Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

my nadal u moich rodzicow.... ale jurto wracamy do domku niestety znow do smrodu papierochow 😠nie wiem jak to zniose no i malym bedzie dochodzenie do normalnosci po rozpieszczaniu przez dziadkow...
rusalka a dobrze mu tak oby wiecej takich kolegow... a wszystko juz sie wam wyjasnilo????
wiojojka no to mezus dzies niezle zaszaleje... kurcze sama przeszla bym sie na jakis panienski 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my już przesidliśmy się do spacerówki bo śpiwór zakupiony cieplutki...ale też wiosnę już czułam a tu ZONK jak śnieg zobaczyłam...jakoś prognoz nie zerkałam ostatnio i zaskok u mnie był z tą zimą bleeeeeeee zima bleeeeeeeeee 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 2 dzień KU...A imprezy nad soba; wczoraj do rana tłukli sie a dziesiaj powtórka z rozywki...Wczoraj niby ich POLICE uciszali ale sie młódź nie przejęła ta wizytą i napomnieniem zbytnio...Kamil śpiocha ale jak czyms tłukli wczoraj to mi sie kręcił i wybudzał bo nawet mnie te stuki wyrywały z nirwany.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mykam w kimono bo mnie lozeczko wzywa i nie ma kto podusi przytulic wiec ide ja pomiziac przed snem 🤪 🤪 🤪 🤪

jak jutro nie wykorkuje od smrodu papierochow w domu to sie jeszcze odezwe i posmece ciut ciut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja babole ja juz od 6'10 nie spie malemu chcialo sie bawic i tak w niedziele maie wczesna pobudkę zafundowal ... a teraz do laptoka mi sie dobiera .... wiec milej niedzieli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Długo się nie odzywałam, bo jakoś ciągle nie mam czasu. Popracowałam nad Dominikiem jeden wieczór i cały czas powtarzałam mu MA-MA i na następny dzień o 5 rano z łóżeczka dobiegło mnie śliczne MA_MA , aż się milej wstaje 😁 Ta=k mu się spodobało, że teraz ciągle powtarza mama, nawet jak byłam z nim wczoraj na spacerze. Spotkałam koleżankę i ta jak usłyszała jak mówi to nie mogła wyjść z podziwu 😁 Ale nie ma się co cieszyć i tak Misiek jeszcze nie kuma o co chodzi z tą mamą 😁

Aha i wielka buźka dla wszystkich solenizantów i spóźnione życzenia 🙂
Miłej niedzieli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się muszę pochwalić 😉 że mój mówi mama prawie od początku 🤪 jak miał2-3 miesiące i zdarzało mu się strasznie mocno płakać to w tym płaczu wył maaaamaaa, a tak od miesiąca to często gada sobie mamamamamamama albo mam mam. uczę go mówić tato i śmiesznie wychodzi bo ja do niego powolutku taatoo, a on na to mama hehe ależ jestem dumna hehehe oczywiście zdaje sobie sprawe z tego, że on nie ma zielonego pojecią co mówi, ale i tak jest milutko, także rozumiem cie, Sara 🙂

Mufka, dzięki za propozycję zabaw 🙂

udanej niedzieli i powodzenia dla mam które jutro wracają do pracy! głowa do góry, nie będzie tak źle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla jasności jeszcze tylko powiem ,że jestem cały czas zaglądam , podglądam , podczytuje ,żebyście co poniektóre mamusie nie myślały ze mnie szlak trafił i zniknęłam 🙂 🙂 🙂 właśnie na złość wrogom a takich nie brak 🙂 🙂 🙂 ważne ze są bo bez wrogów życie nic nie jest warte 🙂 , myślę ze odpowiedni wrogowie zrozumieją mój wpis 🙂 🙂


Poza tym miłego niedzielowania wszystkim mamusiom i dzieciaczkom

Jasiowi i Marcelowi buziole , i życzenia 100 lat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIEN DOBRY w niedziele.....u nas odpukać ..puk,puk..nie ma narazie chorób.ale to nigdy nie wiadomo...niech ta zima się juz wreszcze skończy......" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Samodzielnie jeszcze nie siedzi,ale usilnie próbuje to zrobić...odkrył ,że kąpanie na siedząco jest fajniejsze i za Chiny nie daje sie położyć...." src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Wczoraj pierwszy raz włożyłam Marcela do wanny gdzie kapała sie córcia...Marcel piszczał z zachwytu..córcia mniej.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...