Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
próbuję pomóc co do kotków, sama będę miała chyba od Was większy problem, bo może w końcu nauczycie kotki, żeby nie tykały co dziecka, a ja do rodziców jak na kilka dni będę przyjeżdżać, to kota w parę godzin tego nie nauczę i pewnie będzie szybko zapominał 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Flea jak narazie trzyma się z daleka od pokoju i rzeczy Franka - chyba go nie obchodzi, chociaż jak ja tam siedziałam i ozdabiałam pokoik to siedział ze mną. DO wózka nie włazi i do łóżeczka też nie - dla niego najważniejsze jest że może z nami spać w łóżku i się przytulać - myślę ze dopóki będziemy mu na o pozwalać będzie spokój 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Kobiety 😁

wrocilam po ciezkich bojach 🙂 udalo mi sie w koncu zakupic torbe do szpitala 🙂 a i rano na usg nerek bylam 🙂zastoje w obu nerkach w tym w lewej wiekszej i dodatkowo powiekszona znacznie miedniczka...wiec... sadny dzien bedzie w piatek 🙂 poza tym zgaga mnie dzis maltretuje zakupilam jakies tabletki "len" i powiem wam ze troche mi pomoglo 😁

Sabcia nie masz sie czym przejmowac ja skurczy tez nie mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sabcia no jak wlazlo to i wyjsc tez musi 😁 ja juz przezylam dla mlodej rwanie zeba na "zywca" wiec z porodem jakos sobie poradze:Pchyba bym wolala z zaskoczenia niz przenosic i isc do szpitala wywolywac 🙂 bo przy wywolywaniu wiekszy stres 🙂a tak leeeeciiii i nie da sie tego powstrzymac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja mama miała kiedyś robioną prowokację z kroplówki i mówiła,że miała ją podłączoną do ręki i podczas porodu musiała myśleć o dziecku i o tym,żeby nie ruszyć tej ręki 😲 jakoś sobie tego nie wyobrażam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciala,żeby mi wody odeszły w domu-przynajmniej wiedziałabym,że to idealny moment,żeby jechać do szpitala i nikt nie powie,że panikuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam się boje i myśle że każda się boi - bo wiadomo co nas czeka? Dziewczynki skurcze pewnie niebawem poczujecie bo jesteście jakieś 2 tygodnie za tymi co czuja wiec niebawem i Was "dorwie" dziwne to uczucie ale nie takie straszne bo to tylko takie delkiatne w porównaniu z tym co nas czek ( tak myśle 🤪:woohoo 🙂

Sabcia: Flea jest bardzo łóżkowym kotem, w dzień raczej jest zdystansowany ale spać musi z nami i koniec - ja to w sumie lubie i całe szczęście Remkowi nie przeszkadza - w końcu dla niego to było obce zwierze, a teraz są mega zżyci ze sobą - oczywiscie do czasu kiedy Flea drapie dywan - ostatnio Remek go straszył że go sprzeda i kupi za niego nowy dywan 🙂 nieźle sie uśmiałam 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka to proponuję zakupy jak najszybciej,bo ja się cieszę,że już mam wszystko pokupione,bo teraz już pewnie bym nie dała rady tak chodzić i szukać wszystkiego,a jestem tylko 2tyg wyżej od Ciebie. zależy od samopoczucia,ale im wyżej tym bardziej męczące. poza tym,żeby Cię też maluszek nie zaskoczył,bo to właśnie Łucja wybiera sobie kiedy się urodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bułka masz rację z tymi skurczami,a moje też są i te plecy wczoraj jak skurcze łapały,ale były do wytrzymania-nie aż takie strasznie mocne,bo gdybym wiedziała,że sobie nie poradzę-pojechałabym na pogotowie i by mi tam powiedzieli,że przesadzam 🙂 a zapytałam,bo chciałam wiedzieć czy inne dziewczyny też mają 🙂 wiadomo,nasilają się i będą się nasilać,ale mnie to cieszy,bo przynajmniej wiem,że maluszek tuż tuż 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę, mam dziś wolną chatę i tv dla siebie, a mecz oglądam - głupia 🙃

miało nie byc o wadze, ale kurczę dziś po raz pierwszy zobaczyłam 80kg :/ ale zachowałam zimna krew 😉

mufka, gdyby nie ty, to pękalabym ze stresu, bo jesteś chyba jedną z niewielu, która tak jak ja jeszcze nie ma całej wyprawki, dzięki ci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przewidziałam wyniki 3 ostatnich meczy, tzn nie co do bramki, ale wygraną-przegraną, więc jak dziś wygra hiszpania, to będzie moje pierwsze pudło, ale będę się cieszyć 🙂 a właśnie, od kiedy z wrocławia latają tanie linie do hiszpani, coraz więcej hiszpanów kręci się po mieście 🙂 mam chociaż taką namiastkę tego sympatycznego kraju 🙂 fajowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...