Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Anycool jeżeli masz możliwość dowiedzieć się czegoś, będę ci bardzo wdzięczna 🙂 niestety Pani w Zusie, potraktowała mnie z góry, odpowiadała półsłówkami, chyba z góry założyła że chcę wyciągnąć od nich jakąś kasę. I miała rację bo zależy mi na tym, żeby dostawać cokolwiek, z tym że za miesiąc zamykam działalność i nie wiem jakie mam możliwości żeby cokolwiek dostać i czy w ogóle takie mam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

kurcze jak by sie udalo wyciagnac kase od zusu nawet po zamkniecu dzialalnosci to ja tez bym swoja zamknela 🙂 ale mozesz sobie poczytac na stronie http://www.zus.pl/default.asp?p=4&id=4 z tym ze ja z tego nic nie rozumiem 😎 niby wszystko napisane ale jakos nie ludzkim jezykiem albo ja nie umiem go przetworzyć 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki, ale sennie, nie? Co do naszego spotkania, to jak chcecie, w każdym razie jakbyśmy się dogadały, to możemy zawsze zrobić to u nas w domu w Ustroniu, bo to fajne miejsce na takie zjazdy 🙂 nawet z dzieciaczkami 🙂

miłego popołudnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo ja to sobie wymyśliłam, ze może jeśli przez jakiś określony czas posiada się działalność, płaci się składki to może mozna czegoś się domagać... widocznie to dość naiwne myślenie...., pytam tak już z głupot , może akurat któraś cos będzie wiedziała. dzięki Anycool poczytam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂 ja już mam wolne 🙂
Idę dzisiaj do lekarza po L4 i zabieram się porządnie do pisania pracy.
Anycool ja na tej stronie którą mi wysłałaś wyczytałam, że jeżeli działalność upada to pracownikowi należy się zasiłek, ale jak to jest z właścicielem nie jest napisane...
Malutka gdzie ty się podziewasz, bo juz zaczynam się martwić??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki 🙂
U nas w końcu się trochę wypogodziło..a wczoraj to było tak zimno.. 🤨
U nas pracowicie powolutku żółwimi krokami przeprowadzka rusza..
Mieliśmy wczoraj wizytę z panią która mnie prowadzi..i niestety bez usg (już drugi raz z kolei) 🤨 i zapowiedziała że usg czeka nas dopiero między 31/36tyg 🤨 a jeśli chcemy szybciej możemy się umówić za pieniądze..z czego koszt zwykłego usg wynosi jak w Polsce 4d 😠
Każda z was zna wymiary i wagę dzieciątka..a ja miałam podane tylko raz na połówkowym.. 😞
A jak kochane stoicie z wagą????U nas już 9kg na plusie 🥴 jakoś szybko ta waga rośnie..
Miłego dzionka brzuszki.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
no troszkę mnie nie było,jestem dzisiaj po wizycie,dokładniej usg 🙂
moja malutka waży kilo 1010g. i szaleje tak,że czasem aż myślę,że chciałabym już żeby się urodziła 😁
poza tym to raczej u mnie w porządku,miałam pełno roboty z moim sadzeniem warzywek i byłam prawie ciągle u babci,potem mężuś chciał jechać się gdzieś przejechać i tak przebujaliśmy cały ten deszczowy weekend 🙂
remont w dalszym ciągu kurz w domku,zajadam się ostatnio chipsami i zastanawiam się ile tygodni jeszcze zostało bo każda jest indywidualna 🙂
pozdrawiam i miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Kochane 🙂

Przede wszystkim dziękuję, że miałam do nadrobienia tylko 18 stron, bo szczerze mówiąc liczyłam na co najmniej 100 😉

Za mną 2300 km autem (w tym 1/3 za kierownicą), piechotą troszkę mniej, ale też sporo, bo od rana do wieczora zwiedzanie 🙂 Chorwacja przepiękna- polecam gorąco 🙂 Szkoda tylko, że tak daleko, no i że urlop taki krótki... Mam nadzieję, że mały już w brzuchu zaraził się od rodziców miłością do podróży i aktywnego spędzania wolnego czasu 🙂

Pozdrawiam serdecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym żeby mi brzuszek troszkę podrósł na tym majowym deszczu,bo Klaudia zajmuje go caaałego w środku ze swoim 30 centymetrowym ciałkiem bo czuję każdy jej delikatniutki ruch i czasem myślę,że jakby był większy brzuszek to miałaby więcej miejsca a mamusi tak nie dokuczała 🙂 ale jak to od jakiegoś czasu powtarzam,że charakterek i złośliwość ma po tatusiu a nie po mamusi 😁 a że tatuś lubi czasem dokuczać mamusi to córeczka też 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudia teraz znalazła sobie nowe zajęcie- wciskanie głowy w żebra 🤨 czasem aż boli 🤨
widocznie tupanie nóżkami po żebrach sie jej znudziło 😁
codziennie mała pobija jakieś swoje rekordy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...