Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
też miałam ostatnimi czasy taki humor, wszystko mnie jakoś dołowało i nie cieszyło.
dziś jednak pozytywnego dostałam kopa, może przez to, że zobaczyłam światełko w tunelu jeśli chodzi o tą moją obronę - bo już się zamartwiałam, że jak będzie wcześniejszy termin to się nie wyrobię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia, wow, tak Ci się termin przyspieszył... no, ciekawe, co mi wyjdzie jutro, bo idę na wizytę.
Moja Mama mnie i rodzeństwo urodziła z 2 tygodniowym opóźnieniem, ciekawe czy w moim przypadku będzie podobnie...

Co do Anycool, to nie mam żadnych wieści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC BRZUSZKI. JA IDE W PONIEDZIAŁEK NA USG MI TEZ OSTATNIO MÓWIŁ ZE TERMIN JEST ZGODNY Z DNIEM MIESIĄCZKI I INNEJ DATY NIE POWIEDZIAŁ A JA WIEM ZE BEDZIE INNA BO MAM RÓZNE CYKLE I NAPEWNO NIE BEDZIE ZGODNY Z MIESIACZKA NIE WIEM NA CO ONI PATRZA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dla mnie byłoby idealnie urodzić w terminie, lub dwa dni później - tj. 20 sierpnia - w urodziny mojego Taty, miałby świetny prezent 😁 😁

Buziaczka, takie rozterki też miewam, to chyba normalne. W ogóle nasze łby w ciąży nieźle czasem świrują 😁 😁 😁 😁 😁 A wiesz może co słychać u Bułki??? Bo cosik nas tu olewa 😜 mam nadzieje, ze u niej wszystko ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WCZORAJ BYŁAM NA POGRZEBIE U OJCA SZWAGIERKI I PO JECHAŁAM Z SIOSTRĄ I CIOCIĄ SAMOCHODEM I TAK MNIE WSZYSTKO DRAŻNIŁO CO ONE MÓWŁY I CO CHWILE DO MNIE ŻE MAŁA TEŻ BEDZIE NERWOWA ŻE BEDZIE MI DUŻO RYCZEC W NOCY NIE BEDZIE SPAC A JA BYŁAM CORAZ BARDZIEJ NA NIE ZŁA. SZOK DOSŁOWNIE TAKIE WYBUCHY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o matko dopiero siadłam, cały dzień biegania, załatwiania, no i jeszcze teraz szkoła rodzenia - kurs pierwszej pomocy dla dzieciaków, tylko prowadzący miał jakiś wisielczy humor
Buziaczka świetna torba, może też taką sobie kupię?
Malutka jak tam wizyta w Żywcu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...