Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kobitki prowadzące działaność gospodarczą, Wiojojka szczególnie dla Ciebie link odnośnie zasiłku macierzyńskiego:
http://www.rp.pl/artykul/56656,472064_Warto_zalozyc_firme_przed_porodem.html
Wałkuję ten temat od wczoraj, jak będę miała nowe i pewne informacje z pewnych źródeł, dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewczyny, nie zaglądałam tu dziś.
Rano byłam na badaniach, w poniedziałek mam wyniki, ciekawe jakie wyjdą?? Po pół godziny źle się poczułam myślałam, że zemdleję, ale całe szczęście był ze mną mój mąż. Ogólnie nie bło tak źle przepić tą glukozę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Muszę się Wam pochwalić, ale ostatnie dwa dni mnie zaskakują, WSZĘDZIE JESTEM BEZ KOLEJKI PUSZCZANA 😁 😁 😁. Normalnie zaczyna mi się to podobać, szkoda, że to niedługo minie 😞 😞 Wyobrażacie sobie miny starszych kobiet w przychodni, jak inni zawalczyli, że jak jako ciężarna mama bez kolejki? Musiały mnie wpuścić , hi hi hi, ale i tak po tej glukozie siedziałam godzinę i czekałam na kolejne pobranie i później znowu bez kolejki musiałam wejść i kolejne osoby niezadowolone, hi hi hi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj brzuszek widzą w środkach komunikacji ale w kolejkach niestety nie 😞 dziś stałam w HM w kolejce z paczką skarpetek więc nie to że jakieś mega zakupy i przede mną stały same babki i żadna mnie nie przepuściła a stało ich z 7! Jeszcze przyjdzie na nie pora sseseseseeses 😠 🙃

chciałam sobie pochodzić po sklepach ale po 30 minutach słabo się poczułam ( kurde akurat w mothercare gdzie są przepiękne ciuszki:woohoo 🙂 i daliśmy sobie spokój. Dziś teściowa nam przyniosła dwie siaty ciuszków - przepięknych - cieszę się że teściowa ma fajny gust bo inaczej byłby problem 🙂 hihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłam dzisiaj z mężem na zakupach 🙂
kupiliśmy wózek,pościel do łóżeczka,kołderkę,poduszkę,baldachim do łóżeczka,zestaw butelek,kocyk gruby z polaru,nożyczki do paznokci (komplecik),pieluszki tetrowe i flanelowe i dwie koszule do porodu dla mnie.jesteśmy zadowoleni,a mąż jak kombinował z instrukcją wózka to ciągle powtarzał,że już chce mieć dzidzię i będzie w tym wózku ją bawił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh ja juz ubranką mówie STOP 🙂 heheh za duzo ich mam juz. 🙂 bułka jak masz wieksze to obchodzi FRANEK 🙂
JA NIE MAM MATERACA JESZCZE...ALE POCZEKAM JESZCZE BO TO NIE PALI SIE. A BALDACHIMU NIE KUPUJE BO KURZ TYLKO SIADA NA NIM... FAKT ŻE UROKU DODAJE 🙂
LAMPKE MUSZE NA SCIANE KUPIC I JAKIES PIERDÓŁKI DO WYTROJU.
JAK NARAZIE TO WSZYSTKO JA Z PAWŁEM KUPIŁAM. OD KOLEŻANKI - DALSZEJ DOSTAŁAM NOZYCZKI DO PAZURKÓW I MYDEŁKO 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć brzuszki 🙂
jeszcze niedawno pszczola coś u nas pisała na forum-chyba odnośnie bóli a już została mamusią 🙂 ja też już chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostalo mi 11 tygodni do terminu 🙂

ale znowu mam wątpliwości co do niego-gdzieś wyczytałam,że dziecko coraz mniej się rusza od około 32tyg ciąży bo ma już malutko miejsca na fikanie... Klaudia od kilku dni prawie wogóle się nie rusza,ale nie martwi mnie to bo czuje ją kiedy ma czkawkę albo jak leżę albo siedzę to pod samymi piersiami albo czasem po bokach czasem czuję delikatne ruchy nóg i rączek,więc wygląda na to,że po bokach to rączki,a u góry nóżki,czyli pewnie się odwróciła już główką w dół a mimo,że było to męczące-już tęsknię za dotykaniem jej główki jak ją wyciskała ☺️
anycool Twój Maksik też ma bardzo dużo siły,powiedz mi czy dalej daje czadu,czy już spokojniej? bo jeśli Wasze maluszki (chodzi mi o dziewczyny z około 28-29 tyg) dalej są tak aktywne to znaczy,że jednak mogę być wyżej i to byłby kolejny dowód 😁
a jeszcze jedno-na tym prenatalnym jak pisałam,że Klaudia ma 30cm-to okazało się,że to od pupki do główki,a jeśli doliczymy nóżki to będzie miała dużo więcej,a to badanie było ponad dwa tygodnie temu to malutka jeszcze do dzisiaj urosła i z nóżkami może mieć nawet koło 40cm teraz,więc chyba nawet wymiarowo jest większa od Waszych dzidziów...
póki co to kompletuję powoli rzeczy do szpitala bo nie wiadomo jak to ze mną będzie a jeśli rzeczywiście jestem miesiac do przodu to by było teraz koło 33 tyg. mój lekarz też powiedział,żeby się przygotować wcześniej,a torbę dla mnie jak spakuję sobie wcześniej to potem nie będzie problemu z tłumaczeniem mężowi co i jak i gdzie tylko przywiezie gotową torbę jakbym ja nie zdążyła jej spakować 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurczę Wy już macie łóżeczko i wózek?? A ja ciągle myślałam, ze to za wcześnie by kupować takie rzeczy. Ale chyba tez się skuszę 🙂 Ogólnie rozglądamy się za tego typu mebelkami, ale jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji.
Idziemy chyba poszaleć w tygodniu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka, mnie też się wydaje, że jest gdzieś haczyk, dlatego wałkuję temat z różnych stron, bo a nuż widelec 🙂

mufka, dzięki za przepis 🙂

anochi, fajne to łóżeczko-kołyska 🙂 ja bym jeszcze chciała mieć szufladę na dole, bo w małym mieszkanku każde miejsce do przechowywania się przyda 🙂

udanego weekendu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czecs brzuszki ale dzis zimno i ponuro w poznaniu ale meldujemy sie 😁
ika juz jakis czas temu pisalam o tym zusie poszukaj i poczytaj chyba ze mam napisac na nowo...

malutka maly daje czadu coraz bardziej i bolesniej ,, ma coraz wiecej do powiedzenia 🙂

co do zakupow to jakies tam robie powolutku ale nie szaleje... wiem jedno ze wozek kupie na samym koncu , mam wybranny i tylko czeka na zakup

wiecie co tam u kaski38 dawno jej nie bylo 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...