Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

😁 co do ktg to kazda kobieta w ciazy po 32 tyg musi miec robione, a moja gin wcisnela mi pewnie swoja znajoma polozna ktora sobi ktg ale ja kombinuje jak zrobic by nie placic , poczytalam na forach i fakt w szpitalu robia za fri ale trzeba powiedziec ze cos czujecie ze cos jest nie tak, ze np brzuch boli ze sie napina itd, a jak powiesz ze przyszlas na ktg bo lekarz cie skierowal to zabulisz - tak jest w poznaniu - ale moze mi sie uda jutro pojada do szpitala i nasciemniam nich mi zrobaią 😎

wlasnie kobiety w ciazy maja zapewnione darmowe badania wiec dlaczego za wiele z nich placimy 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oka jak się dowiesz dokładnie to daj od razu znać.
Anycool ja jutro cisne własnie na badania - mam zrobic toxoplazmoze(drugi raz) odczyn qumbsa-czy jak to tam się pisze i krew. Tez mnie troche to szarpnie. Tylko nie wiem jak czas podzielic bo badania robią do 10:00 a mam dentyste o 8:00 i nie wiem czy zdąże bo mimo ze godzine mam umowioną to i tak w kolejce musze odsiedziec swoje. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak pozatem to dzisiaj sobie naszykowałam body, pajacyki, koszuleczki dla małej do szpitala 🙂 Powoli musze kompletowac co do torby trzeba.
Wkurwiona chodze od paru dni, MALUTKA NIE GNIEWAJ SIE NA MNIE I WRACAJ DO NAS !!
Ze wszystkim jestem sama. Na wózek moi rodzice dadzą kase, wszystko sama kupuje małej, tesciowa mówiła ze ma juz odłozone cos tam kasy ...ze w piątek kupi cos dla dzidzi ale ten piatek był 2 miesiace temu Nie bede sie o nic prosic sama pokupie wszystko. Pawła rodzice deklarowali sie ze wozek kupią...ale sram na to i kupie przed nimi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buziaczka witaj w klubie ja tez wszystko sama robie, a kasa rozchodzi sie jak swierze buleczki az juz nie licze ile wydałam 😠 nam na szczescie tescie obiecali wozek a moi rodzice łózeczko ale jak to bedzie nie mam pojecia... kumpela obiecała mi ciuszki po swoim synku tez urodzila w sierpniu ale w zeszlym roku , a do dzis cisza wiec sama sie zaopatrzylam w ciuszki dla małego 😎
i wlasnie skonczylam prasowanie tych kurduplowatych ciuszkow jeszcze tylko do szafy i z glowy 😁
kurcze przydala by sie dodatkowa komoda na nie ☺️ esz qurde kolejny wydatek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zdrzemnęłam się i teraz jakis oszołom jestem, nie umiem sie ogarnąć, zawsze tak mam, jak spie w ciągu dnia.
ja ubranka podostawałam od szwagierki i koleżanki, kilka tez kupiłam, jak zaczną się odwiedziny jak maluszek się urodzi pewnie dostaniemy tez jakieś rzeczy. wózek muszę kupić sama, siostra mi doradziła, więc podjęłam już decyzję jaki. dobrze że mam starsze siostry i szwagierkę, które we wszystkim poradzą. wystawilam sobie fotel na balkon i siedzę , szkoda ze telewizora wystawić nie mogę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moi starzy to w ogóle jacyś dziwni są, moze przez to ze szybko nas sobie zrobili i ciężko im było, teraz nas nie ma i maja wreszcie kase na siebie, z jednej strony rozumiem ale z drugie jakoś mi głupio że tacy są niepomocni - wstyd mi za nich.
Moja mama często mnie mierzy wzrokiem jakby oceniałą mój wygląd a teraz jak jestem taka dużo to ciągle słysze ze gruba jestem itd, niby grubasku grubasku ale boli 😞
nie wiem o co kaman z nimi.... mój brat też ma takie odczucia jak ja...chore to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułko starszych osób już nie zmienisz i ich nastawienia do wielu spraw, jak sie Franek urodzi ich pierwszy wnuczek to na pewno nie pożałują mu dobroci.
Mój teściu też chowa pieniążki, teściowa nie ma z nim lekko, współczuję jej, bo o wszystko musi się prosić, mam tylko nadzieję że Marcin nigdy taki nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeee weszłam przed chwilą na forum Grudnióweczki 🙂 tam dziewczyny dopiero chwalą się że brzuszki im troszkę wychodzą. jeju dziewczyny patrzcie jak ten czas zapierdziela. pamietam jak mi ledwo co było widac spod bluzki, wtedy to chciałam miec juz duzy brzuszek i wszystkim go pokazywac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki, ja też dla dzidzi sama kupuję narazie, ale mój mąż kupił dla nas łóżko i auto, no i robi tą kołyskę, więc nie narzekam... tylko jak popatrzyłam dziś na moje konto to mnie zgroza zdjęła... ale co tam, pieniądze przychodzą i odchodzą. to normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki, ja też dla dzidzi sama kupuję narazie, ale mój mąż kupił dla nas łóżko i auto, no i robi tą kołyskę, więc nie narzekam... tylko jak popatrzyłam dziś na moje konto to mnie zgroza zdjęła... ale co tam, pieniądze przychodzą i odchodzą. to normalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejciu, mi też się post dwa razy wkleił... 😮
Okaa fajne te pokoiki 🙂

mam pytanko, czy Wy też bardzo szybko się męczycie? No ja od paru dni mam tak, że postoję chwilę czy pochodzę, to mnie już tak nogi bolą, że muszę odpoczywać chwilę... wkurza mnie to, bo niewiele mogę zrobić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...