Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Okaaa bidulko... co Cię tak dręczy to choróbsko, zdrowiej nam jak najszybciej!
A mój chłop też niby antywalentynkowy, ale wieczorem sobie wypiliśmy trochę winka - moje pierwsze od ponad roku wino 🙂 🙃 oczywiście potem nie karmiłam aż do rana, a miałam za to rano biust jak kamień 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 tak tak 🙂 ja jestem bardzo szczęśliwa że Jerzyk urodził się w piątek 13-tego 🙂 🙂 🙂
U nas postępy Juras przekonał się do zupek z jagnięciną 🙂 a dziś próba z kaszką z malinami. Dziś jest jakiś marudny nie wiem dlaczego 😞 teraz sobie śpi 🙂
Ach jakbym chciała żeby w nocy tak spał jak Kamiś 😞 a nie pobudki co 2 godzinki 😞
U nas też słoneczko ale mrozik brr
Miłego dnia Słoneczka i Kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja już podgrzałam marcheweczkę z jabłkiem dla Łusi, a ona mi nagle zasnęła w chuście.
Kurcze nie wiem co jest grane, od tygodnia z Łucji zrobiła się mała terrorystka i nie potrafi się sama pobawić ani poleżeć dłużej niż parę minut, wciąż muszę być przy niej, albo ją brać na ręce. w końcu się wkurzam i wkładam ją sobie do chusty, żeby móc cokolwiek zrobić... ale nie jestem zadowolona z takiego stanu rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiula witamy u nas 🙂
Okaa kuruj sie oby przeszlo szybko.
U nas dzisiaj paskudny dzien, za oknem szaro, ddeszcz pada a mala spi.
Dzisiaj wyciagnlam jej kojec, wsadzilam ja i zabawki i spokoj przez prawie godzine 🤪 mialam chwile czasu zeby posprzatac.
Wiolka- przyznam ze ja nigdy niejadlam rosolu z golebia a to dlatego ze dziwnie mi sie golebie kojaza tak brudno, tutaj mamy mase golebi ale dzikich fajnie jakby wszystkie ja odstrzal poszly 🙃
Wojtus to cala mamusia, przeuroczy jest, wczoraj w snie go widzialam 😜
Sabcia- czasami ja mala woze w spacerowce, z tym ze onna niebyt lubi tak siedziec, kreci sie prostuuje nogi i krzyczy. Dlatego jezcze woze ja w foteliku a jak zimno to wsadzam do gondoli podwyzszam oparcie i jedziemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołek 18 Amelia wczoraj nawet na sidząco nie chciała siedzieć w wózku, sama nie wiedziałam o co biega. Dlatego zawróciłam i do domku, a ona ze zmęczenia od płaczu usnęła, więc pod blokiem pospacerowałam, by mocno usnęła i do domku z nadzieją, że pośpi w wózku,a tu lipa. Zdążyłam się rozebrać z cebuli:-) i już wielkie oczy miała... SZOK. ale za to teraz ładnie śpiocha 😁 A mi się ciasto przypaliło, bo na forum pisałam 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 Ale poratuje się polewą czekoladową, zdrapałam spalone i polewa przykryje 😁 😁 😁 hi hi hi Oby w smaku nie wyczuli 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa no to juz inna bajka, moze sproboj spacerowke ale to chyba zazimno narazie... chyba ze wsadzisz w cieplu spiwor i na siedzaca 🙂
Hehe moja tez sie budzi jak w domu jestesmy dlategi saceruja z nia dopoki spi 🙂
Ale tesciowa nakarmisz 😁 ale i tak pewnie bedzie pyszny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my wróciłyśmy ze spacerku, dziwna pogoda, w słońcu gorąco, ale wiatr mroźny i ogólnie to zimno 😠
Ala właśnie zjadła część zupki a potem zaprotestowała, nie wiem o co biega, nawet herbatki nei chciała
mała też ostatnio robi się jakas dziwna, wczoraj cały wieczór marudziła, nei chciała się sama bawić a na rękach w miarę się uspokajała, eh wczoraj byłam wykończona i nawet 😠walentynek niezbyt miałam ochotę obchodzić 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC. WCZORAJ W POLO MARKECIE ZNALAZŁAM KASZKE MANNĄ Z GLUTENEM Z NESTLE JEST ZWYKŁA OD 4 MIESIĘCY I O SMAKU BISZKOPCIKÓW OD 6 MIESIĄCA I NIE WIEM JAKĄ KUPIC ALE CHYBA OD 6 I ZACZNE DOPIERO PODAWAC ZA 2 TYGODNIE JAK WRÓCE Z OPERACJI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniołku tak napisałaś ze gołębie z brudem ci się kojarzą, ja chciałam tylko sprostować, że gołabki z których robię rosołek pochodzą z prywatnej hodowli i nabrudzą tyle co kura, kaczka czy inne hodowlane zwierzątko. poza tym mięsko gołębia jest bardzo delikatne i zdrowe i dlatego wskazane dla małych brzuszków dzieci. Cieszę się, że mam do nich dostęp, że mogę dać Wojtusiowi mięsko z gołąbka hodowlanego.
Okaa biedulko ty moja, zdrowiej nam szybko! a mężem się nie przejmuj, skoro uważa że walentynki sa dobre na początku związku, jak się trzeba starać, to daj mu powody, żeby zacząl sie starać. z chłopami to tak jest, mój Marcin czasem też mnie wkurza jak dla niego coś jest oczywiste a ja czegoś od niego oczekuje. czasem własnej inicjatywy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka ja wiem ze te golebie pochodza z wlasnej hodowli, slyszalam ze rosolek z golebi dla dzieci jest super sprawa, nawet moj Mateusz sie dziwil ze nigdy niejadlam golebia on pochodzi z Olsztyna a ja Rzeszow wiec mieszkamy na obu kancach Polski 😁
Juleczka usnela, wypila kaszke bananowa z mlekiem i spi 🙂
Ogladam rozmowy w toku mozna sie posmiac troszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rusałka rozumiem Cię, pewnie ząbkuje, wczoraj taka marudna była Ala i też padła, trzymaj się
a tu jak zwykle filmik z Alą, oczywiśćie jak zobaczyła aparat to przestała gadać, ale udało mi się złapać minimalną próbę jej dzisiejszych pogadanek 😜 qrcze jak matka moze być dumna z głupotek 😜 http://www.youtube.com/watch?v=7XJJBZNYm6w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alicja nasza forumowa modelka.. 🙂
Siyar też dziś maruda straszna..no i też wszystko do buzi..i gryzie..jeszcze zębów nie ma..a mnie już sutki bolą..bo zaciska je dziąsłami..tak samo swój język..
A co do pogawędek to uwielbia..ciągle gada..pluje się..piszczy..śmieje się..krzyczy..i co się tlyko da..uczyłam mówić go mama..i nawet coś tak wychodziło..aż nagle z dnia na dzień się mu odwidziało..i teraz na topie ta..ta..ty..tu..aaa i jeszcze uwielbia wciągać w siebie powietrze tak głośno..(jak się człowiek wystraszy to też tak czasem robi..)wiecie o co mi chodzi??
Asiulko ciężka sprawa z tym wszystkim..ehh biedny Hubercik..buziaki dla niego..Nie czuj się kochana jak wyrodna matka..bo to nie twoja wina..Co do lekarstw jedni sądzą że lepiej podać je w ostateczności..ale każdy ma prawo inaczej myśleć..a mało tego kiedy dziecko cierpi chce się mu pomóc mimo wszystko..dlatego nikt tu nikogo nie ocenia..a Oli wyraziła swoje zdanie..chociaż ja bym pewnie mimo wszystko zrobiła tak jak ty i podała leki..3majcie się..
Wjojojka dziękuję:* ale póki co to kiepsko mi idzie połykanie śliny..nie wspominając o reszcie..;/
Aaaa no i co do gołębi to ja też chyba nigdy nie jadłam..ale brzmi smakowicie..
Ja np uwielbiam na wigilie(jeszcze za czasów w domu w pl) zupę z głów rybich..brzmi niezbyt apetycznie..ale zupa jest przepyszna..A królika miałam okazję jeść..w ciąży..ale mimo tego że mięsko delikatne to nie podchodził mi..bo w głowie miałam myśl że to bezbronny króliczek..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do chłopów..to ja jestem taka że jak jeden raz..drugi..trzeci..oleje mnie..pokaże że ma coś gdzieś..to i ja przestaje się starać..bo i po co..albo wspólnie albo wcale..takie mam założenie..
A swoją drogą chyba się mu głupio zrobiło..bo przylazł dziś i powiedział że on chciał żebyśmy w weekend pojechali do centrum i żebym sobie coś wybrała..ale że nie zdążył powiedzieć bo sie obraziłam..Tak tak..ładnie to rozegrał..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też mi się nie podoba to, że nie zawsze można napisać co się o czymś myśli, bo zaraz "ZJEBY" się dostaje.
Ale OLI ni opuszczaj Nas. Kamilek to przystojniaczek, na którego uwielbiam patrzeć jak wrzucasz nowe fotki 🙂
Też mi szkoda Hubercika, ale każda z Nas ma głowę i postąpi po swojemu. Ja czasami coś Was zapytam, ale to nie znaczy, że zrobię tak jak piszecie, to zrozumiałe. Forum to nie encyklopedia, tylko porady innych mam. To trzeba zapamiętać i każda pisz co myśli a nie co na 100% pomoże Naszej sytuacji.

Dobranoc dziewuszki, obyśmy się znowu tu nie żarły jedna na drugą, to bez sensu.
Buziaczki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...