Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Cześć, Babeczki 🙂

Strasznie się rozpisałyście ostatnio 🙂 fajnie 🙂 a u mnie czasu brak. Dziś byłam pierwszy dzien w pracy 🤪 wczoraj poszłam spać o północy, o 3 karmienie, a o 6 zadzownił budzik, bo na 7 do roboty, małego jeszcze z cyca nakarmiłam przed wyjściem i heja 🙂 i wiecie co, nawet nie jestem zmęczona, a myślałam ze padnę. chyba juz organizm się przystosował do małych ilości snu 🙂 W pracy super, chociaż oczywiście cały czas zastanawiałam się jak sobie babcia radzi i jak Mateusz znosi moją nieobecnosć tak długo. wcześniej zostawialiśmy już małego z dziadkami, ale tak 3-4 h max, albo wiecz. jak spał. Na szczęście mam dzielnego synka- nie płakał, pieknie jadł, wieć jestem dobrej mysli, ale po kilku dniach dopiero nabiore pewności, że i mały i babcia dobrze sobie radzą 🙂 I wszystko byłoby fajnie gdyby nie te dojazdy do pracy... w biurze pracuje, więc nie myślę obsesyjnie o dziecku, ba, rzekłabym nawet że odpoczęłam 🙂 ale jak tylko wyszłam to marzyłam żeby juz znaleźć się przy nim, a tu jeszcze ponad pół godziny w aucie... ech... sorki, że tak sie rozpisałam- jakos tak mnie naszło, bo bądź co bądź, ale taki powrót do firmy po pół roku i rozstanie z dzieciaczkiem, kiedy było się z nim wcześniej dzień i noc to jednak duże przezycie, nawet jeśli był to mój świadomy wybór, więc wybaczcie tą epopeję 😉

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...