Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

aaa, i własnie doczytałam o spotkaniu naszych laseczek 😉 ala i łucja słodziutkie i urocze, poprostu cud miód 🙂 jak fajnie ze mogłyscie sie spotkac 🙂

ps. ja to czesto trzymam młodego na kolanach jak siedze przy kompie, tyle ze on w druga strone obrócony- albo ksiazki oglada albo molestuje jakas zabawke- teraz np kubek niekapek, a ja pisze jedna reka, stad brak duzych liter i drobne błedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej babolinki moje drogie,

ja też jakaś niepozbierana, a Łucja minuty pobawić się sama nie chce beze mnie 🤢 mała terrorystka 😉 chwile się pobawi i już mnie woła. wszystko więc muszę robić na raty.
Ika, świetny też żabowy zestaw z ikei, też się chyba zaopatrzę, bo pamiętam z dzieciństwa mojego młodszego brata, że taki śliniak z rynienką to przydatna sprawa.
Co do kompa, to też mi leci cały dzień i co jakiś czas zaglądam. Łucję czasami karmię przy lapku, oglądam sobie wtedy jakiś film.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my po spacerku
kupiłam Ali piłeczkę do zabawy, ale za bardzo ruchliwa i zbytnio małej ucieka 😜
ja jak jestem na kompie to Ala bawi sie na podłodze pod moimi nogam, więc mam na nią oko 😜
dzięki dziewczyny za życzenia, my za tydzień wybieramy sie do dziadków, Ika a TY nie masz też jakoś teraz urodzin? wydawało mi się, ze jeszcze jakaś dziewczyna ma
zestaw z Ikei superowy i baaardzo tani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
buziaki dla kamila i sto latek anochi ! mala mi zalatwila komputer i mam tylkp w telefonie intrnet. dzisij bylismy w lekarza juz suprr z Julia ale musimy dokonczyc serie zaatrzykow tak okropnie przy nich placze serce mi soe kraje ze musi tak cierpiec 😞 naawet lekarki ie bala plakaala jak ja polozylam myslaa ze nowu dostanie zastrzyk. z wielkim placzem ale dala siszwayc 10.100kg i 75cm niecale 150g przytyla przez miesiac. o do lubu to planujemy w maju le dopiero 11 kwietniaa wyjezdzamy stad moze uda sie na maj zalatwic wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dałam dziś małemu kaszki..90ml mleka modyfikowanego plus łyżka stołowa kaszki ryżowej i łyżka mniejsza trochę kaszki manny..wcinał ładnie..ale przy tym wszystko upaćkał..po 15minutach jeszcze dojadl cyca..i śpiocha..
Biedna Juleczka..oby więcej nie chorowała..:*
Asiulka napisz więcej jak tam spotkanko..
Buziaki dla Kamilka na pół roczku..:*
Mam FATALNY nastrój...nie wiem co zemną..nie ogarniam swego życia..:|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wiąże się to z mega samotnością jaką odczuwam..ciągle sama..i 24na dobę opieka nad małym..kocham go ponad życie..ale nie mam dla czasu by robić coś dla siebie..by się zrelaksować..ani z kim się spotkać i poklachać..co tu dużo pisać..samotność mi doskwiera..temat rzeka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
najgorsze to jest to ze mimo tego że kocham mego synka ponad wszystko..i jestem szczęśliwa że go mam..to nachodzą mnie myśli że kiedyś było mi lepiej..kiedy pracowałam..miałam kasę dla siebie i robiłam to co chciałam..ehhhhhh trzeba skończyć się użalać a zacząć cieszyć tym co mam..

Jak tam dziś Alusia??
uciekam do mojego lobuza się pobawić bo oczywiście już się obudził..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czasami kazdy ma chwile zalamania ja tez mam dola nakbardziej ze mala musi cierpic niewiadomo z czego moj tez caly tydzien w pracy a jak przyjdzie sobota to i tak z mala dlugo nieposiedzi bo teierdzi ze musi odpoczac trochu. w domu tez relacke niezbyt z moim m a moja mama, bedziemy musieli sie wyprowadzic stad, mamy wracac do polski ale nie jestem tego pewna czy chce na stale wracac niektore mysli mnie przerazaja zaszybko sie wszystko potoczylo za miesiac dopiero 19lat...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki moje drogie. rozumiem Was doskonale. dobrze, że jest to forum, bo to takie okienko na świat, a niech się śmieją ci faceci, co też oni wiedzą co nam w duszy gra, nigdy nie zrozumieją do końca.
Aniołku, a Ciebie podziwiam, ja mając 18-19 lat dopiero zastanawiałam się dopiero co będę w życiu robić, a Ty już sobie tak świetnie w tym życiu radzisz. Zdrówka dla Juleczki, jak najmniej bolesnych tych zastrzyków.
Ciekawe jak tam spotkanie naszych dziewczyn, tyle dzieci w jednym miejscu, małe domowe przedszkole 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okaa, anochi, oby to były chwilowe dołki. kazda z nas miewa chwile zwatpienia bo zycie fikneło koziołko po urodzeniu naszych bąbli, i tak naprawde, nawet jesli faceci nam pomagaja, to my to odczuwamy najbardziej, ale głowa do góry 🙂 dzieciaczki coraz starsze i juz coraz czesciej i dalej mozna sie z nimi wypuszczac, wiec bedzie tylko lzej 🙂
znajomych mozna wymienic na takich dzieciatych- niedługo bedzie okazja do nowych znajomosci- przy piaskownicy 😉
ja ostatnio tez miałam dosc, to zapakowałam syna w wózek i poczłapałam z nim do galerii na kawe 😁 a w tesco wpakowałam sie z wózkiem do przymierzalni- zerkałam na niego zza kotary i przymierzałam 😉
no i wracam do pracy dla zdrowia psychicznego i nie uwazam ze dziecku stanie sie krzywda z babcia, chociaz na poczatku bedzie ciut stresujaco, a ja pewnie bede na rzesach chodzic, ale cos za cos.

trzymajcie sie, babeczki i nie dajcie sie kiepskim nastrojom!!
(ale elaborat... :silly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj byliśmy z Łucją i znajomymi na kręglach:[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/11d7d2f9/lucjakregle.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/11d7d2f9.jpg[/IMG][/URL] było bardzo fajnie, Łucja z zapałem oglądała jak toczą się kule 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mufka, super 🙂 a mała nie marudziła? nie było za głosno dla niej? cały czas na kolanach czy w wózku? tak sie podpytuje bo nawet do głowy mi nie przyszło ze mozna z takim szkrabem na kregle skoczyc, a pomysł fajowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze, dziewczyny zobaczcie co znalazłam przypadkiem teraz - moją fotkę z mega brzuchem 🙂 jakiś czas temu dawałyście swoje ciążowe fotki, a ja nie mogłam znaleźć zadnej takiej z okresu tuż przed rozwiązaniem, a tu się znalazła nagle 🙂[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/68505dda/brzucholnati.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/68505dda.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi, teraz dymu juz nigdzie nie ma (no prawie) i to jest piekne. u nas raz jest tak, ze mateusza na zmiane trzymamy na kolanach, czasami nam sie udaje i akurat spi w wózku, a ostatnio bylismy juz ze spacerówka to siedział grzecznie i bawił sie gryzaczkami i ksiazeczkami (zawsze mam kilka w torbie) a potem jadł z butli to jedna reka podtrzymywalam mu butelke a druga sama jadłam 🙂 faktycznie problem jest z waskimi przejsciami, musicie poszukac odpowiedniej knajpki albo wybrac sie o takiej porze kiedy mało ludzi przychodzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też muszę o tym pomyśleć, Dziś byliśmy pierwszy raz w dużej Galerii na zakupach z Amelką. cały czas sobie siedziała w wózku i obserwowała, a w drodze powrotnej padła jak kawka i spała słodziutko. Zakupy się udały i byłam bardzo szczęśliwa.
Czekam na zdjęcia z imprezki Kamilka - przystojniaczka Forumowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...