Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aaa witam!!

kolejny raz przypominam ze internet to cud nad cudy hehehe 😁 😁
u nas smarkająco, kichająco i kaszląco... :/ Majke dopadła choroba :/ i ja przez to tez choruje... jak świr normalnie sie zachowuje a mianowicie: 100razy dziennie mierze temperaturę, siuśki do badania oddałam ze 3 razy od poniedziałku :/
ahhh zeby ten koszmar z nerkami nie wrócił :/

na internet Kamila namówiić nie mogę :/:/:/:/ chyba skończy sie szantażem (emocjonalno-cielesnym :P:P:P:P:P::P:P:P)

w TV nadal 3 programosy 😁 o ile dobrze ustawie antenę a mam takie miejsce na środku łóżka 😁

a teraz siedze u Mamcika mojego pod kołderką i czytam ze prawie 100tron z forum 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!! u nas wczorajbylo slcznie alde dosc zimnawo mial byc dlugasny spacerek ale mi dupka zmarzla w sumie przewialo mi uszy i mnie bola - madra czapke w domu zostawilam bo nie myslalam ze tak bedzie wialo 🥴 🥴 😮 a dzis snieg za to 60km od poznania u mioich rodzicow sliczniutkie slonce 😠
Bulka już koniec maciezynskiego od kiedy ty na nim bylaś??? mozesz poprosic o 2 tygodnie dodatkowo 😮 😮 mi sie konczy 25 stycznia 🥴
Buziaczka jak tam umowa podpisana sklepik juz wasz??

dziekujemy za zyczonka byle do nastepnego miesiaca 🤪 akurat beda w tedy chrzciny 😎 😎

pozdrawiamy i zyczymy milego spokojnego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj piękny dziś dzionek piękny 🙂 słoneczko za oknem 🙂

AA apropo chrzcin to kto nie chrzci ten nie ma sumienia ??????? 🙂

U nas Jerzyk marudzi przy wieczornym usypianiu tak jakby go łóżeczko parzyło 🙂 no i stara się nas terroryzować ale mamcia się nie daje i zasypia o 20:30 😞 a Barw szczęścia już nie ma 😞

GRATULUJEMY pierwszych ząbków 🙂 kurcze aż się boję bo niedługo i u nas będą pewnie.
Miłego dnia Szkrabom i ich Mamom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lucynko nie obcinałam włosów, tylko farbowałam i masaż głowy sobie zapodałam! mmmmmmmm, gdyby Marcin zechciał mi codziennie taki masażyk robić. miałam kiedyś zajawkę na masaż, nakupywałam se książek z rysunkami jak robić masaż relaksacyjny i uczyłam się na Marcinie, ach jaki był zadowolony 🙂 rozkładałam wtedy kocyk na dywanie, świeczki zapalałam, muzykę relaksacyjną włączałam, podgrzewałam oliwkę i masowałam,,,i tak tydzień to trwało bo później juz mi się znudziło i książki gdzieś zakurzone leżą 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja normalnie bezradność-co wylecze ciemieniuche to wraca 😞 😞 😞
takie 3 bąble ogromne miała,walczyłam z miesiąc z tym,udało się i w ich miejscu i jeszcze w innym znowu się robi 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej bombelki,
u nas też dziś cudne słońce 🙂
Tomek jest teraz u fryzjerki, ja zaraz wytaczam wózek i idę się z nim wymienić, ale tylko podetnę sobie grzywkę, bo włośniki zapuszczam generalnie.
Byliśmy wczoraj na zakupach prezentów świątecznych - by mieć to już wcześniej z głowy, zanim zaczną się tłumy zakupowiczów robić, no i już prawie wszystko mamy kupione 🤪 jeszcze tylko parę rzeczy przez neta zamówić i finito.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Niebrzuszki 🙂

u nas pada śnieg 🙂 dużo śniegu , bardzo dużo śniegu , w ogóle to za dużo tego śniegu , zimno bryyyyyy, i słonko gdzieś polazło 😞

Manolo marudnika ciąg dalszy ma 😞 trochę marudzi , trochę się śmieje ogólnie ząbkowanie jest przereklamowane 😞

dzięki Bogu zaczął jeść czyli maść skutkuje 🙂 🙂 🙂 🙂 liczę ,że ta nocka będzie spokojna , już dzisiejsza nie była tak straszna choć budził się kilka razy ale tylko między 3 a 5 od 20.30 do 3 spał i od 5 do 8 rano więc idzie ku lepszemu.


DZIĘKUJE RAZ JESZCZE ZA ŻYCZENIA SKŁADANE MI WCZORAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mnie ktos kopnie w dupe mam takiego lenia ze szok mlody spi a mi sie niec nie chce nawte chaty ogarnac , Jakub po pracy na uczelnie i pewnie bedzie pozno wiec jak wroci pewnie juz bede spala,a pewnie zrobia spontaniczna imprezke andrzejkowa wiec wroci w nocy 😠 😠 a jutro wybieramy sie na imprezke imieninowo-urodzinowa do taty Jakuba ciekawe jak maly bedzie sie sprawowal wsrod tylu ludzi i mamy zamiar tam spac wiec sama nie wiem....chyba ide wkulnac sie do wyrka na drzemke jak maly.

Maxor jaki jestes zajebisty 😘 😘 od cioci i oklask dla mamusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże mam parcie na czekolade jak nie wiem co........
jestem w stanie iść mimo ze jest zimno i ciemno i daleko do sklepu ☺️
na szczęście teściowa pojechała do sklepu i mi kupi 🙃 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...