Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Okaa śliczny chłopczyk wycałuj go (jak możesz już albo jak przestanie Ci z nosa kapać 😁) Pięknie razem wyglądacie.
Asiulka, Lucynka NO TO CZEKAMY W PIĄTEK O 12.00 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Okaaaa piękne foteczki, bardzo ładnie wyglądasz, macierzyństwo Ci służy 🙂 szybko wracaj do zdrówka!
Oli, fajowe zdjęcia znad morza 🙂 a świetnie, ze się spotykacie w piątek. Anochi już szykuję mieszkanko na szturm małego pełzaczka - Alusi 🙂

ANiołku, nie wiem ile teraz warzy Łusia, bo już dawno nie była ważona... ale sądzę, że dobija do 8 kg 🙂
Hubi niezły agent, ząbkowanie idzie mu bez problemu jak widać 🙂 oby tak dalej.

Byłam dziś zarejestrować Łucję do punktu wczesnej interwencji w związku z tym wykręcaniem się jak zasypia i było tam tak dużo niepełnosprawnych dzieci 😞 smutne to bardzo. Jak wyszłam stamtąd, to dziękowałam Bogu, że Łucja jest zdrowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiety..
Dziękujemy za miłe słowa..
Malutki jeszcze pokaszluje ale już z nim oki..nawet przespał pięknie noc..obudził się tylko o 1 i 7 na cyca.. 🙂 Mnie jeszcze łamie w kościach..ale też już lepiej..i korzystając z tego że musiałam dziś wcześnie wstać(wyszykować chłopa na egzamin..bo z nimi jak z dziećmi) to też wysprzątałam domek.. 🙂 Za oknem piękne słonko..aż chce się żyć..zastanawiam się nad spacerem..młodemu dobrze zrobi..a mnie??
Kurcze Siyar ma taką buźkę szorstką w czerwone cętki..policzka..czółko i na główce to samo..plus nawrót ciemieniuchy..nie wiem czy zostawić to i czekać aż minie..czy wybrać się do lekarza..jeśli możecie to napiszcie co sądzicie..
Zapomniałam ostatnio napisać Mufka mój maluch też miał takie napady płaczu że nie szło go uspokoić..wydaje mi się że to wynika ze zmęczenia..wystraszenia..czy też znudzenia..i kiedy się maluch na dobre rozpłacze to ciężko go uspokoić..Sama nie wiem ale przechodizliśmy przez to kilka razy..teraz póki co odpukać spokój..
Anochi i Mufka mam nadzieję że wrzucicie fotkę jakaś ze wspólnej wizyty
A co do wagi to u nas będzie pewnie już ponad 9 do 10kg..koniec sierpnia moje dziecię ważyło 8.5g..hehe kawał chłopaa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli dasz rade.. 🙂 odklepiesz spotkanie i z głowy..
a zapomniałam was jeszcze zapytać co sądzicie o diecie..Chodzi mi o dietę dukana..jest nawet na brzuszku wątek taki..Tylko nie wiem jak to się ma z karmieniem piersią..Zamierzam schudnąć 10kg..Mam książkę dr dukana w formie internetowej..i zamierzam przeczytać a później wziąć się w garść..;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Okaa 🙂 pewnie, że wrzucimy fotki ze spotkania 🙂
super, ze z Szi już lepiej, ja bym wyszła na spacerek, na świeże powietrze - jeśli oczywiście Ty się w miarę dobrze czujesz.
Co do tego napadu płaczu, to sądzę, że Łucja była przemęczona w dodatku nowe miejsce, mnóstwo ludzi, którzy co chwilę podchodzili i do niej zagadywali plus fakt, którego ona nie cierpi - ubieranie. pewnie jeszcze do tego było jej za gorąco. wszystko to razem chyba spowodowało wybuch płaczu i złości.
Okaa co do diety to ja jej nie znam. ja też chcę coś niecoś zrzucić, moim sprawdzonym sposobem to jest nie jedzenie kolacji i słodyczy plus jakieś tam ćwiczenia, ale na razie póki karmię piersią nie potrafię nie jeść 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zabole!!!! witamy witamy w poznaniu slicznie ze leb chce urwac 🤪
kochane co wy z tymi dietami normalnie do dup wam na kopac 😠 😠
mamuski co do wszystkich diet cud - taka NIE ISTNIEJE - jezeli nie cwiczycie dieta nic nie da i zawsze bedzie efekt JOJO.... mozna jesc wszystko 4-5 posiłków dziennie i schudnac wystarcza regularne cwiczenia min to 3x w tyg po 30 min z tetnem 130 na minute ....powie wam to kazdy dietetyk , instruktor fitness czy trener na silowni lub instruktor np aerobiku
a kazda dieta na poczatku daje super efekty bo organizm wariuje i waga spada gwałtownie kilka kg ale po tyg lub 2 tyg juz to tak kolorowo nie wyglada....kochane zadna dieta tylko ĆWICZENIA REGULARNE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie dziewczyny. My wczoraj bylismy u lekarza i niedobrze. Nadal wszystko pozamykane, antybiotyki odstawilismy i dostala 6 zastrzykow 🤨
A co najlepsze te zastrzyki mamy robic sama, niema nikogo przydzielonego do tej roboty, dobrze ze mamy znajoma co sie na tym zna, bo ja nigdy bym nie zrobila jej zastrzyku.
Dzisiaj wziela julka pierwszy, wielki placz byl a lezki z oczu jak groch splywaly.
Mam nadzieje ze po zastrzykach przejdzie wszystko.
Teraz wlasnie spi sobie skarbek i tak sie zastsnawiam, jak gotujecie zupke dla dzieci to dodajecie cebule?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
biedna Juleczka 😞 taki malec i zastrzyki 😠 i do tego nikogo nie wyznaczyli??????????? przecież to trzeba umieć robić, laik nie wie co i jak, ja w życiu bym się tego nie podjęła, DUŻO ZDRÓWKA
Ala też jakaś marudna, pierwszy raz buntowała się i płakała na spacerze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak wlasnie nikogo nie orzyznaczyli, zapytalam a gdzie mamy jechac zeby te zastrzyki dali a ona na to wy sami, mowie ze przeciez nie umiemy a ona ze wypisze zastrzyki i zebysmy poszukali kogos kto bedzie potrafil... i badz tu madry! Wscieklam sie, ale tyle dobrze ze znajoma potrafi robic.
Alunia sprzeciwia sie 🙂 SLicznie pelza. Moja to ma dupke ciezka woli siedziec albo na nogach stac. A na spacerach odrazu usypia gdy tyle jedziemy wozkiem, najlepiej po wertepach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO TO MAKS DO KOMPLETU DZISIEJSZYCH MARUD OD RANA NAWET PLAKAŁ 😮 😮 CZEGO W SUMIE NIE ROBI 😜 ae zauwazylam biale dziaselka wiec moze kielonki wychodza 😎
juleczko skarbie zdrowiej szybciutko bo cioci serduszko boli jak slyszy jak cierpisz 😞

kurde poszla bym z mlodym na spacer ale wiatr glowe chce urwac wiec chyba nie zaryzykuje zapalenia spojowki lub ucha 😮
a i wczoraj zjadl biszkopcika - wsciekal sie za tak wolno mu daje, bo najchetniej calego by wpakowal do buzki 😎

ja kupuje zupki ale mysle ze moze jeszcze z 2 miesiace bede robic sama w sumie juz wiele nowych rzeczy bedzie jadl wiec sie zobaczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mamy nadzieje ze przejdzie chorobsko. Wlasnie mala wstaala, ale ma pysie rozowe prawie czerwone.
Dzisiaj mi sie snilo ze sasiadka mi dziecko porwala. aLe na koncu ja odzyskalam 🙂
Tutaj Julka maltretuje kota.
[URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/84f17c3b/p1070594.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/84f17c3b.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julcia Ty bidulko zdrowiej szybciutko!!-BARDZO WSPÓŁCZUJEMY 😞 A fotka z kotkiem bombowa 🤪
Sara maluchy chyba już się troszkę uodparniają na te szczepionki 🙂 w sensie że mój nawet nie odczuł ostatniej, ani marudzenia, ani za bardzo płaczu i spał też normalnie 🙂

Poniżej forka z wizyty (jeszcze do jutra musimy dać radę 😁 ) Prababci 🙂

[URL=http://www.fotoo.pl/hosting-zdjec/2011-02/26d1b8f3/kamil prababcia.jpg.html][IMG]http://www.fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2011-02/26d1b8f3.jpg[/IMG][/URL]

Co do odchudzania to kwestia postanowienia. Ja kiedys ważyłam 68 kg 🤪 bo takie czasy były, smaczne ciasta, praca itp a później po roku 50 kg bo tak sobie POSTANOWIŁAM ZRZUCIĆ PARĘ KG. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ala jaka ślina no no no tylko patrzeć jak na dniach zacznie raczkować. Ciekawe czy to zależy od tego, że pomimo że jest w wieku Naszych dzieciaczków to jest najlżejsza, może to dlatego ta dupka lżejsza i łatwiej podnieść, niż naszym klamotkom? może może.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...