci przyniosą.

Miłego przedpołudnia wam życzę wpadnę później .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia38 dzięki za odpowiedź.

Dziewczyny a co sądzicie o farbowaniu włosów? Moja bardzo wrażliwa ginekolog, która zabraoniła mi chyba już wszystkiego co możliwe :P akurat o farbowaniu wypowiedziała się pozytywnie i siedze teraz z farbą na włosach ( no dobra szamponem koloryzującym) :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam was dziewczyny, jak tam wyspane? j to jakies niecae 2 godzinki temu z lozka sie zwloklam hihi 🙂
Mufka:No tak jest piekny widok, w lecie do 47 stopni dochodzi w cieniu ale chyba nie chcialabys bym w tej chwili na moi miejscu z brzuszkiem bede musiala chodzic w taki upal boziu i juz widze noce nieprzespane z goraca...
Oli: Witamy na forum 🙂
Jugana: Witay koljna 3 sierpnioweczke jest juz nas chyba 4? 🙂
Sara: Ahh zylki nie przjemuj sie ja tez nieoznaje swoich piersi, tez sa cale 'blekitne' a do tego pojaiwly sie pierwsze rozstepy na nich ;(
A co do wlosow, czytalam ze mozna farbowac tylko najleiej wybrac taka bez amoniaku, ale uwazaj na kolo! Ja na czarne pomalowalam kasztanowy i wyszedl mi pomaranczowo rudy!! Trzeba przemalowac znowu tym razem na normalny hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ja mam poród na 24 sierpnia ,ciąża jak narazie przeprowadza mi się prawidłowo jestem juz w 4 miesiącu jedyne co mnie trapi i czego najbardziej się boje ,ze moje dziecko urodzi się chore kazdy mi mówi ze mam pozytywnie mysleć ale jednak jest mi cieżko i dopadaja mnie takie głupie mysli 😞 co o tym myslicie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj dora_ino, takie mysli to chyba ma kazda kobieta w ciazy, mnie tez to trapi ale staram sie myslec pozytywnie 🙂 skoro ciaza przebiega prawidlowo to nie masz czym sie zamartwiac, zobaczysz Twoja dzidzia jak i moja czy innych urodzi sie zdrowa jak rybka 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniolek18 gratulacje nie ma nic przyjemniejszego przed snem jak kopniak od malenstwa( jak na razie 😉 ), nasze malenstwo wczoraj intensywnie buszowalo ale jak polozylam reke mezusia na swoim brzuszku zeby poczul chociaz troche to nasz maly uparciuch cisza ani szmerniecia dopiero jak Jakub ulozyl sie do snu a ja polozylam reke na brzuszku znow zaczelo mnie szmerac i kopac :laugh: :laugh:

dziweczyny co dzis na obiadrek robicie ja mam w planach rybe po grecku na szczescie nie musze nic robic wystarczy ze sie odmrozi - to jeszcze ta od poprzedniego razu co pisalam ze zrobilam jej jak dla wojska 😮 :P

a tak na marginesie Palibulka ma chyba duzo pracy w pracy ze sie nie odzywa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak niema nic przyjemniejszego, az lepiej sie spi 🙂
Hihi moj dzidzius tez tak robi, tatus nie moze go wyczuc go przestaje buszowac, ale nie raz jeszcze poczuja a nawet zobacza ruchy dzidzi w brzuszku 🙂
Mniam ryba po grecku!!
A ja dzisiaj ziemniaczki z jajkiem sadzonym i pieczarkami,a do tego salatka z pomidorow, papryki, salaty, cebuli i soku z cytryny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doro-ino witamy w naszym wspanialym gronie sierpniowych mamusiek... kochana pozytywne nastawienie to podstawa gdybym ja takiego nie miala nigdy nie chciala bym miec dzieci ja na codzien rehabilituje malutkie niepelnosprawne dzieciaczki i dosyc sie tego wszystkiego naogladalam czasem sobie kobiety nie zdaja sprawy jak to wszystko wyglada 😠 nie martw sie kochana bedzie ok wystarczy dbac o siebie a jestes w 14 tyg to lekarz juz dawno by ci powiedzial jak by cos bylo nie tak , do 13 tyg mozna zrobic odpowiednie badania i kazdy lekarz powinien o tym poinformowac... my nie musielismy robic nienie robilismy choc nawet jak nie ma zagrozenia to wiele par je robi my odpuscilismy a nasza dzidzia jak na razie rosnie jak na drozdzach i miewa sie swietnie

i wazne by nasz lekarz czy polozna nam pomagali by rodzic po ludzku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem kochane kobitki ze źle robię dziś rozmawiałam z mamą to mi powiedziała że nawet mi nie wolno tak na głos myśleć o takich rzeczach bo może mnie los skarać głupia jestem wiem jest to moja pierwsza ciąża ,przyszła tak nie spodziewanie choć chciałam dzidziusia, jestem mężatką w czerwcu będzie rok, mam bardzo kochanego męża . 🙂 zazdroszczę wam tego optymizmu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki,
położyłam się w południe na drzemkę i wstałam dopiero teraz 🙂

dora_ino witaj na pokładzie 🙂 i nie zamartwiaj się, Twój zły nastrój może wyczuć Maluszek, a tego byś chyba nie chciała 🙂

Nie wiecie może od kiedy można usłyszeć bicie serduszka dziecka przez stetoskop? Bo próbowałam ostatnio, ale nic nie było słychać na razie... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mufka ponoc już w 17, 18 tygodniu ciaży mozna usłyszeć bicie serca przez stetoskop, ale niewiem, czy z łatwościa mozna odróżnic bicie serca własnego od bicia serca Dzidzi?, nie kazdej kobiecie się to udaje, także cierpliwie próbuj, ja też zaopatrzę sie w stetoskop:P
dzisiaj wcześniej skonczyłam pracę, więc mogłam tu zajrzeć do Was 🙂 Ale zaraz muszę jechać do szkoły... 😞 a mam takiego lenia 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny na poprawę humoru przy tym deszczowym dniu 🙂 sprzedam wam dowcip



Mówi kolega grabarz do kolegi grabarza

- słuchaj stary jaki numer rodzina na cmentarzu chowa wujka a on nagle wstaje w z trumny i mówi ,że żyje ...

- co ty gadasz i co i co?

- słuchaj szaleństwo istne wszyscy się cieszyli , konfetti rozsypali , płakali z radości mówię ci istne szaleństwo....
....ledwo z chłopakami daliśmy radę chłopa zakopać 🙂 🙂


trochę czarny humor ale ubawił mnie setnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...