Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
w pt 40c... ale u mnie w szpitalu rozpoczynaja sie remonty. położniczy jest zamknięty i dziewczyny leżą "poupychane " na ginekologi... moja lekarka chciała bym mnie uchronić przed remontem jednej z sal porodówki... tak żebym jakis tam mimo wszytsko komfort miała...
więc ja sie nie sprzeciwiam. już i tak chciała bym mieć tego Majsona mojego i całowac go po tych małych "śmierdźdźdźdźoncyh " stópkach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GRATULACJE DZIEWCZYNY !!!!!!!!!!!!!!
Widać na każdą przyjdzie kolej 🙂
Tak więc te co mają brzuszki niech je masują i do nich mówią bo już niedługo będą tulić swoje maleństwa 🙂
My dziś mieliśmy pierwszą wizytę u lekarza i przybieramy pięknie na wadze 🙂
Jesteśmy zdrowi i tacy szczęśliwi 🙂
Pozdrawiamy Was serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no FRanio też w dzień a w nocy tez 2 lub 3 razy na jedzonko sie budzi 😉
u mnie minus 16 kg ale ja w sumie sie zapasłam do 83 kg 🤪 🤪 🤪 🤪 wiec jeszcze i tak mam duuuuużo do stracenia - od 3 dni mi waga stoi choć robie spacerki po 8 - 10 km dziennie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 wkurza mnie ten wielki brzuchol i nie jestem zadowolona powiem Ci że dołuje mnie mój wygląd chociaż te 16 to znikneło w kilka dni dosłownie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tu Franio fruuuuwa 😉

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/dd12d302/img_5261.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/dd12d302.jpg[/IMG][/URL]

i nie tylko 🙂

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/285f01c5/img_5215.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-08/285f01c5.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC DZIEWCZYNY. U MNIE NADAL NIC WIECZORAMI MNIE NA DOLE ROZRYWA I TAK DO 3 W NOCY A NAD RANEM I DO POŁUDNIA CISZA . JAK SIĘ PYATM POŁOZNEJ I LEKARZA BO CODZIENNIE CHODZE DO SZPITALA NA KTG TO ŻE WSZYSTKO SIĘ TAM JUŻ PRZYGOTOWUJE DLATEGO MAM NIEKIEDDY TAKIE BÓLE. TYLKO CIEKAWEKIEDY TO SIĘ ZACZNIE JAK TU JUŻ 3 DZIEN PO TERMINIE 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to cześć Brzuszki i nieBrzuszki 🙂 Przed nami kolejny dzień oczekiwań i zero jakichkolwiek objawów 😞 To już robi się jakaś paranoja. Dziwne uczucie jakbym w ogóle miała nie urodzić 😮 I na forum spokojniej, wszystkie zajęte dzieciaczkami i nasz najaktywniejeszy użytkownik - anochi zrobiła sobie przerwę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Dziewczynki . Jestem stycznióweczką 2010 🙂 Mam do sprzedania NOWIUSIEŃKIE bodziaki Carters-a sprowadzone z USA. Cena 1szt = 13,99 (przy wiekszych ilościach możemy rozmawiac o małym rabacie 😉 ). Jakość nieporownywalna z polskimi wyrobami. Kolorki trwałe, po praniu bodziak sie nie rozciaga.
Wklejam przykładowe wzory dla chłopców i dziewczynek. Rozmiary 3m,6m,9m.

CHŁOPCY :






DZIEWCZYNKI:




Jakby któraś z Was była zainteresowana to proszę o kontakt :
[email protected]
Możliwy odbiór osobisty w Krakowie 🙂

Pozdrawiam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas maly jak w zegarku co 1,5 godz na cyca, specerujemy, kolek brak -tfu tfu tfu byle tak dalej, ja jem w sumie wszystko oprocz ostrego i kwasnego ☺️ i mam do zgubienia 6kg 😠 🥴 chociaz wszyscy mowia ze swietni wygladam - ale co maja mowic kobiecie po cia 🥴zy 😎 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ,
ja nadal w dwupaku..Mam się teraz stawić u m mojego lekarza w czwartek , prawdopodobnie da skierowanie na KTG..cierpliwośc mi się kończy , czuję się jak " nowo narodzona " zero objawów oprócz tego , ze malutki przestał grać w piłę w moim brzuszku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siusiasz często ze tak spytam...

bo ja dzisiaj w nocy rekordy biłam... pierwsza tak męcząca noc ...
spać nie mogłam...
siusiu to 7 razy byłam
podbrzusze pobolewało...
spałam odwrotnie... tam gdzie głowa tam nogi...
Księciunia wywaliłam na drugie łóżko... biedak mój :P
kołderka zwinięta między nogami... bo ja nie wiem co jest ale tak najwygodniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popadam chyba już w jakąś depresje 😞 próbowałam już wszystkich sposobów, wiem, że to nie jest jeszcze powód do paniki, bo dziecko nie jest jeszcze przenoszone, ale chyba większość z Was mnie rozumie, bo albo jesteście w takiej samej sytuacji, albo niedawno byłyście i wiecie jakie to czekanie jest irytujące 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sara nie zostawialm Cie 🙂 Kochana nic mi sie nie dzieje tylko czop mi odszedł 😁 bez wiekszych zmian poza tym ze mnie reka piecze po sobie ja oblalam zupa 😞

asiuniuniawins jesli o sisi chodzi to jeden dzien tak jeden tak nie wiem to chyba zalezy od tego jak sie mala ulozy.

Kasiu powiedz mi czy zgaga mija juz po porodzie? bo ja po scianach bede chodzila bo mnie zjada 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...