Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Miłego Dnia Dziewuszki. U mnie znowu piękna pogoda, świeci słoneczko i jest ciepło. Ja dziś byłam na badaniach, dlatego od 6 nie śpię. A co ro rytmu dnia, to ja z Julcią tez mamy już swoje stałe godziny, gdzie wiemy, że nie Mała nie śpi i się z Nią bawię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witajcie brzuchatki 🙂
Mufka u mnie taka sama pogoda i chyba nigdzie dzisiaj nie wychodzę, masakra, chociaż mój mąż mówi bym się cieszyła, że nie ma upałów
też jako tako mogę powiedzieć, kiedy mała będzie się ruszać, ale najczęściej to po jedzeniu gdy siądę lub się położę, ale zawsze też rano mnie budzi i wieczorem ok 23, wczoraj cały dzień była spokojniutka, a od 23 do 1 tak szalała mi po brzuchu, że myślałam, że go rozerwie 🙂 po 1 w końcu zasnęłam więc nie wiem dokładnie do której były harce 😉 ale mała chyba jeszcze skakała, bo mi się śniła 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w sumie racja z tą pogodą, bo z dwojga złego dla nas lepiej, że jest chłodniej, niż gdyby były upały... tylko ta szarość za oknem w jakiś dziwny szary humor mnie wprowadza, heh...
moja mała też od rana jakaś niemrawa, może też jest meteopatką tak jak jej mamusia 😁

Anochi, a jak tam Reksio na rynku w Bielsku??? fajnie było?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mnie ta szarzyzna dobija i jakaś niemrawa jestem 🙂
a Reksio zapowiadał się fajnie, ale myślałam, że trochę inaczej to zorganizują, zamiast wielkiej płachty gdzie będą bajki wyświetlane, złączyli 4 telewizory, obraz był w środku przecięty na styku telewizorów, postawili przed nimi ok 10 rzędów ławek i tyle, z dalszej odległości ciężko było oglądać 😉 ale i tak pooglądałam trochę Reksia a potem puścili porwanie w Tiutiurlistanie 🙂 wspomnienia z dzieciństwa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak pewnie i to i to. Ja sobie poradziłam z tym kiepskim humorkiem tak: zielona herbatka na pobudkę plus czekoladki kinder (choć się trochę przesłodziłam ale co tam) oraz napisałam do redaktora Piotra Barona, żeby puścił jakąś ożywczą muzykę w trójce. No i nie dość, że puścił, to jeszcze przeczytał mojego maila na antenie 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No biedna, okropne musi to być tak długo leżeć w szpitalu.... jejku, mam nadzieje, że z innymi dziewczynami z forum jest ok...

Anochi, Ty coś kombinujesz na dzień ojca dla swojego męża? Bo ja jednak nie zamawiam koszulki w necie - bo fakt, że mogło by nie dojść, a poza tym są brzydkie wzory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej Dziewczynki 🙂
Ja się melduję że jestem i u Nas wszystko ok. Nie zawsze mamy dostęp do netu ale staram się być z Wami na bieżąco.
Jeśli chodzi o kosmetyki to ja polecam maść Bephanten a do kąpieli płyn Oilatum, mydełko Nivea i oliwkę Bambino.
Co do wózka to nadal się zastanawiamy ale na chwilę obecną podoba mi się ten http://www.allegro.pl/item1078466167_new_pasy_super_wyposazenie_27_kolorow_gratis.html
Następną wizytę mamy 8-go lipca a potem jedziemy wypoczywać nad morze.
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wielu radosnych chwil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze konkretnie się nie zastanawiałam, ale chyba jednak poszukam na miejscu jakiejś fajnej koszulki i powiem mu by ubrał na wyjście ze szpitala 🙂 chociaż teraz przypominam sobie jak kiedyś Bułka pisała o komplecie Supermena - koszulka dla taty i body, ale chyba dla dziewczynki to nie wypada, może jeszcze w necie coś ciekawego znajdę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki.. 🙂
U mnie za oknem też szara..paskudna pogoda..w dodatku zimnawo.. 🤔
w taką pogodę to i sił brak..nic się człowiekowi nie chce...ja ogólnie od jakiegoś czasu jestem kompletnie wykończona.. 😮
Prawie codziennie w nocy lub nad ranem pobolewa mnie brzuch jak na miesiączkę..pani która mnie prowadzi twierdzi że to całkiem normalne..tak więc sama już nie wiem..a nospy brak.. 🤨..ale już nie długo..
i jeszcze do tego wszystkiego chce mi się ciągle pić.. 😁 uczucie jakby na kacu 😁 😁 😁
ale mały za to dokazuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaaa, co do samopoczucia dennego, to my właśnie z Anochi gadałyśmy dziś, że też tak samo mamy... Mnie nie boli za to na szczęście brzuch, no chyba że się zasiedzę za długo przed kompem, to mnie pobolewa 😮

Rusałka, super, że u Was wszystko ok. Też bym się przejechała nad morze, oj tak... ale to dopiero chyba w przyszłym roku, jeśli już 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm kobietki piszecie o koszulkach dla tatusiów..a ja myślę że skoro to dzień taty to fajnie dać coś co wiąże się z dzieckiem..Kupiłam jakiś czas temu czapeczkę z h&m gdzie pisze kocham tatę..(są i takie body..)i powiem wam że tatuś zadowolony..no ale to już jak każda z was sama uważa.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rusałka odważnie z wyjazdem nad morze, ale też chętnie bym się wybrała 🙂 ale obiecuję sobie, że za rok koniecznie muszę pojechać z małą, pewnie bez męża, bo będzie pracował, ale koniecznie nad morze!!!!!!!!!
Okaa widziałam tą czapeczkę i body i już od dwóch miesięcy zastanawiam się czy je kupić, może to będzie dobra okazja 😉 może jeszcze w normalnych sklepach z ciuchami znajdę body typu córusia tatusia itd 🙂 chyba w Smyku jest przecena i chyba są tego typu śpiochy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...