Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witaj Kasia no widze pogoda wszedzie dzisiaj dopisuje dlatego dobre humorki sa 🙂
Maly wircipieta 🙂 moje malenstwo wieczorami lubi ie ruszac jak klade sie spac ale uczucie chwilowej ciezkosci i zaraz przestaje nie wiem czy to dokladnie te ruchy... 🙂 mam nadzieje ze tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

w poznaniu tez cieplutko ok 17stopni a ja tym czasem robie ptysie i na obiadek pieczen z pyzami na parze ( dla palibulki- parzaki)a jak mezus zarza przypelznie z pracy to wyciagne go na dddllllllluuuuuuuggggggggiiiiiii spacerek :laugh: pewnie mu sie nie bedzie chcialo bo ma zapieprz w pracy ale :P mamy swoja sile perswazji:P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool: mam mamę Wielkopolankę i większość wakacji spędziłam u babci w pięknej krainie parowanych klusek więc coś tam jaże 🙂 mam wielki sentyment do Wielkopolski - uwielbiam tą kraine 🙂 najlepiej było jak wracałam z wakacji do domku i razem z braciszkiem mieliśmy taki fajny akcent poznański - pięnie zaciągaliśmy 🙂:P oj ile ja bym dała żeby moje maleństwo mogło spędzić takie wakacje pod skrzydłami mojej ś.p. babci.

a swoją drogą to rewelka obiadek 🙂 no i te ptysie....ech....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie wróciłam ze spaceru...kurcze wiosna na całego

Aniołek18 witamy 🙂

Anycool , a wiesz, ze wczoraj zastanawiałąm się nad Twoim nickiem co oznacza 😁 A i super zdjęcia, zdolna jestes 🙃

Palibulka, koleżanka też mi chciała kiedys dać przepis na chleb, ale dla mnie to wyższa szkoła jazdy ☺️
Tak w ogóle to przed ciąża bardzo lubiłam eksperymentowac w kuchni, a teraz mam jakiegos lenia, byle szybko i w miare zdrowo, ☺️

Kornelia87 brzuszek pokaze, jak tylko odnajde kabel do apartatu, zeby go podłączyć do komputera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiesz test może walnie, ale zajada się z uśmiechem, żeby mi przykrości nie sprawić :P
W ogóle ostatnio powiedział do mojej mamy , że mam huśtawki nastrojów i obchodzi się ze mną jak z jakiem :P

Palibulka, a Ty masz już dzieci?Czy to będzie Twoje pierwsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 Świetnie zrobiłaś , że tu zaglądnełas, na pewno poczujesz się lepiej, bo na tym forum jest naprawde sympatycznie. Widze, że mamy bardzo podobny termin, ja mam na 26 sierpnia. Jak u Ciebie z brzuszkiem? Jest już widoczny? Bo u mnie ledwo ledwo, a tu dziewczyny co rusz wklejają śliczne zdjęcia okragłych brzuszków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara85: nie zauwazyłam posta 😜
tak to moje pierwsze dzieciątko. A co do mężczyzn to zgadzam się że nie chcą zrobić przykrość ale to miłe jest że się tak starają, mój też jak przegnie to zaraz przeprasza chcociaż wie że czasem to wlaśnie ja przez moje nastroje jestem prowodyrem. Słodkie to 😉 ale w sumie nosimy im dzieciątka pod serduszkiem to co innego mogą z nami począc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sara85: nie zauwazyłam posta 😜
tak to moje pierwsze dzieciątko. A co do mężczyzn to zgadzam się że nie chcą zrobić przykrość ale to miłe jest że się tak starają, mój też jak przegnie to zaraz przeprasza chcociaż wie że czasem to wlaśnie ja przez moje nastroje jestem prowodyrem. Słodkie to 😉 ale w sumie nosimy im dzieciątka pod serduszkiem to co innego mogą z nami począc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, a najzabawniejsze jest to, że mój mąż nie chciał jeszcze teraz dziecka, " może za rok?" i tak to przeciągał od ślubu, a teraz??? Szaleje ze szczęscia, nie wiedziałąm, że aż tak zwariuje na punkcie ciąży :P
Tylko narzeka, że zachcianek nie mam, bo nie czuje się spełniony w roli przyszłego ojca :P No to mu chyba wymyśle dzisiaj jakis smakołyk przed 21.00, żeby zdążył do intermarche :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978 wiesz te kłótnie mogą być spowodowane hormonami też tak czasem mam. A co do meża to też Go zrozum, że boi się cieszyć, na pewno bardzo się o Was martwi. Ale pewnie szaleje ze szczęscia. Jesteśmy na początku 2 trymestru a to podobno najlepszy okres ciąży, więc głowa do góry. Najgorsze za nami, teraz będzie tylko lepiej 🙂
Co do bólów podbrzusza, to w 11 tygodniu trafiłam przez to do szpitala, poleżałam kilka dni, pokarmili mnie nospą i wszystko przeszło. Przyczyną była moją praca i związany z nią wysiłek i stres. Musisz troche poodpoczywać i mniej nerwów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oli1978: głowa do góry, trzeba wziać pod uwage że dla męża to tez stres i nieznane. Najfajniej jest jak oboje cieszycie się i interesujecie ciążą na takim samym poziomie ale czasem tak nie jest. Ja też odnosiłam wrażenie że mój facet nie interesuje sie nami tak jak ja bym tego chciała i po prostu mu o tym powiedziałam - o tym że czuje do niego żal i powiem Ci że od tej pory zaszła duża zmiana i jest teraz naprawde cudowny i opiekuńczy! może właśnie rozmowa jest sposobem. A i sara85 ma rację może on się boi cieszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...