Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ale fajoskie brzuszki:laugh: :laugh:

Pewien facet ożenił się z piękną kobietą. W noc poślubną ucieszony leży w łóżku i czeka na żonę.
- Kochanie, pośpiesz się i chodź do łózka...
Patrzy, a żona wyciąga szklane oko i sztuczną szczękę. Facet trochę zszokowany, ale trzyma fason i mówi:
- Kochanie, nie każ mi czekać tak długo...
Na to żona odkręca drewnianą rękę. Mąż, choć w szoku, ale wciąż napalony:
- Wejdziesz w końcu do tego łóżka?!
Żona odpina sztuczną nogę. Na to mąż, zrezygnowany:
- Wiesz co kochanie? Może rzuć mi po prostu dupę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😞 Nasze swieto a nastroje u Nas niestety nedzne...
ika79 oj jak ja bym chciała zeby tak bylo ze to moja pomylka niestety mocz pobrany z nocy srodkowy strumien i zgodnie z wszystkimi wymogami 😞 niestety taka moja uroda mam wade ukl moczowego od urodzenia niestety jak widac bedzie sie to za mna ciagnac 😞
anochi musisz myslec pozytywnie 🙂 maz bedzie wszystko robil a Ty bedziesz lezec hodowac szkrabka i pachniec 🙂

ide dalej lezec....normalnie ale mam dzis dzien 😞 jeszcze jutro wizyta modle sie zeby bylo ok bo chyba zwatpie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewien człowiek po śmierci trafia do piekła. Tam na wstępie wita go diabeł.
-Cześć, czemu jesteś taki ponury?
-Bo przecież trafiłem do piekła.
-Nie przejmuj się, zaraz pokażę Ci ile mamy tutaj świetnych rzeczy do roboty. Lubisz może pić?
-No pewnie.
-No to polubisz poniedziałki, wtedy od rana do nocy w kółko pijemy. A może palisz?
-Zdarza się.
-No to pewnie będą podobały Ci się wtorki. Tego dnia palimy cały czas. A lubisz może czasem poćpać?
-No czemu nie.
-No to spodobają Ci się środy, wtedy bez przerwy ćpamy. A co z seksem?
-Nie mam nic przeciwko.
-No to genialnie, polubisz czwartki. Mamy tu taką szafę, gdzie jest tyłek i możesz dymać ile Ci się podoba. A jesteś może gejem?
-Nie.
-Ojj, to nie podpasują Ci piątki. Bo wtedy jest Twoja kolej na siedzenie w szafie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny powiedzcie jak macie z kawą bo ja ogólnie papierosy rzuciłam chyba w 2/3 miesiącu jak zaczęłam wymiotować na dym papierosowy i niedobrze mi do dziś gdy ktoś przy mnie pali,a co do kawy to wszyscy się dziwią,że ją pije normalnie (ciśnienie około 80/50 i przez to bóle głowy) a dzisiaj pierwszy raz wypiłam kawę i po chwili poleciałam do łazienki... czy Was odrzuca od kawy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i jeszcze czkawki mnie męczą po kilka razy dziennie mam czkawkę nawet czasem jak pije coś to mam czkawkę. nie wiecie od czego to zależy? bo przeważnie na czkawkę pomaga coś do picia a teraz dostaje ją nawet pijąc....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, widzę, że dziś humory coś nie tego. U mnie również niewesoło, bo się dowiedziałam dziś, że moja chora Mama ma kolejne przerzuty raka 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
a cholerny NFZ nie zgodził się na refundację leku, który może jej pomóc, a kosztuje ok 16 tyś miesięcznie. MASAKRA, wyć się chce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka, bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze. Trzymaj się ciepło.

Malutka, ja akurat nigdy nie paliłam ani za kawą nie przepadałam, więc ten problem mnie ominął. Za to mogłabym pić herbate hektolitrami, ale teraz się ograniczam do 2 lur dziennie. Na szczęście jak dodam cytryny albo miodu to nie czuję, że smakuje jak siki.

No i mam zapchany nos grrrrrr chyba pójde do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ika78 mój dół dotyczy mojego Taty. 3 miesiące temu stracił prace i do tej pory nic nie może znaleźć. Jest na skraju załamania nerwowego, bardzo się o Niego martwie. Non stop tylko sprawdzam oferty w necie i ciągle nic. Nie radzi sobie z tą sytuacją, bo do tej pory był bardzo aktywny zawodowo. 😞

Palibulka, co Ty za głupoty wypisujesz, że jesteś gruba? Na zdjęciu widać tylko bardzo ładny okrągły brzuszek i szczupłą właścicielke.

anochi, mam nadzieje, że to nic groźnego, a może troche zwolnienia Ci się przyda, odpoczniesz, nabierzesz sił? Na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie, no i Maleństwu też 🙂

Buzaiczkaa, ale śliczny brzusio 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiulka1984 mi lekarka powiedziała, żeby pić zieloną herbate, bo to ponoć w naturalny sposób podnosi ciśnienie.

Ale fajnie, że jest to forum. Nawet bym nie przypuszczała, ze ciągle zatkany nos, może być spowodowany ciąża, albo te ... ciemniejące włoski na brzuchu.... ☺️ no kto by pomyślał???? Już myślałam, że ze nmą jest coś nie tak i zmieniam się w faceta 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w znów śliczny poranek 🙂
Dziś dzień pierwszy zwolnienia i już nie wiem co tu robić by się nie zanudzić 🙂 mąż mnie objechał, że co się głupia martwię, wszystko jest w porządku i mam nie denerwować maleństwa 🙂 czasem taka bura się przydaje 🙂 teraz odpoczynek i leżenie brzuchem do góry 🙂

Mufka musisz być silna i nie denerwować się, bardzo przykra sytuacja, ale pamiętaj, że też powinnaś dbać o maleństwo, trzymam kciuki za twoją mamę by było jak najlepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie z rana 🙂 wyspane? bo ja tak srednio 🙂
Dziewczyny jakie macie sliczne brzuszki okrogle! 🙂
Ja wstawie swoj jak juz bede po wizycie u lekarza.
Mufka bardzo mi przykro z powodu choroby Twojej mamy, duzo zrowka dla niej.
Anochi- odpoczywaj duuuuzo, oby tylko len sie nie wdarl bo pozniej ciezko go wypedzic hi 🙂 i zdrowka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dwóch ginekologów powiedziało to samo, że jak jest tak niskie ciśnienie, to żeby małą kawkę wypić. Sama miałąm silne bóle głowy przez 2 tyg dzień w dzień. Męczyłam się, bo nie chciałam brać żadnych tabletek. Raz wypiłam kawkę i rzeczywiście jak ręką odjął. Nie wiem czy to zbieg okoliczności i poprostu przeszło czy to zasługa kawki, ale od tygodnia mam spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sara, współczuję Twojemu tacie. Domyślam się jak się czuje. Jakiś czas temu byłam w podobnej sytuacji co Ty, tyle że u mnie tato został bez pracy, a niedługo potem mama. Ale w końcu udało się znaleźć pracę i jednemu i drugiemu. Mama zaczęła od 1/4 etatu w zupełnie nowej branży a potem juz poszło. Zyczę tego i Twojemu tacie. Czasem warto szukać po znajomych. Ważniejsze żeby mieć pracę, niż czyjeś gadanie, że po znajomościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na szczęście od kilku dni głowa nie boli,ale tak to codziennie mnie bolała i miałam skurcze w nogach ale magnez pomaga 🙂 a moje maleństwo się wczoraj upominało o głaskanie po brzuszku bo cały dzień było cicho a jak tatuś wrócił z drugiej zmiany to zaczęło się ruszać a jak głaskałam je po brzuszku,to kopało jeszcze mocniej:laugh: i to w tym miejscu na które kładłam rękę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczynki 🙂

ja niewyspana bo od piątej rano tuptało po mnie wstrętne rude zwierze 😠 poza tym złapał mnie skurcz w łydce w środku nocy - myślałam że oszaleje - ewidentny brak magnezu - dziś od rana wcinam orzechy 😆
Mufka: dużo dużo zdrowka dla Twojej Mamusi, będzie dobrze, mama pokona chorobę i ten cholerny NFZ!! trzymam kciuki!!
co do mojej obsesji dot. bycia grubym to niestety wynika ona z tego że przez 8 lat spotykałam się z facetem który bardzo mnie naciskał abym zawsze ładnie i szczupło wygladała (chcociaż nigdy gruba nie byłam - nawet nie miałam nadwagi 🙂), jak wracałam z pracy natychmiast byłam wysyłana na aerobiki itp, dodatkowo miałam zawsze obserwowany talerz i wszystko co jem 😞 ogólnie trauma - na szczęście pogoniłam gnojka i teraz z Remkiem nie mam takiego problemu bo uwielbia mnie i moje ciałko zwłaszcza teraz jak mam dzidziusia w sobie 😁 ale co zostało w głowie to zostałao i niestety trudno sie tego wyzbyć 😞 wczoraj mi się dostało za komentarze w stylu - matko ale mam tłusty ten brzuch! 😉
co do bóli głowy to o dziwo jak byłam na zwolnieniu to mnie bolała teraz jak się ruszam, wychodze to przestała 🙂 nie wiem czy to ma jakiś związek, co do kawy - pije 1 dziennie w pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kochane w ten sliczny sloneczny dzionek:laugh:

mufka kochana glowa do gory a co do lekow to moze w jakąś fundacje uderzyc oni czasem wiecej moga niz NFZ, czasem warto zaytac u burmistrza czy prezydenta miasta i u dyrekcji jakis wiekszych firm - oni takie rzeczy moga odpisac sobie od podatku i czesto pomagaja:laugh: napisz kilka pism , opisz cala sytuacje wasza i mamy i jak walczy z NFZ ... ja wierze ze sie uda a mamusia wyzdrowieje:P

Palibulka wiem co przezywasz ja mialam podobie w poprzednim zwiazku moj byly byl ratownikiem a ja musialam mu dorownac bo jak bedziemy wygladac na plazy obok siebie ... na szczescie nim go poznalam kilka lat trenowalam i mialam swietna sylwetke ale jemu zawsze cos nie pasowalo (notabene facet z okolic Warszawy)jak wazylam 50 kg przy wzroscie 173 cm powiedzialam dość wygladamam okropnie sama skora i miesnie 😠 😠 nigdy wiecej... zerwalam z nim po 4 latach :laugh: dzieki temu ze poznalam mojego obecnego meza ktory pomogl mi z tego wyjsc... teraz waze 65kg i jest mi z tym rewelacyjnie a moj mąż kocha kazdy gram mojego cialka i miekki brzuszek a nie kaloryfer z miesni... sam strasznie dba o forme i stara sie bym ja tez dbala ale bez przesady wazne bym to ja sie dobrze czula we wlasnym ciele ... bo przeciez kochaja nas za to jakie jestesmy a nie jakie bedziemy jak nasa zmienia 😎


sara - kurcze to nie za fajnie ... ale dobrze wim co siedzi mu w glowie bo ja od poczatku ciazy tez nie pracuje i nie zarabiam nie jest za fajnie zyc z jednej pesjizwlaszcza ze wczesniej nie moglismy nazekac .... ale wiesz co zawsze gdy jest okropnie pocieszam sie ze w koncu karta musi sie odwrocic a waga przechyli sie na jego korzysc wiec a co najwazniejsze musi miec wsparcie w najblizszych mi to bardzo pomaga BEDZIE OK:laugh:

DZIS WIZYTA U LEKARZA WYJATKOWO WCZESNIE BO O 14:00 A NIE JAK ZAWSZE O 20;30

POZDROWIONKA - ALE ELABORAT CIEKAWE CZY KTOS TO PRZECZYTA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool: nieźle - widzę że doskonale rozumiesz temat! ja czekam z niecierpliwością teraz jaką sobie znajdzie nowa dziewczyne - i szczerze mam nadzieje że sie zakocha w jakiejś okraglejszej żeby w końcu zrozumiał że nie o ciało chodzi.
Najgorsze że takie katowanie mózgu odbija się na wszystkim od szczerego śmiechu do cudownego seksu w tamtym związku nie było ani jednego ani drugiego 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool przeczytałam całość 🙂 Jak ktoś pisze mądre rzeczy to warto czytać 😉

Palibulka , no to faktycznie nieciekawy typek 🤨
Ja nigdy nie miałam faceta, który by coś wspominał o mojej wadze, że jest nie taka. Jakby mu się coś nie podobało to droga wolna.
Ja przed ślubem wpadłam w szał odchudzania i zrobiła sobie diete kopenhaską i w 2 tygodnie schudłam 10 kg, wszystko było rewelacyjnie, w podróży poślubnej bez skrępowania wkładałam bikini na plaże, także luzik. Od tamtego momentu przytyłam jakieś 4 kg, no a teraz plus ciąża 1,5 kg W sumie to nigdy nie miałam problemów z wagą 😁 Ale się tym nie przejmuje. Mój mąż dba o sowją kondycje, a ja mu tylko kibicuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...