Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

ja z ciekawosci dam swoj brzuszek z dzis ale pewnie jest duzo mniejszy 😎 od tygodnia nic sie nie zmienił

[URL=http://fotoo.pl/][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-04/ddd2eb7a.jpg[/IMG][/URL]

malutka masz racje 😁 draze zawsze w gotowosci 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mój brzuszek jest młodszy od Twojego o 3 dni 😁 bo ja mam na 6 sierpnia.
i czasem ktoś nie wierzy że urodzę lipiec/sierpień bo mówią,że za duży mam teraz żeby go jeszcze tyle ponosić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool ja mam taki brzusio jak Ty 🙂 aż się dziwię 🙂

Malutka super ci w tych włoskach , bardzo korzystna zmiana 🙂 a brzuszek masz rzeczywiście pokaźny 🙂

ale ja mam dzis doła 😞 chyba mnie ta pogoda przybiła do ziemi ...............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale i tak byłoby lepiej bez mojej "kolorowej" cery ostatnimi czasy i bez oznak choróbska 🤨
no ale już mam przynajmniej aktualne bo sprzed kilkunastu minut 🙂 brzuszek też dzisiejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jutro do lekarza na kontrolną wizytę i zobaczymy co mi powie jak mnie zobaczy na żywo i usłyszy mój głos 😁 bo jak ktoś do mnie dzwoni to pyta o co płaczę,a ja nie płaczę tylko gardło i katar mi trochę dodają uroku teraz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaska wiele mamy wspolnego ktos moze pomyslec ze we wszystkim sie zmowilysmy od mlodszych facetow o 4 lata, ciąże i naszych Maksymiliankow a teraz jak mowisz mamy podobne brzuszki 😁 😁

ja dzis jak juz pisalam mam wene na sprzatanie i jak na razie mi nie przeszła wlasnie pastuje podłogi 😁 ale chyba przegne i jutro bede umierac---

posprzatac u ktorejś 😁 😁 oczywiscie za draze ale kokosoew 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mężuś zostawił mi dzisiaj kluczyki od samochodu 😁no to jadę do koleżanki z zaskoczenia,do dziewczyny brata,zobaczymy czy będzie w domciu 😁 co mi tam nie będę siedzieć w domu sama,a na podwórku jakoś lepiej się czuję więc skorzystam póki mogę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak z innej beczki, mam pytanie do niezamężnych 🙂 jakie nazwisko będzie nosić dzieciątko- wasze czy partnera? tak z czystej ciekawości pytam, bo sama jeszcze niedawno nad tym sie zastanawiałam. ja obstawałam przy tym że moje no i... wzięlismy slub, żeby cała trójka przedstawiała sie tak samo hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anycool ode mnie do Poznania jest 100 km czyli jak się dobrze rozbujać to nawet 1,5 godzinki i kawę można by wypić 😞 a brzuszek dam jutro mój mądrala w trasie a zawsze zabiera aparat 😞 a telefonem mi nie wychodzi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem 🙂kumpeli nie było w domciu,a przy okazji miałam problemy z zapaleniem vectry męża i masakra,dzwonię do niego,a on na to "no kochanie mówiłem,że ono w końcu padnie,to teraz zamknij autko i na nóżkach do domu" no ale ja sie tak łatwo nie poddaję i ...wróciłam autkiem do domu żeby Łukasz nie był zły 🙂 bo coś tam od rozrusznika się zepsuło i auto pewnego dnia już wogóle nie odpali 😞 a moja padaka stoi z flaką i padniętym akumulatorem 😞 kurcze,wiem,że potrzebne jest nowe,bo nasze auta się kończą ale nadal nie popieram kredytu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ze ślubu, takie małżeństwo instruktorskie 😜
Malutka super, że wróciłaś samochodem, baby zawsze dadzą sobie radę 🙂
dzisiaj byłam się przejść po sklepach i wiesz Malutka zajrzałam do komisu baby care, czy jakoś tak, było tam kilka wózków, cenowo od 300 do 700 zł i niby używane, ale wyglądały całkiem całkiem dobrze, z zewnątrz jakby nowe sklepowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze muszę zmienić ten opis, bo już się nacieszyłam zdanym egzaminem 🙂 wiesz nie oglądałam dokładnie tych wózków, ale wiem, że szukałaś czegoś taniego, a w sumie z komisu to tak jakbyś dostała np. po starszej siostrze, tak tylko Ci mówię, może się przyda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...