Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

według mnie wiek nie ma znaczenia,choć przyznam się,że nie planowana była ciąża...za bardzo zaufałam lekarzowi na którego mówią "znachor" no i miałam nie być a jestem i tu taka niespodzianka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz ja tez jestem tego zdania ze mloda nie znaczy gorsza, przewaznie te mlodsze sa lepszymi matkami od 40 latek 🙂 (bez urazy dla starszych mamusiek)
Hehe no tak zaufaj lekarzowi.... A ja Ci powiem ze chcialam miec dzieciatko mimo ze skonczylam zaledwie 18... Ale nie powiem ze zaskoczona bylam wynikiem 🙂 ale ciesze sie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiło mi się gdzieś o uszy,że dzidzie są wtedy aktywne jak się leży,ponieważ podczas chodzenia i ruchów je kołysamy i zaspyiają a jak leżymy spokojnie to zaczynają się budzić bo nic ich nie lula 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi mój mąż mówił,że w ciąży jestem,do mnie powoli docierało ale do samego końca wmawiałam sobie,że nie jestem... ja miałam z lekarzem tak- zawsze na brak okresu dawal tabletki antykoncepcyjne więc powiedziałam mu raz,że nie chce brac tabletek bo chce zajść w ciążę (bo tabletki nie leczą tylko wywołują sztuczny okres i bałam się że takie przykrywanie braku okresu kiedyś będzie dużym problemem jak będę chciała mieć dziecko) i liczyłam,że w jakiś inny sposób wywoła naturalny okres i pomoże mi go wyregulować. a on na to tylko,żeby nie brać tabletek a po ciąży się wyreguluje na nowo. no i w ogóle nie miałam okresu a on niezbyt wiedział co i jak i że jak nie będzie normalnego okresu to nie zajdę w ciażę...no i nie było,więc już się z tym pogodziłam,że nie ma,że coś nie tak więc bez sensu bylo się zabezpieczą (dodam,że kilka lat chodziłam do tego lekarza)...okres już się nie pojawił,nawet nie wiem kiedy owulacja się pojawiła i trafiła się dzidzia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ooo to faktycznie niespodzianka. Zapewne sie cieszylas , anawet nie myslalas ze zajdziesz w ciaze i to tak szybko :] mojego faceta siostra wlasnie ma problem z okresem i bierze tabletki na wywolanie i strasznie chcialaby miec dzieciaczka, moze jej sie uda jak przestanie brac te tabletki? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ich nie chciałam bo dostawałam ciągle tylko antykoncepcję,która tylko tuszowała problem a nie leczyła i powiedziałam mu,że chce zajść w ciążę bo wiedziałam,że to jedyny sposób,żeby mnie nie zbył kolejną receptą... a teraz ciążę mi prowadzą inni lekarze w innym mieście bo tamten sie tak znał na rzeczy (teraz to wiem,wtedy się wierzyło bo od 15 czy 16 roku zycia do niego chodzilam i tylko do jednego) że nikomu go nie polecam... teraz chodzę do innego szpitala i ciągle jest inny lekarz bo zależy który z oddziału zejdzie do gabinetu i jestem zadowolona z ich opieki medycznej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wiedziałam,że raczej nie zajdę w ciąży to byłam załamana i za wszelkś cene chciałam mieć dzidzie,miałam wtedy jakieś 17 lat...potem się pogodziłam z tym i na kilka dni przed tym jak dowiedziałam się,że jestem w ciąży sama mnie naszła taka myśl-jak teraz mi dobrze,że nie mam dziecka-bo młoda jestem,mogę zarobić i wydać kasę na młodociane szaleństwa-imprezy,zakupy itd... że w każdej chwili mogę wyjść z domu i nic mnie nie trzyma i że nie chce mieć małego dziecka,bo to wiąże w domu jednak... te myśli mnie naszły pod koniec listopada czyli pod koniec pierwszego miesiąca i właśnie parę dni potem zobaczyłam dwie kreski 🙂 a potem następne dwie bo nie wierzyłam jednemu testowi 😁 😁 a kupiłam wtedy dwa testy bo mialam już przeczucie,że jak wszyscy (łącznie z moim pediatrą) mówią,że chyba w ciąży jestem-postanowiłam zrobić dwa i zrobiłam je przy Łukaszu,bo razem je kupiliśmy...zapewniałam go że nie jestem,a on jak zobaczył,że kupuję dwa testy powiedział tylko "czemu dwa?przecież jesteś taka pewna to chyba jeden wystarczy" no i jak zobaczyliśmy dwie kreski to był szok,łzy i słowa męża "ja pier... ja nie chce bo za młody jestem" Jaki człowiek był wtedy głupi 😁 😁 😁 teraz to chodzi i mówi,że się nie może już doczekać,że będzie nosił i bawił,nawet obiecał kąpać i przewjać 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Racja tabletki antykoncepcyjne tylko tuszuja sprawe. Wiesz jak idzie sie pierwszy raz do ginekologa to sie ufa jednemu. Ja chodze tutaj do szpitala i do jednego lekarza i powiem Ci ze jest niezadowolona z niego, poprostu tego lekarza nieda sie lubic. Same jego podejscie do pacjenta ehh. Ostatnio jak pojechalismy do niego z wieczora to prawie sie wydarl na nas ze przyszlismy bez uprzedzeni (cholera podal numer telefonu do spzitala ale dzwonilismy do niego 2 dni i nic nikt nie odbieral wiec mowie do mojego ze nie bedziemy czekac i jedziemy do szpitala bo wtedy zle sie czulam). Tem od razu na lozko i usg zrobil od niechcenia zdjecia na ktorych nich kompletnie nie widac i doslownie po 2minutach skonczyla sie wizyta. Okazalo sie ze mam jaka bakterie w moczu i jak mnie bedzie pieklo to bede musiala lezec w szpitalu i powiedzial pod koniec maja prosze przyjsc.... Z checia bym go zmienila ale to nei takie proste tutaj....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra ja zmykam spać,bo mnie sen łapie powoli a mała zaczyna się wiercić więc spróbujuę zasnąć zanim da mi znowu popalić 😁

dobranoc
słodkich snów i miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka to ladne mialas mysli, a teraz sie odwrocilo i bedziesz miala corunie 😁
Ale wiesz my wczesniej sie staralismy ale jakos nic nie wychodzilo, wiec pomyslalam dobra ostatnia proba i koniec bo jestem jeszcze mloda. NAwet nie przypuszczalam ze sie uda. Pierw czekalam na okres bo mialam regularny, okres zaczal sie spozniac jeden tydzien, drugi i mowie do MAteusza ze trzeba kupic test bo jeszcze okresu nie dostalam. Kupil mi test, zrobilam go ale odlozylam tak zeby nie widziec jaki wynik.... Po kilku minutach wzielam go do reki i zaniemowilam, stalam chyba z 10 minut z tym testem w rece i patrzylam na niego. wyszlam z lazienki i pokazuje mu test a on 'co to znaczy' a ja mowie ze jestem w ciazy, tez zdziwiony ale szczesliwy ja to nawet sie poplakalam bo pomyslalam co etraz bedzie taka mloda jestem i w ogole... a moj tylko 'kochanie bedzie dobrze, poradziny sobie' i tak zostalo, na pierwszej wizycie u lekarza jak sie dowiedzial ze aktycznie jestem w ciazy i dalam mu zdjecie z usg to musial sobie az usiasc malo co nie zemdlal 😁 heheheh do tej pory sie smieje z niego. Teraz to mega szczesliwy tatus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mój miał ten szok pierwszy 😁
ja tez odłożyłam,żeby wyniku nie widzieć i po jakimś czasie tak dyskretnie chcialam sprawdzić,ale Łukasz też chciał widzieć i się zczaił,a że wcześniej mu powiedzialam jakie są oznaczenia to wiedział że dwie to ciąża...no i polecialy nam łzy...ja wiedziałam już,że nie jestem sama bo mam dzidzię w brzuchu,jemu,że taki młody i ojcem będzie i że nie chce itd. poszedł do pracy,przemyślał,okazało się że jego znajomy w pracy też będzie mial dziecko i że nie jest sam i teraz dumny chodzi 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Anochi, ja już jestem na forum od jakiegoś czasu ,ale nadrabiam 15 stron zaległości. Ale i tak nie jest źle, nie raz bywało i po 30 stron 😁
Od rana zbieram się do urzędu i jakoś mi to nie wychodzi... 🥴 Najchetniej to bym wróciła do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ze słonecznych Lubniewic 🙂 u mnie dziś ładnie ale troszkę chłodno , wpadłam podpisac liste obecności ............miłego przedpołudnia brzuchatki moje 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej szkraby ... ja tez jestem i nadrabiam wczorajszy wieczor.. dopiero co wstalam bo nocke mialal do kitu zasnelam pewnie cos przed 3:00 i obudzilam sie o 5:00 i nie spalam do8:00 az juz chcialam wstac ale niemialam sily .... fakt maly spal , moze troszke sie powiercila ale nie specjalnie ,,, ale ja jakos nie moglam ciezko mi sie oddychało brakowalo mi powietrza... w poznaniu jest sliczn pogoda ale pewnie nie za dlugo jutro i w piatek ma lac caly dzien ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ja tez musze wyjsc , ide po L4 , jak mi sie nie chce , moze jutro pojde chociaz samam niewiem jutro jak bedzie padac jeszcze bardziej mi sie nie bedzie chcialo....eh...tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Leniuszki moje kochane, żadnej nie chce się w domu wyłazić, nic dziwnego na dworze ziiiimnooooo, Mimo wszystko ja jestem juz prawie gotowa do wyjscia, umówiłam sie z koleżanką, że pójdziemy kupić jakiś prezent innej kolezance na panieński, niedawno otworzyli sex shop w mieście, więc zmierzamy własnie tam 🙂
odpoczywajcie sobie, a co miałyście zrobić dzisiaj zrobicie jutro 😉, 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...