Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

poczekaj jeszcze z tydzień albo dwa skoro Dorotka Ci już zaczyna wypychać główkę to zobaczysz co będzie wyprawiała,bo ja czasem sie dziwię co moja wyprawia 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
u nas najczęściej jest tak, że Dorotka zaczyna mocno fikać, trzymam wtedy rękę by wiedziała gdzie uderzać 🙂 i wołam męża, najpierw nie chce podejść, bo wiecznie zajęty, a jak już się zdecyduje to albo nie ma żadnego kopa albo załapie się maksymalnie na jednego, jakby Dorotka się go bała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój mąż też nigdy nie zdąży,dlatego mu nie odpuszczam jak wieczorem juz leży obok mnie w łożku i musi mi wtedy dać rękę na brzuch...
i nie wiem czemu ale moja też się zaraz uspokaja jak Łukasz da mi rękę na brzuch...podobno,że dziecko rozpoznaje dotyk matki i ojca oraz innych osób i może dlatego się uspokaja,bo wie,że to nie mama...nie wiem...
ja mam czasem wrażenie,że Klaudia się wstydzi jak tata da rękę na brzuch 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjadłam rzadki budyń waniliowy posypany kakaem... tak z 0,7 litra tego było...ruszać się nie mogę ☺️ ale co tam zaraz to popcham delicjami całą paczką 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Do usług, Wiojojka 😁
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/0d44cbfa/malinowa_kostka.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/0d44cbfa.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-05/f60c7391/kawa-glowne.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-05/f60c7391.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Słoneczka 🙂
Mufka : Łucja jest przepiękna!!!! czadowo wyszła na tym zdjęciu tak uroczo 🙂
Franek 21.04 ważył 740 gram 🙂

U nas już od rana się dzieje bo byłam na rehabilitacji kręgosłupa i natychmiast czuje poprawę 🙂 Poza tym na całe plecy powyklejane takimi plasterkami które mają mi rozluźnić tkanke 🤪 w przyszłym tygodniu mam takie dostać na brzunio żeby mi odciążyły kręgosłup 🙂

Jeżeli chodzi o pogodę to raniutko było mega ciepło a teraz czekamy na wielki deszcz - fuj!

Wczoraj niestety miałam bardzo zły wieczór - strasznie się pokłóciłam z Remkiem i powiem Wam że normalnie zaczełam się zastanawiać na wyprowadzką - coś okropnego - tak sie spłakałam ze do teraz mam mega spuchnięte oczy 😞 ech.... dziś jest ciut lepiej....
Jak tak wczoraj płakałam to Franiu tak mnie kopał jakby chciał mnie uspokoić....pewnie też się zdenerwował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja dziś znów obudziłam się po piątej ech chyba mój organizm przystosowuje się do macierzyństwa, nie wiem tylko dlaczego na 3 miesiące przed 🙂

No i uwaga, uwaga! mój mały przebudził się z zimowego snu 😉 Od wczoraj wierci się i kopie prawie non stop. Jaja jak berety. Wcześniej martwiłam się, czy wszystko w porządku, jak go nie czuję, teraz bedę się martwić, czy nie za mocno szaleje 🙂 no cóż, taka to już dola matki 😉

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz ika - wszystko w porządku z kopniakami 😁 a poczekaj jeszcze trochę to zobaczysz ile będzie miał siły 😜

Palibulka ja też miałam wczoraj spięcie z moim,co prawda malutkie i tylko przez telefon (bo był w pracy), znaczy się powód poważny,ale kłótnia malutka 😁 a jak się to ostatnio kończy- powiedziałam mu dzisiaj,że jak chce to potrafi 😁 i nie wiedział o co chodzi,to ja mu,że zawsze mi na to mówi "nie mam siły" albo "nie dam rady" no i oczywiście się kapnął,że chodzi o seks 😁no bo to co on ostatnio wyczynia to az mnie ciarki w przechodzą 😁 😁 😁
szkoda,że dopiero teraz jak mi się ruszać jest coraz ciężej ale liczy się gest 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze wojojka nie fajnie no ale jak mus to mus 😞 😠 a moze wystarczy miec dzialalnosc tylko na papierku tak jak u mnie 😎 mnie tez nie bylo stac na utrzymanie fizycznie gabinetu oplaty za wynajem mnie zjadały na szczescie miałam inne wyjscie jezdziłam do pacjentow do domu ....
ale wiesz co nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe są te suwaczki, każdy inaczej pokazuje. Wiojojka niby mamy termin na 19 sierpnia, a u Ciebie suwaczek pokazuje że poród masz za 3 miesiące i 1 tydzień, a u mnie, że za 3 miesiące i 2 tygodnie. Ciekawe może mają różne kalendarze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sabcia moje nigdy nie było łatwe...
i może teraz jestem bardziej zahartowana na problemy 😉chociaż czasem jak już się coś stanie takiego,że nie wytrzymam to mi sie świat wali,bo za dużo,ale wydaje mi się,że i tak jestem twarda... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój suwaczek dopiero dochodzi do 7 miesiąca... a dokładnie 15 maja będzie połowa 7 miesiaca za mną...wydaje mi się,że powinien być teraz między 7,a 8 miesiącem,ale co tam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...