Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mam bardzo istotne dla mnie pytanie o Wasze objawy...
jak często chodzicie siku i czy boli Was przy dosłownie kilku kropelkach pęcherz jakby nie wiadomo ile w nim było?
a drugie to macie uczucie jakby Wam brzuch spadał albo się ściągał w dół? ja jak stoję kilka minut to mam uczucie jakby mi ktoś do niego włożył kamień i mi go tak ciągnie w miednicę ze aż słabo się robi
??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pęcherz mnie oszukuje co kilka minut,czasem jak popuści to max pół godziny spokoju...boli i kłuje szczególnie przy ruchach dziecka,a jak idę do wc to tylko kilka kropelek,czasem jak prześpię całą noc to rano jak idę to wysikanie się zajmuje mi dużo czasu,bo jak pełny to boli i nie da się nawet "pocisnąć" tego moczu,tylko rozluźnić na kibelku i nic nie robić dopóki sam trochę się nie opróżni...aż taki nacisk dzidzi mam na pęcherz chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja do kibelka często chodzę, jak mi moja mała zaczyna walić w pęcherz to czasami przy każdym ruchu mam wrażenie, że mam pełny pęcherz, a później ledwo parę kropelek wychodzi, nie wiem czy to takie uczucie jak opisujesz, ale czasami mała tak się w dół wciskała, ze miałam wrażenie, że zaraz wyjdzie, bo była tak nisko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do brzuszka to ciągnie Cię tak w dół? nie opadł mi chyba,ale mam takie uczucie jakby opadał. mąż mówi,że jest troszkę niżej niż wcześniej,ale ja sama nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pytam 🙂 bardziej chodzi mi o to opadanie,bo może po prostu jak postoję kilka minut to z tego,że jest mi ciężko mam takie odczucie a może rzeczywiście mi opada powoli. ale to nie od teraz,tylko już od jakiegoś czasu tylko coraz częściej takie coś czuję 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołem 🙂 u nas wszystko ok, dalej pracuję, tylko kręgosłup pobolewa, szczególnie jak siedzę przed kompem długo, ale luz 🙂 i nareszcie czuję małego codziennie i wyraźnie jak się przewala w brzuchu i czasami wypnie jakąś część ciała- nóżkę czy rączkę- nie wiem, ale wszystkie te jego ruchy bezbolesne są dla mnie, więc bardzo przyjemne 🙂
malutka, częste oddawanie moczu w ciąży to normalne i ucisk na pęcherz też, ale już uczucie szczypania, pieczenia w trakcie oddawania moczu, to raczej nie norma. powinno się zrobić badania wówczas, czy nie ma bakterii czy nadżerki. oczywiście nie jestem lekarzem, ale to tak z doświadczenia własnego 🙂 mnie najbardziej dokucza ucisk na pęcherz jak chodzę, ale i w nocy nie bywa różowo czasami. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ika z pęcherzem raczej w porządku-mam doświadczenie w problemach z pęcherzem,więc raczej je rozpoznam 🙂 tylko to bieganie nawet co kilka minut i uczucie pełnego pęcherza aż do bólu... jak ja się cieszę,że dzielą nas już tylko tygodnie 🙂 🙂 i jakoś dalej się nie boję mimo,że coraz bliżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

Ja mam dziś dobry dzień, powiem Wam że u mnie nie jest zimno ok 20 stopni i czuje się doskonale, w te upały byłam bliska szpitala.

Malutka ja też tak sikam, czasem wychodzę z kibelka i znowu mi się chce 🤢 🤢 🤢

Właśnie upiekłam placuszki z jabłkami i zaraz placuszek z jagódkami zrobie, moze mi się uda 🙂

Najważniejszy news to taki że kupiliśmy wózek 🤪 🤪 🤪 teściowa poszalała wydała kilka tysięcy a jak ja zamówiłam wanienkę i pare innych gadżetów do higieny i nie pozwoliłam jej za to zapłacić to sie obraziła że jej nie pozwalamy nic kupować!!!! czaicie??!!!
Mamy już chyba wszystko - czekamy na meble i już będzie komplet - tak sie ciesze 🙂

a tu wanienka i te pierdoły do kąpieli 🙂 jest taka śliczna że sie nie powstrzymała 😉
http://www.bebe-jou.com/collection/design/10/Ziggy%20zebra.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka.
BRZUSZKI macie super.
mój już też całkiem spory, ale fotki nie wyślę teraz może jutro, bo dziś na moment usiadłam.
Mała niestety ciągle głową do góry, już zaczynam się przyzwyczajać do myśli cesarki 😞 Choć się boję, ale jakoś muszą wydobyć ze mnie Naszą Kruszynkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny
My już po weselu, zabawa fajna i 2 kilo do przodu, ale to dobrze, bo jutro mam wizyte i znowu by marudziła, że za mało przybrałam na wadze.
Dzisiaj mieliśmy pierwsze zajęcia w szkole rodzenia, co prawda były to zajęcia organizacyjne, więc co i jak napisze w czwartek. Jest bardzo dużo chętnych, bo ostatnio pisali o tej szkole w gazecie, że dostała jakiś certyfikat i jest naprawde dobra. Hmmm.... zobaczymy. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rożka wogóle nie kupuję,bo będzie ciepło,ale taką samą decyzję podjęłam ze śpiworkiem,że jak będzie zimno,to się dokupi,a jak ciepło to będzie niepotrzebny,ale i tak w spadku dostałam i śpiworek mam,a z tego co mi się wydaje to tata coś chyba wspominał jeszcze o rożku,ale to pewnie dostanę razem z wanienką i przewijakiem-bo też od nich dostanę po Oli,więc niby nie kupuję rożka ale i tak pewnie dostanę 😁 fajne jest to,że siostra urodziła się również na początku sierpnia ale 2009 i wiem co i jak z dzidziusiem w taką porę roku-na co za ciepło,co jest potrzebne,a co nie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...