Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mufka dla mnie bomba też 😁 😁 😁 😁 😁 też tęskniłam 😘 😘 😘

Dziewczyny jak mnie boli kręgosłup, nogulce spuchnięte kulgam się jak kulka - masakra ja nie mam bladego pojęcia jak ja się przeturlam przez te 3 miechy 😜 😜 😁

Anycool: a no mamy jeszcze jedno mieszkanie w tej samej dzielnicy ale jakoś to nam bardziej pasowało teraz jednak okazuje się że fakt że jest tam winda z garażu, więcej pokoi, taras stanowi duży atut przy dzieciątku wcześniej nie było to takie istotne - no i obędzie się bez remontu - no może małego malowanka 😉 a poza tym jest tam jeszcze jedna mega mega fajowa rzecz: basen dla mieszkańców bloku 🤪 a że ja będę musiała mooocno popracować nad swoim wyglądem po ciąży to bedzie to fajne ułatwienie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułka, Ty fuksiaro, takie wypaśne mieszkanko mieć... u nas z wodnych atrakcji, to jedynie w tym domku w Ustroniu przez ogród przepływa nam potok górski, to sobie będę w nim opuchnięte kostki moczyć, jak tam siedzieć będę w lipcowe upały przed rozwiązaniem 😉 czyli uwolnić orkę 2 😁 😮

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny.
Okaaa ja też nie zawsze dostaję odp na nurtujące mnie pytanie, tak było z wózkiem, który mam upatrzony.
Siarę tez już mam, moja mama powiedziała, że to normalny objaw, a nawet dobrze, że tak szybko, cycuszki się przyzwyczają i Ty też, że coś innego się z nimi dzieje, oprócz tego, że tylko są 😁
Pozdrawiam ze słonecznej i cieplutkiej Bydgoszczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anochi nie martw się, mi nie leci jak nie przycisnę cycuszka, spróbuj a pewnie sama się dowiesz, że masz już to tusz tusz 😁 Ale niektóre mają to chwilę przed porodem, więc nie martw się jak jeszcze nie będzie, jest jeszcze czas.
Ogólnie dziewczyny trzeba uważać, bo jak bielizna się od tego ubrudzi to już kicha - nie zejdzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
właśnie to będzie leciało w internecie, co poniedziałek i czwartek 😜 to był pierwszy odcinek
a z winem to przesada, chociaż podejrzewam, że wiele ciężarnych przyzwyczajonych do pewnego trybu życia, miało problemy zz erwaniem z przyzwyczajeniami tak od razu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już przed ciążą zrezygnowałam z tego typu używek. Nie paliłam to chociaż ten problem mnie nie dotyczył, ale nawet piwka nie piłam, teraz czasami by się chciało, w szczególności jak zaczął się sezon na grillowanie, piwko się by przydało, ale na wodzie i sokach trzeba przeżyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...