Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
anochi tak się zabierałam , zabierałam, aż w końcu wszystko naraz kupiliśmy, mówiłam mężowi, że lepiej stopniowo, ale jak już byliśmy w sklepie, to kupmy to, i jeszcze to ,tamto i tak wyszyło. trudno i tak wcześniej czy później musieliśmy to kupić 😉 A my to jesteśmy z mężem takie zwierzaki promocyjne i daliśmy się wciągnąć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja ostatnio nawet na zakupach w markecie się męczę, więc coraz mniej moge robić takie zakupy 😞 troche kiepsko, bo ja odpowiadałam za zakupy, bo mąz nie ma czasu, a tu kiszka, na szczęscie wczoraj go wyciągnęłam i troszkę uzupełniliśmy spiżarkę 🙂
Kornelia jeszcze nie w przychodni przepychając się przez babcie?????????? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!
a ja pufam i dmucham na dworku cieplutko a ja dupke w domu musze trzymac tak mi sie teski za spacerami 😞 no ale coz jak mus to mus jeszcze z 2 tyg tak musze wutrzymac 😎
nam brakuje tyko wozka dla malego i dla mie stanikow do karmienia i kilka drobiazgow z kosmetykow 😎 lezaczka nie kupuje stwierdzilam ze nisidelko bedzie robilo za lezaczek i tak sie przyda tylko na kilka pierwszych miesiecy 😎

moj maly tez sie rozpycha nieziemsko a ja mu na to ze przez pepek nie da sie przejsc nie tedy droga - jak kazdy facet byle na skroty i po najmniejszej lini oporu 😁

w srode mam isc do lekarza ale nie potrafie sobie tego wyobrazic w taki upal , sam sie boje a Jakub w pracy , moze tesciowa ze mna pojdzie ?????

chyba ide sie polozyc do lozeczka jakos slabo sie czuje kreci mi sie glowie .... odezwe sie pozniej milego dnia brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli, to pogadaj ze swoim lekarzem co on/ona o porodzie w domu w Twoim wypadku sądzi...

A ja walczę z tą magisterką, w drukarni nie wiedzieli jak to zrobić, ale poszperałam w necie i udało mi się ustawić te marginesy i numerację, teraz próbuję zamienić pracę na pdf...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to dobrze Mufko, kolegi pytałam ale niestety nie wiedział tez jak to ustawić, drukuj i oddaj pracę, byle mieć jak najszybciej z głowy.
Mnie dzisiaj tak Wojtek kopnął, że aż w głowie mi się zakręciło 🤢
A teraz się wypycha na maksa, idę dzisiaj do lekarza, wczesniej po odbiór wyników badań, oby wszystko było ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki 🙂
sara i anycool dziękuję za troskę 😘
mamy się dobrze-z festynu wróciliśmy prawie rano,odespaliśmy kilka godzin i całą niedzielę spędziliśmy u jednej i drugiej babci 😁 potem znowu poszliśmy na festyn i wróciliśmy późno,ale wybawiłam się troszkę-musiałam przy tańcach ubrać luźną bluzę męża bo sie na mnie ludzie patrzyli jakby mi nie wolno było potańczyc 😁 🤪 co prawda mialam bóle brzucha w niedzielę i skurcze,ale ogólnie się dobrze czuję 🙂 byłam dzisiaj u lekarza-wszystko dobrze,tylko moja szyjka ma 2cm,więc przedporodowo 😁 a ktg wykazało skurcze-położna od razu zapytała (bo jakaś inna miła pani dzisiaj była) czy jest możliwa pomyłka w terminie,a ja na to, że tak,bo na podstawie okresu powinnam już rodzić,ale według usg został miesiąc,więc pani mi powiedziała,że jeśli będę mieć skurcze co 20 min to nie czekać tylko jechać bo niepewna jestem z tym terminem 🤪 🤪
ale co tam- w przyszłym tygodniu idziemy z mężem na jeszcze jeden festyn-w mojej wiosce jest a mąż ma pierwszą zmianę,a możliwe,że sobote i tak będzie miał wolną to ruszamy 🤪 z tym,że jednak ciążko już jest i krępująco troszkę jak każdy się patrzy na brzuch i trzeba uważać by jakiś zataczający się gość albo panna nie poleciała z braku równowagi i nie uderzyła w brzuszek-mnie mąż ciągle trzymał przy sobie i jakby osłaniał,żeby troszkę w razie czego przysłonić...a niedziela była nudna u babciów ale za to bardzo udana z mężem 🤪 🤪 🤪
i uświadomiłam mu,że nie wiadomo ile nam razem już zostało takich chwil,bo po porodzie już zawsze będziemy w trójkę a to nasze ostatnie chwilę tylko we dwójkę 🤪
kartę ciąży mam zapisaną już całą-jeszcze chyba tylko jedna wizyta się zmieści w niej i nie wiem czy dostanę drugą czy już może nie będzie potrzebna-wizyta 12 lipca,a dostałam też skierowanie na usg-w miarę szybko,bo na ten czwartek 🤪 🤪 ciekawe co u małej i ile waży itd?
połaziłam sobie po bielsku i kętach za butami,ale wybredna jestem i nie kupiłam nic-a chcialam takie jakieś japonki ze świecidełkami,ale same białe tylko są i klapki albo sandałki na koturnie albo obcasiku,bo po porodzie już będę mogła takie nosić,ale to chyba odłożę zakup na potem bo po porodzie naturalnym jak będzie krocze boleć to wątpię,że od razu założę obcas ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Malutka baw sie poki mozesz 😁 my tez korzystamy z ostatnich chwil we dwojke, ale juz sie nie mozemy doczekaj malutkiej 🙂 moj juz mowi do niej , coruniu pakuj sie powoli i wychodz za 4 tygodnie do nas 🙂
Ah u mnie nadal upallll, nad morzem troszke posiedzialam, przy okazji sie opalilam 🙂
Ale mam ochote na lody 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc dziewczynki


Kornelia w skarjnym wypadku na zgagę możesz wziąć Ranigast jedna tabletka na 12 godzin POMAGA lekarz mi zalecił , ja juz spałam na siedząco zgaga paliła nieludzko

Ja ciągle leżę i staram sie zatrzymać Maxa 🙂 szaleje na całego

a jeszcze wam powiem ze na ostatniej wizycie lekarz stwierdził ze jestem o jeden tydzień do przodu czyli kończę 36 🙂

upał u mnie niemiłosierny w domu mam 30 stopni na zewnętrznej ze 40 😞 widzę u wszystkich dziewczyn już jakieś dolegliwości końcówkowe 😞 ech............co robić trzeba przecierpieć

trzymajcie sie kochane wszystkie POZDRAWIAM WAS CIEPŁO I SERDECZNIE trzymam kciuki za wszystkie brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest dobrze-moje zatwardzenie powróciło tak jak myślałam,aż mi krew poleciała i nie mogłam zatamować a teraz mnie tak cały brzuch boli,że ustać nie mogę i spocona jestem jak nie wiem co...z toalety do pokoju nie mogłam dojść ani się wyprostować bo myślałam,że mi brzuch rozerwie i to nie pęcherz ani nic tylko tam gdzie dzidziuś jest 😞 pewnie przez ten wysiłek 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę wyciągnąć męża do apteki po te czopki póki jest otwarta bo jeszcze przez to wszystko będą problemy jak mi coś puści 🥴 tylko dlaczego? przecież jem dużo owoców,piję soki i nie jem słodyczy prawie wcale 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie chcialam sie zapytac co do zjedzenia surowego miesa....
Wczoraj w restauracji dostalismy niedosmazone mieso, ja to doslownie trafilam na surowe od razu to wyplulam, ale tak sie zastanawiam czy moze cos sie stac malej przez to, nie robilam badan na toksoplazme poniewaz lekarz powiedzial ze nie bedzie mi wypisywal skierowania to niepotrzeba mi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kornelka na taki swędzący ból gardła ( swoją drogą chyba najgorszy) to tabletki ISLA bardzo pomagają - polecam!

Ja dziś sie wściekłam od rana bo próbowałam zmyć paznokcie u nóg i nie dałam rady wiec poszłam na pedicure - jeju ten brzuch to jakaś masakra jak kaleka sie czuje 😉

u nas z milion stopni upał jak nie wiem.

Najważniejsze ze dziś odbieramy wózek - jupiiiii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłam z apteki i idę do łóżka bo mnie tak brzuch boli,że w aptece ustać nie mogłam i teraz nawet jak siedzę i się nie ruszam to taki ból 😞 kupiłam sobie te czopki glicerynowe,mam nadzieję,że pomogą.
a co co wizyty mojej to mi mocz trochę źle wypadł i powtórka z badania a krew spadła do anemii,więc dodatkowe witaminki muszę brać 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
qrcze tez nie mam jak zrobić stópek 😜
Kasia odpoczywaj i dbaj o Maxika
ciężko oszacować, która pierwsza urodzi, bo i Kasia i Malutka i Buziaczka już praktycznie jedną noga na porodówce, ale jeszcze Karulina i Anycool biedaczki leżą, chyba na podtrzymaniu - trochę zazdroszczę, że Wam niewiele zostało, ja to jeszcze muszę czekac na moją kruszynkę 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość,że w pachwinach boli jakby ktoś szpilką rysował na całej długosci,to jak sie ruszę to cała moja piłeczka mnie boli i w dole brzucha skurcze mam aż na plecy 😞 a mała to sie tak teraz rozbudziła,że dodatkowy ból bo mi brzuchem rusza i go rozciąga w dodatku. biorę moje brzoskwinie,arbuza i sok i będę sobie odpoczywać żeby się uspokoiło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...