Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/2931e506/2..jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/2931e506.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-07/e69b2ce5/6..jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-07/e69b2ce5.jpg[/IMG][/URL]
oto on 🙂
trafiło nam się zajebiście, kupilismy go na allegro za 600zł, bo używany, byliśmy go dzisiaj obejrzęć i odebrać, martwiłam się trochę, ale okazało się, że od porządnej rodziny, z czystego domu także gicior.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzina 5:07. Ja od 4 na nogach 🤢 Zjadłam śniadanko, wyliczyłam zusy, sprzątnęłam pranie z suszarki... no jakiś dramat hehe A na 10 mam jechać do pracy- padnę tam na twarz chyba. A teraz mam jakiś ucisk w prawej górnej części brzucha- nawet nie umiem określić czy to ból, jakieś takie coś dziwne- która pozazdrościła mi dobrego samopoczucia??? Bułaaaa? 😉

Wiojojka śliczne kolory wózka 🙂 Farta mieliście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha mam do Was jeszcze pytanie. Pisałyście coś o skurczach. (np. Bułka) Ja od dwóch dni mam w nocy skurcze brzucha, trochę dziwne, że tak wcześnie, bo z tego co mówiła mi lekarka to Mały ma się urodzić po terminie. Niektóre z Was są ponad 3 tygodnie wyżej ode mnie, a jakie macie te skurcze? Takie ciągnące się bóle wzdłuż brzucha??? Nie są bardzo mocne, ale wystarczające, żeby obudzić w nocy.

Byłam wczoraj u lekarza. I tak jak myślałam, przez ostatnie 3 tygodnie +3 kg. A przed ostatnie 3 tygodnie tylko +40 dkg. Jakoś nierówno mi się to wszystko rozkłada 🙂 Głupio wyglądają te skoki na karcie ciąży :P We wtorek mamy usg. Obiecała, że jak się uda zrobi zdjęcia, bo na ostatnim tak się pozasłaniał, że prawie nic widać nie było 🙂 Wstydniś po mamusi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek
Ika ty jesteś niezniszczalna, opanuj się dziewczyno! 😉
Mnie Marcin dzisiaj obudził łasząc się do mnie:"kochanie zrobisz mi śniadanko?? bo ty takie pyszne robisz.." ta jasne, cwaniaczek.
dzisiaj w nocy tez łapały mnie skurcze, takie jak na okres. Budziłam się i leżałam nieruchomo aż mi przeszło.
Sabcia jeśli to że kot kłacze oznacza że wypluwa kulki sierści swojej, to mój kot chyba nie kłacze,jeszcze nigdy nie znalazłam takiej kuleczki, ale czytałam że koty tak robią.
i tak siedzę i patrze na ten mój wózek 😜 i wyobrażam sobie w nim Wojtusia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie ciężarówki 🙂
w końcu słonko za oknem 🙂 a ja zaczynam mieć okołoporodowe sny 😉
Wiojojka super Wam się trafiło, niech służy jak najdłużej Wojtusiowi 🙂 też wczoraj złożyliśmy wózek, ale mąż zabrał aparat, jak odzyskam też się pochwalę 🙂
Mufka prawdziwa z Ciebie rewolucjonistka, niech inni dzisiaj na Ciebie uważają jak masz taki nastrój 😜
Ika kiedy w końcu zwolnisz? czy odpoczniesz choć dwa dni przed porodem? czy na poród będziesz jechać od razu np. z Zusu 😜?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka kochane moje!

Mufcia - piękny! o i ja taki sobie kupie bo to cała ja :P no i kolejny raz zapraszam na stronę:
http://www.niegrzecznemamuski.pl/

A ja miałam dziś całą noc erotyczne sny - ale jakieeeee!!!! normalnie bałam się ze urodzę od tej oksytocyny :P

Ja dziś też mam energię i to taką że nawet sobie moje irokeza postawiłam bo ostatnio nawet tego mi się nie chciało - nie muszę chyba pisać jak wyglądałam 😁 😁 😁 😁, idę zaraz na pocztę i z kocią książeczką do wet. żeby upewnić się czy mój rudy syneczek ma wszystkie szczepienia - teraz jak dzidzia się pojawi to istotne szczególnie jak na ten dach wyłazi 🙂 i chyba go zaczipuje - teraz jest darmowa akcja urzędu maista.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczyny, Wiojojka jaki ladny wozeczek 🙂
Nam ostatnio udalo sie wymienic kolor bo sie uparlam 🙃 i teraz zabcia bedzie miala taki fioletowy 🙂 z tym ze u mnie jeszcze nie jest rozlozony bo kot sie mocno pcha do niego, jedynie to lozeczko jest w pelni przygotowane 🙂
Dzisiaj mialam isc po wyniki badan ale kurcze pek akumulator wysiadl w samochodzie 😞 😞
Moze uda sie do jutra naprawic samochod a jak nie to hmm... cos wymyslimy.
Strasznie nogi mi spuchly, nawet nie widac gdzie sa moje kostki, palce u rak tez popuchniete ehh pieprzone upaly, moze slyszalyscie ze mamy okropnie w calych wloszech, u mnie dochodzi do 42 🥴 - chce zime.
Co do skurczy... ja mam cos jak rwa kulszowa z jednej strony, albo czuje jakby dzidzia mialaby mi zaraz wyleciec, chodz przyznam ze od wczoraj od 21 mialam silny bol brzucha. O 2 w nocy az sie obudzilam z bolu i do 5 nie moglam usnac. Kolo 7 wzielam Nospe bo juz nie moglam wytrzymac i jak narazie nic nie boli a mala bawi sie w najlepsze 🙂
Dzisiaj dzownie umowic sie do lekarza na wizyte i powie mi kiedy mam isc na te pasy... bo przez telefon twierdzil ze 19 lipca ale cos mi sie wydaje ze do 19. mala juz bedzie z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka stworki potworki 😁 meldujemy sie jak zwykle jeszcze 2w1
aniolku witaj w klubie z bolem pleckow a jak urodzisz 19 lipca to ciocia Lucynka bedzie miala prezent na urodzinki 🤪 🤪 a i od 6:00 tez nie spie, na dodatek na dzien dobry dziadek mnie wkurzyl i od 7:00 chodze po domu
juz 2 pralka sie wyprała, kuchnia posprzatana , obiadek wstawiony - chce mi sie domowego rosołku z lanymi kluskami wiec juz sie purtoli 🤪 😁
wojojka fajowy wózeczek - nasz przyszedł wczoraj i stoi rozlozony i sie wietrzy

ika i mufka weście wy przestancie juz i troche przystopujcie - jak bylam w szpitalu byla babka w 42 tyg czekała na cesarke i calymi dniami z laptopem i nawet w dniu cesarki rano zalatwiala jeszcze jakieś interesy - katastrofa 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oo tuz tuz urodzinki 🙂 na 19 lipca wychodzi mi termin przez miesiaczke ale to ze starej ksiazki, bodajze z 85 roku :P
Bol plecow i w pachwinie... niedlugo sie skoncza wszystkie dolegliwosci nasze 🙂
Chociaz koncowka strasznie mi sie dluzyyy 🙂
Uciekam robic obiad 🙂 trzymajcie sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku witaj wreszcie!!! Biedna jesteś z powodu tych upałów....
Anochi, też nie wiedziałam, że to Kombi, dopiero z tego radia się dowiedziałam, ale świetna jest ta muzyczka...
Anycool, no mam nadzieję, że ze mną aż tak źle nie będzie, i pod koniec ciąży będę do grata zaglądać tylko, żeby poplotkować z Wami na forum 😎 tylko, że ja jestem taką osobą, że muszę ciągle coś robić i być w ruchu, bo inaczej no nie wytrzymam, hehe, dlatego pisałam, że urodzę w biegu 🙃 🙃 zresztą pożyjemy - zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...