Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo hej
Okaa, Siyar wymiata, no ale zdolniacha z niego!!!! Pewnie jesteś dumna. Życzymy jak najwięcej zdrówka dla małego i nie zamartwiaj się, że może dojść do zapalenia płuc, musiałby jakąś infekcje groźną złapać, żeby mieć zapalenie. na pewno wszystko będzie dobrze!
Sara, sto lat dla Twojego maluszka!
Ilona, sądzę, że można, na pewno jabłuszko, co do banana to nie wiem. Łucja śmiesznie zareagowała na jabłko, strasznie się krzywiła i aż ją tak otrzepało - jakby jadła cytrynę. A jabłko jej podałam ze słoiczka i wcale - dla mnie - kwaśne nie było. No a dziś jadła marchewkę z jabłkiem i bardzo jej smakowało, otwierała z chęcią buźkę.my dopiero zaczynamy kombinować z jedzonkiem. No a kupiłam dziś tą taką siateczkę na owoce i warzywa http://www.gugu.pl/wwwgugupl-p-343.html ciekawe jak na to zareaguje 🙂 tylko się zastanawiam gdzie by tu kupić niepryskane jabłka albo marchewkę... może na targu...

Anochi, chusta rewelka, Łucja taka w niej spokojna i nie czuję tak jej ciężaru, mogę teraz legalnie chodzić na kangury 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Oka Szi po prostu boski 😁 rewelacja 😁 az uśmiechnęłam się pełną gębą 😁
u nas na razie protest na jedzenie, chyba przez to,ze lekarz Ali zapisał tabletki i jedna jest bardzo gorzka 😞 mała jak tylko widzi łyżeczkę to zamyka usta na amen 😞 chyba na razie zrobię jej przerwę w dokarmianiu, może zapomni o tabletce, a tak mi już ładnie jadła 😞
Mufka super, ze chusta pasuje przede wszystkim Łucji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Generalnie to jest w takiej klubokawiarni: http://www.presso.com.pl/klubokawiarnia/
http://www.facebook.com/KlubokawiarniaPresso
można tam bez problemu karmić, co do przewijania to nie ma tam przewijaka, ale na kanapie bez problemu można przewinąć, nikt się nie burzy. W końcu tam są same mamy z dziećmi 🙂
co do kładzenia na podłodze, to babki tam kładą dzieci ale z reguły starsze, takie maluszki jak nasze, to lepiej na kolanach trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilona mój wcina świeże jabłko, skrobię mu łyżeczką albo tarkuję. Na początku też się krzywił, jak by było kwaśne ale i tak buzie chętnie otwierał, a banana świeżego raz mu dałam- też skrobałam łyżeczką i tak zajdał, że pół ubyło 🙂 i nic mu nie było, ale wszystko zależy od dziecka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAA, patrzcie co znalazłam, wina bezalkoholowe 🤪 dlaczego dopiero teraz jak już niedługo będę mogła drinkować ile wlezie... ech

http://www.tuliluli.eu/produkty/wino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJKA!!! MY JUZ NIE SPIMY I PO SNIADANKU A OD WCZORAJ POSTANOWILAM MALEMU ZALOZYC COS TAKIEGO http://www.bebilon.com.pl/Pamietnik/Galeria-Pamietnikow

A BUZIACZKA MALEMU TO ROBILI W SZPITALU PO URODZENIU ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my już nawet po spacerku 🙂 qrcze ale się zmachałam, ostatnio zaczęłam chodzic po okolicznych górkach-znaczy się stromych ulicach- i moze trochę wyrobię poślady 😜
Buziaczka buziaki dla Liwii, daj jakieś jej aktualne zdjęcie 🙂
anycool fajne te pamiętniki, my mamy wielką księgę maleństwa http://wysylkowa.pl/ks1065639.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc wam, co do spotkania Lodz mi w miare odpowiada 🙂 porozrzucalo nas po calej polsce 🙂
Evie Tarnow nie tak daleko odemnie 🙂
Dzisiaj byl;ismy u lekarza, szkoda slow. Mala jest mcno chora, wszystko ma skupione, nic sie nie odrywa. Dosala antybiotyki, nie zrozumialam ale powidziala ze ma Bronhild... Mamy do niej dzwonic jak cos nie tak bedzie. Miejmy nadzieje ze mala wyzdrowieje bez szpitala...
Mnie tez juz cos bierze chyba od niej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak.. biedulka mala. Ale nie mama pojecia z czego takie cos. W domu cieplo, na polu jest ubrana odpowiednio do pogody. Albo u lekarza zlapala jak bylismy z wysypka albo od mojej siostry z przedszkola, bo to wylegarnia wirusow...
Mykam sie polozyc poki Julcia spi. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babolinki,

Buziaczka, kope lat 🙂 ja nie słyszałam o takim badaniu, nie wiem czy je robili małej w szpitalu...

myśmy dziś byli na badaniu bioderek i musieliśmy jechać na nie aż do Ustronia i to prywatnie. Bo nfz się wypiął na nas i nie ma w Cieszynie refundowanych badań. no i zabuliliśmy 65 zł. na szczęście wszystko ok. z bioderkami.

Anycool, fajne te pamiętniki, może też założę Łucji, na razie prowadzę jej taki dziennik maluszka w formie książkowej.

Aniołku dużo dużo zdrówka dla Julci!!!

Anochi, z tymi kangurami to możemy zrobić tak,że przyjedziesz sobie wcześniej do mnie na kawę i ploty 🙂, spokojnie małą nakarmisz i potem razem pojedziemy na kangury 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anycool oklepuje caly czas. Po antybitykach strasznie wymiowala. co kaszlnela to zwymiotowala i tak z 5 razy a do tego przeczyscilo ja. Moze lek zaczal dzialac i puscilo troszku? ale lepie oddycha, z tym ze dalej charczy. Teraz usnla i moze pospi dluzej.
Musze jechac zaraz do miasta bo a aptece u nas nie ma ktopelek co nam przepisali. A inhalacje pomoga? taka maszyna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZIWCZYNY RÓBCIE TO USG GŁOWY!!!!!!!!

BYŁAM W KRAKOWIE NA PROKOCIMU W SZPITALU DZIECIECYM NAJLEPRZYM W POLSCE. DZIECI TAM SĄ Z CAŁEGO KRAJU. DUZO BY PISAC...
LIWKA MIAŁA GRYPE JELITOWĄ... GORĄCZKOWAŁA 39.5 LEDWO ZYŁA...BAŁAM SIE JAK DIABLI... DO TEGO DOSZŁY JAKIES DRGAWKI... OKAZAŁO SIE PO ONSERWACJI NEUROLOGA ZE TO NERWOWE. JAK NIE MINIE TO MAMY JECHAC...MAM NAGRYWAC JĄ NA KAMERE I OBSERWOWAC... LEKKO SIE ODWODNIŁA MA DO LITRA PŁYNOW WYPIJAC W CIAGU DNIA ŁACZNIE Z MLEKIEM. NIE JADŁA ZUPEŁNIE NIC 3 DNI. USG GŁOWY MNIE USPOKOIŁO... A TERAZ NACZYTAŁAM SIE ZE PRZY ADHD DZIECI MAJĄ TAKIE TIKI DZIWNE, A PRZYPOMINAM SOBIE WLASNIE ZE NACHYLIŁA SIE NAD NIA I MOWIŁA - PIĘKNOTKO TY BEDZIESZ MAŁĄ TERRORYSTKĄ. DOWIEDZIAŁAM SIE ZA BARDZO DENERWUJE SIE..NIE UMIE SIE SKUPIC NA JEDNEJ RZECZY... ZAPAMIETUJE... ODRÓZNIA POMIESZCZENIA... PAMIETA CO GDZIE JEST.. JEDNĄ ZABAWKĄ SIE NUDZI. WOGOLE TERAZ ONA MNIE PRZERAZA... MARSZY CZOŁO NAWET JAK SIE PRZYGLĄDA ITD... CZASEM MA ZACHOWANIE DOROSŁEGO. TO NIE JEST WCALE NIC DOBREGO 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa dlatego robcie to badanie bo oni zdziwieni byli ze nie miala A TO OBOWIOZKOWO LEKARZ PEDIATRA POWINIEN INFORMOWAC RODZICOW... ZMIENILAM TEZ PEDIATRE. BO KURWA JA Z WYNIKAMI DZWONIE.. LIWKA W DOMU JUZ UMIERAJĄCA A TA KURWA MI MOW IZE JEST W DOMU I MA HYDRAULIKA I MUSI KRAN TRZYMAC....ZJEBAŁAM JĄ JAK SKURSYN.. JAK CHODZI O ZYCIE DZIECKA TO NAWET NIE PANUJE CZŁOWIEK CO MOWI. OPISZE WSZYSTKO OD A DO Z PRZY WOLNEJ CHWILI.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my na szczescie mielismy i w szpitalu i na wizycie u kardiologa babka sama od siebie je zrobila 😜 😜 😜

kurcze biedactwa nasze 😮 😮 😲 😲 🥴 🥴 zdrowiejcie szybciutko 😎 😎

kurwa wlasnie jakub mi zadzwonil ze ze znajomymi przychodzi na domowke ma ich byc z 10 osob a ja kurwa nic nie zrobione bo miala byc jutro nawet leb nie umyty... ale dziadek sie wkurzy 😎 😎 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...