Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej Laski,
Anochi sny czasami potrafią "otumanić " człowieka na cały dzień, może śnił ci sie kotek, bo wczoraj dyskutowałyśmy o tym na forum. Miłego klachania z koleżankami dzisiaj 🙂
Jakie ja mam skurcze łydek, jakby mi nogę wyrywało. Krzycze wtedy, Marcin przybiega i prostuje mi ją tak, że ustępuje po chwili ten cholerny skurcz!śmiesznie to wygladać musi, ale pomaga 😜
Okaa idź do szpitala jesli masz obawy, spotkanie z lekarzem na pewno Cię uspokoi. Jesteśmy już na takim etapie, że nasze niepokoje są usprawiedliwione. na twoim miejscu tez bym się zamartwiała, tym bardziej ze my tu co chwilę po lekarzach biegamy, usg, dodatkowe badania, , ty to czytasz i sie zamartwiasz,a u ciebie wszystko inaczej wygląda. Jednak komentarze na temat jakiś podziałów na forum... bez sensu.
Czy któraś z Was wie co u Sary??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

WRESZCIE chłodniej w Poznaniu!!! 🤪 Dawno nie cieszyła mnie tak pochmurna aura za oknem ale ostatnie kilka dni po 30 st były horrorem więc stąd ta euforia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Wam, a mnie dzisiaj obudziła rano mała Łucja, która miała chyba czkawkę, bo mi skakał równomiernie brzuch 😁 😁 śmieszne to.
Oj chyba już wszystkie przechodzimy przez okres bólów różnorakich.... trzymajmy się więc jakoś 🙂 Właśnie dzwoniła do mnie moja szefowa, pytając jak się mam i mówiła, ze z tego co pamięta okres "brzucha-stoliczka" - czyli jak można sobie spokojnie oprzeć rękę na brzuchu - jest tym najgorszym 😮
a więc stoliczki, musimy to jakoś przetrzymać 🙂 damy radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć brzuszki

ja tylko podpisuje listę , leżę i pachnę bez zmian , jeszcze tylko tydzień tak musze leżeć , od następnego poniedziałku odstawiam leki i ....................jak to lekarz powiedział niech się dzieje wola nieba

miłego dzionka dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc , mnie równiez łapia straszne skurcze łydek w nocy ale moge polecic prócz magnezu potas , pomidory mają go mnostwo wiec polecam sok pomidorowy , mnie to bardzo pomaga a zaleciła mi to lekarka ( dodatkowo banany albo jakies owoce ktore zawieraja potas ). Pozdrawiam powodzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!!!
meldujemy sie grzecznie!!!
nareszcie troche wytchnienia od upałów - 😎 na szczescie bo wczoraj zauwazylam nieznacznie spuchniete kostki - 😎 😎
ja 3 dzien bez lekow zobaczymy do kiedy dotrzymamy - kasia jak bierzesz fenoterol to go mozna brac do konca 36tyg ciazy 😎 a po za tym pachnij i lezakuj puki mozesz , ja juz jak Karulinka wracam do zycia miedzy ludzmi wczoraj wieczorem bylismy w sklepie - ale mialam radoche jak dziecko w sklepie z zabawkami - tylko slyszalam od Jakuba dosyc chodzenia wracamy do domu 😎 😠 🥴

ostatnio oboje przechodzimy jakis dziwny kryzys - moze zaczynamy powoli swirowac przed zblizajacym sie porodem 😮

a co do skurczy to naszczescie nocnych nie miewam , od czasu do czasu jakis tam w dzien mnie złapie ale najczescie palce u nog, po szpitalu i tych lekach lapały mnie w dloniach ale teraz juz duzo lepiej nie boje sie ze cos upuszcze... 😲

widze ze intensywnie wszystkich organizmy przygotowuja sie do porodu wiec teraz tylko patrzec jak zaczniemy sie wykluwac 🤪 🤪

jak obstawiacie ktora pierwsza ???

pozdrowionka szkrabiki

[color=red]a wszystkie ze skorczami lezec mi tam i pachnąć conajmniej do 37 tyg[color=red][/color][/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewuszki 🙂

My właśnie wróciliśmy z urzędu gdzie Franciszek został uznany przez Remka 🙂 heheheh śmieszne to jak urzędnik CI klaruje prawa i obowiązki i musisz przed nim zdeklarować że to jest ojciec dziecka 🙂 hehheheheh śmiechowo 😉

Co do skurczy to ja miewam bardzo rzadko ale to chyba dlatego że biore 4-6 tabletek magnezu dziennie.

Kasi - leż i pachnij a ja trzymam kciuki za Was 😘 😘, ja dziś do lekarza idę i zobaczymy co mi tam 🙂

Poznanianki - zazdroszcze zmiany pogody - u nas nadal hardcore totalny 😞 odprawiamy z Buziaczką rytualne tańce żeby deszcz spadł 🙃 🙃 🙃 🙃 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
ja od samego rana na nogach-pranie,sprzątanie i jeszcze wieeeelki bałagan w pokoju,ale mąż śpi,więc to na potem 🙂
Klaudia się rusza jak zwykle,kotek śpi na na szyi i zaraz trzeba pranie znowu rozwiesić 🙂
bóle mam jak każda z Was,raz silniejsze,raz słabsze,no pewnie to normalne,choć wiadomo-każda kobieta jest inna 🙂
póki co to mam dzisiaj troszkę energii i muszę troszkę posprzątać bo jak mnie znowu złapie stan totalnej olewki na wszystko to znowu się nie wyrobię,a maluszek tuż tuż i nie chcę się ociągać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzisiejsza noc była koszmarna. Pociłam się jak nigdy, nie mogłam znaleźć dobrej pozycji. Malutka kręci główką raz z boku raz ciągnie ją do dołu, więc czuję szanse, że nie będzie cesarki, tylko naturalny poród 🙂 Ale nic się nie wyspałam, w ciągu dnia leżeć nie mogę, bo bardzo bolą mnie biodra, więc pozycję leżącą zostawiam tylko na noc...
A tak z innej beczki, kupiłam dziś sobie dwie koszule nocne do karmienia. Takie śmieszne one są, te nadruki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...